Jump to content

Expedition: Delta


Metathrone

Recommended Posts

  • Replies 131
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Too!

Bravo za DVD !

Nego jedno pitanje, vidim da je potpisan ugovor sa izdavacem na 2 albuma, jel to znaci da ce biti i nastavak Expedition Delta 2 ?? Ili ce biti nesto sasvim drugacije... Naravno sve to posle novog albuma Alogie

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

BEOGRAD

FELIX MUSIC SHOP, T.C. SREMSKA, I SPRAT (011 2180 321)

ima ali se rano zatvara kad sam bio bilo je rasprodato za taj dan i rekli mi sutra da dodjem a ja zaboravio jbg

 

DJ PUB, STARINE NOVAKA 6, 011 32 42 075

ne znam

 

MAMUT, SREMSKA 2

nema 3 puta sam pitao ali cu i ponovo proveriti danas bude li onaj emo rekao NEMA jebacu mu sve milo :violent:

 

IPS TRG, TRG REPUBLIKE 5

nema 2 puta sam pitao ponovo cu da proverim

 

IPS AKADEMIJA, KNEZ MIHAILOVA 35

ne znam proveravam danas

Share this post


Link to post
Share on other sites

potvrdjujem

Cak me je cale juce pitao sta to slusam, svidelo mu se i kad je cuo da rade ljudi iz Srbije odusevio se...

Naravno covek nije ni roker ni metalac, znaci album je za svacije usi, ko god ima sluha i ceni pravi kvalitet

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hmm.. ili nismo svi slušali isti album ili nam se svima shvatanja o muzici, kao, malkice razlikuju...

 

Expedition Delta - po mom mišljenju, prosek. (3+, najviše 4-)

 

E sad, zašto? Da se razumemo, sebe smatram velikim fanom bendova Alogia i Psychoparadox te poštovaocem izvrsnog rada gitarskog dvojca u tim bendovima. Poštujem veliko zalaganje, energiju i entuzijazam uloženu u pomenute projekte. Inače, članove benda ne znam lično, dakle, ovi hvalospevi idu isključivo na bazi onoga što sam čuo i video što uživo što na disku.

 

Da napomenem, novi projekat članova Alogie, Expedition Delta, JESAM kupio a ne downloadovao sa interneta, u znak podrške ovakvom jednom izdanju. Dakle, artwork, booklet i slično je na nivou i, ma kako izlizano zvučalo, po svetskim standardima. Mali problem koji je meni upao u uši je sledeći: gomila već čutog materijala, prepoznatljivih gitarskih deonica, malo novina i u većini numera generalno govoreći jedan progmetal prosek. Naravno, ima ovde veoma dobrih stvari, finih ideja, ali ne u tolikoj meri koja bi zadovoljila zvanje ODLIČNOG pa i VRLO DOBROG albuma. Iznenađuje me toliki broj gostiju - svaka čast, no, ja sam retko gde osetio prisustvo pomenutih muzičara (ne mislim na vokaliste) i neki njihov pečat, doprinos ili nadgradnju na nivuou pesama uopšte. Hoću reći, sa ovakvom družinom, očekivalo se mnogo više. Dobili smo, po mojoj nekoj vizuri, nešto slabiji materijal u odnosu na prethodno izdanje Alogie. Feels like I've seen it before, što bi rekli Mejdeni.

 

Eto, čisto da se zna, prva dva albuma ALogie ocenio bih ocenama 4 ili čak 4+, dakle vrlo dobri albumi sa tendencijom ka statusu odličnog albuma.

Svestan sam da E.D. nije Alogia, ali je poređenje, reklo bi se, ipak neizbežno i - korisno.

 

 

Momcima iz benda čestitam i želim im bolje albume.

A takođe bih da se vidimo sledeće subote u Nišu, ako sam dobro, čuo tamo nastupaju tog vikenda. Gde, ne znam. Bilo bi dobro ako bi neko javio ovde.

 

 

LET THE METAL FLOW!

