Jump to content

Dimmu Borgir


Natasha!

Recommended Posts

Sa foruma benda, prvi (i, za sada, jedini) utisak od ljudi koji su bili:

 

This concert was a major disappointment! They played for like what, not even an hour if not counting the parts played merely by the orchestra. There were no extra numbers and the ticket price was almost 600Nkr, and that is much too much to be paying for the feeling of disappointment. And what was so special about the setlist? Half of the concert consisted of songs from their latest album "Abrahadabra", in my opinion their weakest album to date, and only one song from earlier than -00. The performance was great off course, but the price too high, the concert too short and a mediocre setlist. I'm sorry but I was not impressed....

Share this post


Link to post
Share on other sites

JEBOTE, 75€ karta?!?!

Znala se cena karte odavno, mislio sam da si video ranije. ;)

 

Tačno, trebali su više i bolje, tu nema reči. Pričam sada sa čovekom, čekam da mi da detalje, listu, pa prenosim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne daje mnogo detalja, potpuno je razočaran. Od starijih stvari su svirali, uz mogućnost da je zaboravio dve-tri pesme:

 

Sympozium

Kings of the carnival creation

Vredesbyrd

Mourning palace

The serpentine offering

Progenies of the great apocalypse

 

 

Ako je sve tačno što kaže, ovo je najdebilniji "specijalni" koncert za koji sam ikada čuo. Kontam da je možda zaboravio "Spellbound", jer im je redovna na repertoaru i neku sa ISD. Teško da su išta sa SBD svirali, a baš bi to bilo uživanje čuti sa orkestrom... Tuga.

Edited by Lou

Share this post


Link to post
Share on other sites

I oni na kraju za te pare sviraju oko sat vremena, poseban događaj, "once-in-a-lifetime special list", kurac palac. Bendovi za 2000 kinti sviraju dva sata, jebote.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta vi hocete, da svakog zovu licno da pitaju sta mu se slusa? Naravno da ce svirati najvise novi album zato sto je to najsvezije gradivo, ne tolko zbog njih kolko zbog samog orkestra.

 

A sto se tice duzine sat vremena je stvarno siromasno, bar sat ipo se moglo izgurati.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta vi hocete, da svakog zovu licno da pitaju sta mu se slusa? Naravno da ce svirati najvise novi album zato sto je to najsvezije gradivo, ne tolko zbog njih kolko zbog samog orkestra.

 

A sto se tice duzine sat vremena je stvarno siromasno, bar sat ipo se moglo izgurati.

Ok da sviraju najvise novi, ali ne i da to obuhvati 45min od 60 koliko je trajao koncert...i brate za te pare ima i muzicku zelju da sviraju!

Postupak je kao da im je Frubi savetnik...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta vi hocete, da svakog zovu licno da pitaju sta mu se slusa? Naravno da ce svirati najvise novi album zato sto je to najsvezije gradivo, ne tolko zbog njih kolko zbog samog orkestra.

 

To bi bilo sasvim u redu da nisu najavljivali "once-in-a-lifetime special setlist", a onda odsvirali najstandardniju setlistu koja se mogla zamisliti. Ja bih se osećao prevarenim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok da sviraju najvise novi, ali ne i da to obuhvati 45min od 60 koliko je trajao koncert...i brate za te pare ima i muzicku zelju da sviraju!

Postupak je kao da im je Frubi savetnik...

Slazem se, imam i ja zamerku na cenu i duzinu, al sacekacu da cujem, mozda je tih sat vremena savrsenstvo savrsenstva, a mozda je golo govno, videcemo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...