Jump to content

Dimmu Borgir


Natasha!

Recommended Posts

kao sto rekoh pesma mi je svakim slusanjem sve bolja,a spot... ponovo cu reci.iskreno se nadam da nece nastupati sa tim kostimima.spot je bas pravljen bez ikakvih pametnih ideja.cisto da se pesma ispromovise i "prikazu" novi i stari clanovi.kao sto je neko rekao snowy je nekako najsmesniji u tom celom spotu iako nije bas nesto preterano prikazan.mada parira mu tu nekako i silenoz sa svojom belom signature gitarom i raspustenom "bujnom" kosom i nezaboravimo maramu koja prekriva celu :haha: .samo nekontam sto ta zenska anet ili kako se vec zove glumi neko ludilo u celom spotu..cekam tekstove,mozda ce mi oni reci vise o tome :lol:

Edited by dimmu1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Opako me mrzi da kucam ono što sam negde već otkucao, tako da...

 

Mixed feelings about this. The new image pretty much sucks, it is a good concept, but it was done terribly and that's a shame. The setting of the video is ok, it fits the whole idea, yet it has many flaws. Someone posted a comment "milk commercial" and that is partially right, I can't look past that and the multitude of shots in slow motion.

Again, it was all a nice idea, it's the execution that's lacking.

 

Seems like Dimmu Borgir jumped on the bandwagon of frontmen wearing masks. And here's, finally, a valid comparison with Korn - making session members wear masks.

 

I was expecting more.

 

potpuno se slažem s navedenim gore, imiđ je presmiješan, a ženska mi je toliko simpatična da joj je mjesto u plinskoj komori.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Spota nema Youtube, ali evo alternativnog linka - http://thenumberoftheblog.com/2010/09/06/dimmu-borgirs-video-for-gateways-fires-up-a-gateway-computer-and-loads-itself-onto-youtu-this-joke-is-going-nowhere/

 

Barem se ne oblace samo u crno, jos malo pa mogu da rade i turneju sa Lordi :lol: Mozda ce Jonathan Davis da pozajmi Shagrathu mikrofon, taman ce da mu se slaze uz "nosnju" :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odlično je pitanje za nov imidž, mada bih voleo da ga neko to pita malo oštrije. A njegovo objašnjenje za nordijski uticaj nema baš nikakvog smisla. Koliko sam samo reakcija ljudi iz Skandinavije pročitao i niko to nije povezao.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nevezano za temu - da li postoji neki razlog zbog kojeg pises drugim fontom?

Izgleda mi mističnije:)

 

Odlično je pitanje za nov imidž, mada bih voleo da ga neko to pita malo oštrije. A njegovo objašnjenje za nordijski uticaj nema baš nikakvog smisla. Koliko sam samo reakcija ljudi iz Skandinavije pročitao i niko to nije povezao.

Ja sam uz to dodao na kraju da me nekako podsećaju na likove iz filma Konan, na šta se on nasmejao. Meni se, u suštini, dosta sviđa njihov nov imidž, pesma i spot, a stvarno ništa nisam očekivao od novog albuma.

Evo Sloba je svedok, kada mi je rek'o da treba novi album da izađe ja sam samo odmahno glavom:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pre će biti da su u pitanju klavijature i simfonijski aranžmani.

 

E u pravu si! Ponovo sam slusao pesmu i imam isti osećaj ili šta več. Cak i Shagrathova mimika i pokreti mi izgledaju kao mesavina Danija i Satyra. Tako nesto i moze da se ocekuje, sve je to ista "branša".

 

Inace, ovaj album moze da bude bas OK.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Silenoz na Dimmu Borgir forumu reče (pričalo se o novom izgledu benda):

 

Without serving you all everything on a silver plate, the keywords here are "timelessness, travel and opening of the mind and senses." Gateways deals with karma and Crowleyan responsibility. Now, read those words as you see fit. We don't expect everyone to get this 'concept', but nevertheless; again you're all allowed to think for yourselves.

 

Yours truly,

Sparrow ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...