Jump to content

Lake Of Tears


Recommended Posts

jeste da sam tek triput preslusao album, ali ja sam njime jebeno odusevljen. koliko je samo dobro osvezenje posle monotonog Moons and Mushrooms-a, nemam reci...

sredisnji deo albuma je u rangu najboljih LOT pesama. "House Of The Setting Sun" i "Behind The Green Door" od sada obavezni deo svake njihove potencijalne kompilacije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja ne mogu da se okanim novog albuma. :haha: ova stilska raznovrsnost koja smeta soul wandering tera me da ga pustam iznova i iznova. na momente mi deluje kao (ubrzani) Headstones, a opet, na momente kao prozet Crimson Cosmos/Black Brick Road atmosferom sa mnostvom novih detalja.

zao mi je samo sto vec neko vreme ne razmatraju mogucu saradnju sa Jennie Tebler (Lady Rosenred, Sorcerers), mada, ruku na srce, pitanje je kako bi se njen glas uklopio u ovakav zvuk.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Posle 7-8 slusanja album mi se mnogo svidja, ovo mi je kratak utisak o pesmama za sad:

Behind The Green Door- dobra pesma, podseca me na Rainy Day Away, ne znam ni sam zasto.

Floating In Darkness- brza tupa-tupa pesma, skroz neocekivano za njih, sa zlim tekstom koji mnogo lako upada u usi "Gotta get you next, floating in darkness 666" :rockdevil:

House Of The Setting Sun- prava klasicna lot sanjarska pesma, lepota.

Illwill- tuzna,teska, ali ipak jaka i odlicna pesma, oseca se Katatonia ovde. Svidja mi se sto se album zove po njoj.

Midnight Madness- zla pesma sa black smekom.

Out Of Control- ona mi je kao da je sa prethodna dva albuma, rokerski vesela.

Parasites- prava punkerica od pesme, ima zarazan rif skroz.

Taste Of Hell- ovo mi je prava Headstones pesma.

The Hating- uvodni rif podsetio me je na Slayer :haha: .Mozda je ovo pesma koja mi se najmanje svidela.

U.N.S.A.N.E- Lepa solazica, catchy melodija.

 

Sve u svemu album mi je savrsen, od prethodna dva mi je mnogo bolji, sve ove razlike u pesmama mi se svidjaju, a na prva dva slusanja mi je bilo konfuzno. Album drzi paznju od pocetka do kraja i slusa se u jednom dahu. Slusacu ga ko zna koliko jos puta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...