Jump to content

Opšta tema


gavrosaurus

Recommended Posts

Званично, први пост на новоотвореној под-соби.

Дакле, тиче се следећег:

Какав је концепт, заправо, замишљен да ову собу?

Да ли ће бендови, за које се утврди/потврди да припадају наведеним правцима, бити премештени овде или ће пак, ова соба имати неки другачији концепт?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Морали бисте пребацити Аркону у овај под-форум.

Нахвалили смо им последњи албум (с правом) који је све али није блек.

Дефинитивно треба да буде овде.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam sta ce Ragnarok na Folk i Viking? :confused:

 

 

ni ja... :confused:

 

ja ne slusam folk i viking (sta god to bilo) pa ne znam koji bendovi pripadaju istom pravcu. tako da mozda treba ovde da dajete predloge koje bendove prebaciti ovde...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Јеботе, постаде Рагнарок нека фигура, као да је Мејден, у пичку материну!

Отворено 10 нових тема, са сјајним и оригиналним бендовима на којима постоје и линкови за даунлоуд (само да скувамо млеко и да сви буду задовољни) а које нити ко постује а што је најгоре - једва да и посећује!

Кључна јебена ствар где ће бити усрани Рагнарок.

Тражили сте форум и сада на њега нико не долази ...

Ко ми објасни где је ту логика, има да га ставим у потпис и носим до краја свог писања на Јуму.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Јеботе, постаде Рагнарок нека фигура, као да је Мејден, у пичку материну!

Отворено 10 нових тема, са сјајним и оригиналним бендовима на којима постоје и линкови за даунлоуд (само да скувамо млеко и да сви буду задовољни) а које нити ко постује а што је најгоре - једва да и посећује!

Кључна јебена ствар где ће бити усрани Рагнарок.

Тражили сте форум и сада на њега нико не долази ...

Ко ми објасни где је ту логика, има да га ставим у потпис и носим до краја свог писања на Јуму.

 

radi se o tome da losem kurcu i dlaka smeta!

oni koji su trazili ovaj podforum da pojedine bendove ne gledaju na bm forumu(like me) su ocigledno u vecini :) Mozda je zato interesovanje za ovu sobu malo. Kako bilo, sve najbolje shumari :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ја сам се просветлио открићем појединих бендова који се налазе управо на овој соби.

Не будите лењи, покрените у себи мало егзибиционизма и истраживачког дух јер ово је добра, инвентивна музика која није ништа мање чврста а далеко раскошнија него неки сувопарни thrash, death па и black metal.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nadam se da te zbog ovoga nece sacekati engde u mraku troo old school metalci.

U principu, ovo je lepa afirmacija i kuturnog nasledja brojnih evropskih i vanevropskih zemalja, koji su kroz modernu muziku protkali i svoj folklor, a ima odavde i sta da se nauci: npr. o krstaskim ratovima (ja sam otkrila mnogo power bendova koji afirmisu takozvani christian metal) i sto je jako pohvalno, mnogi tekstovi pomenutih bendova su na njihovim maternjim jezicima.

E sad, sta je folk metal a sta nije, to je diskutabilnije pitanje, ali mnogi bendovi koji su do sada bili na blacku, gothicu, avangardu...mogu sasvim lepo da se uklope i ovde.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Да је, пре 10 година, било шансе да мени неко препоручи поједине бендове одавде - никада у животу се не бих затрпавао којекаквим америчким ђубретом.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...