Jump to content

Dimmu Borgir


Natasha!

Recommended Posts

Stigao digi :rockdevil:

Sa njegovim prispecem,postaje zvanicna cinjenica in my book - jos jedan classic Dimmu album.

Buklet je perverzija,textovi se citaju u ogledalu - imam zanimljivu teoriju zasto,ali sacuvacu je za sebe jos malo :) Mustis ponovo osvaja nagradu za najruznijeg u bukletu,koju neprikosloveno drzi otkad je stigao u bend.

Textovi odlicni - pljujete dimmu da su se prodali i komercijalizovali,mnogo bih voleo da se album proda u sto vecem tirazu i da svi koji su kupili razmotre dobro lirike,posebno deca :da::) hehehe

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Buklet je perverzija,textovi se citaju u ogledalu - imam zanimljivu teoriju zasto,ali sacuvacu je za sebe jos malo :)

Зашто - ово је моја прича, ово сам ја?

My decent is the story of everyman

I am hatred, darkness and despair

Share this post


Link to post
Share on other sites

U američkom bukletu su sve sem poslednje 2 čini mi se mirrored. A teorija mi je - sad ću da se proserem, nemo' da se neko smeje - valjda kao ništa se ne konta dok se ne sagleda iz prave perspektive, i onda tek kad se sve razjasni (tj. do poslednje 2 pesme) sve postaje jasno i više ti ne treba ogledalo :)

 

Koliko znam bice uskoro,za desetak dana,Gojko i ja ga preorderovasmo iz proklete Amerike :pivopije:

 

U 8 ujutru, batice :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

A teorija mi je - sad ću da se proserem, nemo' da se neko smeje - valjda kao ništa se ne konta dok se ne sagleda iz prave perspektive, i onda tek kad se sve razjasni (tj. do poslednje 2 pesme) sve postaje jasno i više ti ne treba ogledalo :)

 

Moja teorija - istina ti je pred ocima,ali je ne vidis,jer ne znas kako,treba samo pogledati iz drugacijeg ugla i sve ce ti biti jasno.

 

Slicno :pivopije:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koliko znam bice uskoro,za desetak dana,Gojko i ja ga preorderovasmo iz proklete Amerike :pivopije:

MORAM DA IMAM OVAJ ALBUM NA DIGIJU!!! :rockdevil: Album mi je sve bolji i bolji! :rockdevil:

 

Ima da smaram ove u Mordoru svaki dan dok god ne dobiju taj disk.

:pivopije::pivopije:

 

Imam ja tu pesmu i ocajna je da gora nije mogla da bude...

One klavijature na pocetku kao neke ciganske melodije,uzas

Pesma je vise nego fenomenlana! Imam onaj Live spot i zvuci do jaja! Mogu misliti kako je tek sa profy studijskim snimkom. :twisted:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moja teorija - istina ti je pred ocima,ali je ne vidis,jer ne znas kako,treba samo pogledati iz drugacijeg ugla i sve ce ti biti jasno.

А то, опет, кажу сатанисти, дакле - само друга страна медаље;

ако се не верује једнима, нема разлога да се верује ни другима.

Лаж каже за себе да је истина (али у огледалу) и џелат говори да је жртва.

Стара прича. зар не?

;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

A pošto smo nas dvojica verovatno jedini u Srbiji koji imaju kao bonus na originalu Heretic Hammer, reći ću samo da je pesma sjajna :)

 

slazem se,najbrza na albumu

 

А то, опет, кажу сатанисти, дакле - само друга страна медаље;

ако се не верује једнима, нема разлога да се верује ни другима.

Лаж каже за себе да је истина (али у огледалу) и џелат говори да је жртва.

Стара прича. зар не?

;)

 

Jeste,to je i moje tumacenje,samo je stvar ko koju stranu vise voli :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...