Share this post


Link to post
Share on other sites

BILO U MAMUTU I SAD SAM UZEO

ODLICNO JE NEMAM ZAMERKE SAD NA PRVO SLUSANJE :D

Nemoj lagati!!! Ja sam ga kupio, pa si ga ti tek posle uzeo od mene, ali opusteno

 

Sto se tice ED, prilicno su dobri, ali iskreno, mislim da imaju potencijala za jos bolje

 

 

 

Edited by Killing Hand

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hmm.. ili nismo svi slušali isti album ili nam se svima shvatanja o muzici, kao, malkice razlikuju...

 

Expedition Delta - po mom mišljenju, prosek. (3+, najviše 4-)

 

E sad, zašto? Da se razumemo, sebe smatram velikim fanom bendova Alogia i Psychoparadox te poštovaocem izvrsnog rada gitarskog dvojca u tim bendovima. Poštujem veliko zalaganje, energiju i entuzijazam uloženu u pomenute projekte. Inače, članove benda ne znam lično, dakle, ovi hvalospevi idu isključivo na bazi onoga što sam čuo i video što uživo što na disku.

 

Da napomenem, novi projekat članova Alogie, Expedition Delta, JESAM kupio a ne downloadovao sa interneta, u znak podrške ovakvom jednom izdanju. Dakle, artwork, booklet i slično je na nivou i, ma kako izlizano zvučalo, po svetskim standardima. Mali problem koji je meni upao u uši je sledeći: gomila već čutog materijala, prepoznatljivih gitarskih deonica, malo novina i u većini numera generalno govoreći jedan progmetal prosek. Naravno, ima ovde veoma dobrih stvari, finih ideja, ali ne u tolikoj meri koja bi zadovoljila zvanje ODLIČNOG pa i VRLO DOBROG albuma. Iznenađuje me toliki broj gostiju - svaka čast, no, ja sam retko gde osetio prisustvo pomenutih muzičara (ne mislim na vokaliste) i neki njihov pečat, doprinos ili nadgradnju na nivuou pesama uopšte. Hoću reći, sa ovakvom družinom, očekivalo se mnogo više. Dobili smo, po mojoj nekoj vizuri, nešto slabiji materijal u odnosu na prethodno izdanje Alogie. Feels like I've seen it before, što bi rekli Mejdeni.

 

Eto, čisto da se zna, prva dva albuma ALogie ocenio bih ocenama 4 ili čak 4+, dakle vrlo dobri albumi sa tendencijom ka statusu odličnog albuma.

Svestan sam da E.D. nije Alogia, ali je poređenje, reklo bi se, ipak neizbežno i - korisno.

 

 

Momcima iz benda čestitam i želim im bolje albume.

A takođe bih da se vidimo sledeće subote u Nišu, ako sam dobro, čuo tamo nastupaju tog vikenda. Gde, ne znam. Bilo bi dobro ako bi neko javio ovde.

 

 

LET THE METAL FLOW!

 

:no: :no: :confused: :confused:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znam ja. Koncert je, cini mi se u klubu pravnog fakulteta ili niskom SKC-u ili tako nesto, ne znam kako se tacno zove. Izvinjavam se. I jos znam da su karte vec u pretprodaji i jeftinije su nego na dan 'certa. Cini mi se da su 300 dinara, mozda gresim...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znam ja. Koncert je, cini mi se u klubu pravnog fakulteta ili niskom SKC-u ili tako nesto, ne znam kako se tacno zove. Izvinjavam se. I jos znam da su karte vec u pretprodaji i jeftinije su nego na dan 'certa. Cini mi se da su 300 dinara, mozda gresim...

 

Verovatno je pravni, proveriću nekako, pa onda svi za Niiiš!

Hvala drugar!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Šta god to značilo.

Slika govori više nego hiljadu reči, ne?

 

Pa kao prvo poredjenje sa Alogiom ti je glupo jer muzicki i zanrovski nema veze sa vezom. A to da je prosek ne bih rekao, pogotovo da je ovakav projekat napravljen u Srbiji. Mozda bi trebao biti vise zahvalniji ovako necemu,a ne previse se okrecati nekim stranim bendovima koji ruku na srce imaju daaaaaaaaaaaleko vise mogucnosti i sredstava od nas. Zato sedi i uzivaj!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...