Jump to content

Pravila, predlozi, pitanja, ideje, primedbe...


LazaGNR

Recommended Posts

Ima 10-15 tema jer postoji jedna jedina random prog rock diskusija na power & prog forumu u kojoj se govori o 100 bendova, novim albumima i sl. i zbog toga je sve zbrkano i haoticno. Ima ljudi koji su rekli da zbog toga ne postuju tamo, ali bi postovali kada bi postojao podforum. Tako da, kada bi se otvorio podforum, tada bi se otvarale mnoge druge teme. Pored toga, ima odredjen broj velikih bendova koji bi privukli vise ljudi, koji mozda i nisu striktno prog rock fanovi - Pink Floyd, Genesis, Porcupine Tree, Rush, Emerson, Lake & Palmer, Yes.. a svi oni pripadaju tamo. Mislim da bi takodje tamo pripadali psychodelic rock bendovi, taj zanr je usko povezan sa progom.

Tako da, ja ne brinem o broju tema, dovoljno je bendova, sto starijih, sto novijih, dovoljno je razlicitih pokreta unutar zanra za dosta kvalitetnih diskusija na podforumu. A vremenom bi podforum dobijao na popularnosti, vise ljudi bi dolazilo i proverilo o cemu je rec i time bi prog rock postajao popularniji kod nas, a zaslusuje da bude. Prog rock je inace u velikoj ekspanziji, posebno od 2000. pa na ovamo, bas zbog bendova kao sto su Spock's Beard, Transatlantic, Marillion, Porcupine Tree..

 

Mislim, ja samo predlazem ono sto mi je palo na pamet. Za dobrobit foruma. Znam da je to dug i komplikovan proces i da ne zavisi toliko od vas moderatora. Prog rock je veliki i znacajan podzanr i ljudi koji posecuju ovaj podforum uglavnom su rokeri i hard rokeri, i ne slusaju prog uopste. Samo sam mislio da bi yum bio pregledniji tako. :)

  • Upvote 2
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja smatram da treba otvoriti prog rock podforum

 

citajuci opstu prog rock temu, naisao sam na sledece postove koji solidno objasnjavaju potrebu da se napravi takav podforum

 

http://www.yumetal.net/forum/topic/34103-progressive-rock/page__st__1460__p__2231153&?do=findComment&comment=2231153

http://www.yumetal.net/forum/topic/34103-progressive-rock/page__st__1460__p__2231189&?do=findComment&comment=2231189

  • Upvote 1
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

otvorio sam temu o grupi eon. ova tema je postojala davno , na domacoj metal sceni ali bend se distancirao od metala i prikladnije nam je da ovde predstavimo prvi spot i singl. ako nije problem, kontaktirajte modove na domacoj sceni radi uklanjanja stare teme o bendu. pozdrav i hvala.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 7 years later...
  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...