Jump to content

Bad Copy (Ajs Nigrutin, Wikluh Sky, Bdat Dzutim)


Abael

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

U pravu e Haos za Aisa i Viklera...jos se Vikler i manje izblamirao

I jos onai kvazi besni Mardeljano kad udze u pricu da sahranjue trep 😂

 

Teska blamaza

 

Bad Copy pre 2010 bukvalno bogovi, od druge decenie 21. veka bukvalno ni senka...cak i pored ovolikog haipa trepa, gde bi generalno hip hop.artisti trebalo da profitirau, oni ne mogu postenu pesmu da smisle...rip i trep i old skul

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dovoljan je podatak da je nova pesma snimljena tri godine posle Krigli i da je taj album dugo na holdu.

Neke stvari imaju kratak rok trajanja, i bolje je kada se stane, a ne da odeš u mulj sa budućim radovima.

Željno iščekujem Bdatov novi album, Praznik za uši je klasik koji je prespavan od većine.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

1 hour ago, KazimKazim said:

U pravu e Haos za Aisa i Viklera...jos se Vikler i manje izblamirao

I jos onai kvazi besni Mardeljano kad udze u pricu da sahranjue trep 😂

 

Teska blamaza

 

Bad Copy pre 2010 bukvalno bogovi, od druge decenie 21. veka bukvalno ni senka...cak i pored ovolikog haipa trepa, gde bi generalno hip hop.artisti trebalo da profitirau, oni ne mogu postenu pesmu da smisle...rip i trep i old skul

Pa možda više nisu bogovi jer su oni koji su ih slušali do 2010-e odrasli u međuvremenu a nisu generisali dovoljno nove publike. Meni je Ajs bio kul i smešan kad sam bio u srednjoj školi, sad me gnar hvata na skoro 80% njegovih rima, baš neprijatno (mada ostaju mu ti radovi od pre i Nigrutinski rečeno kao stvarno monument tog vremena, ne znam da li bi mi se to toliko svidelo da sam tad imao više od 16 godina). Vikler je smeće lik ali on ima neki talenat i zna da mi zazvuči interesantno povremeno. Timbe je zato prava old skul hip hop njuška, zna da bude i dovoljno ozbiljan i dovoljno neozbiljan, taman kako treba, a i nekako mi je potpuno true za razliku od ove dvojice. 

Samo Prti do smrti, nadam se da će da zajebu kolaboracije, samo im useru finalni proizod gosti poput Ajsa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...