Jump to content

Dimmu Borgir


Natasha!

Recommended Posts

Taj Bushido je pokrao Dark Sanctuary na jednom albumu samo tako, pa su ga ovi tužili, ima ovde detaljnije. https://en.wikipedia.org/wiki/Bushido_(rapper)

Preslušao sam ceo album zbog toga, pola pesama sam već znao. Samo je ubacio neki ritam preko i tekst, kako to već ide... Što da se maltretira čovek da pravi muziku, kad je to već neko odradio. : )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bilo mi je interesantno koliko ga nije sramota toliko baš da pokrade. I to skoro sve od jednog benda, napravio čovek pola albuma od njihove muzike, mada su i ostale pesme verovatno tuđe.

 

Kad smo već kod toga, ne ulazim na ovu temu često, izvinjavam se ako je neko kačio ranije. Dimmu Borgir su kao intro za njihov DVD uzeli pesmu od The Protagonist.

 

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

što se mene tiče, cela ta grčka scena može u kanal, izuzev nekoliko bendova

 

Ajd kad smo opleli, jbg

 

Da, Rotting Christ, Varathron, Necromantia, Thou Art Lord, Zephyrous, sve goli prosek

 

Prvi bend koji mi se svidja bi bio Kawir

 

 

 

može poređenje sa Fleshgod Apocalypse? njih sam gledao oko 5 sati popodne i bilo je fantastično glupo :haha:

 

Haha i mi smo, onakoe bilo, ocekivao swm da ce losije da zvuci, nije bilo strasno :D

Nisu ni preterivali sa teatrom xD

 

Ali gde ga nadje, zamalo sam onu gornju recenicu zavrsio sa "slicno kao i italijanska scena" :haha:

Edited by Demon Seed
  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Milan black wiki triggered :D

 

može poređenje sa Fleshgod Apocalypse? njih sam gledao oko 5 sati popodne i bilo je fantastično glupo :haha:

 

Ništa ne može da se poredi sa akcentom frontmena SFa i njegovim floskulama. Za jedno leto sam ga gledao na dva festivala, na oba je pričao isto, i oba puta je to zvučalo na liniji između "metal kul" i "cheesy smešno".

 

Tipa "We shall destroy", "When I count to three, you will destroy this place" i sl.

 

Fleshgod je samo urnebesan kao pojava.

Edited by Angelystor

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa da, Grk

nedavno sam gledao neki dokumentarac o RC, tj. Sakisa kako priča o snimanju albuma benda

presmešno, s tim engleskim može da piše tekstove za neke domaće bendove, da ne imenujem sad :haha:

 

Septic Flesh i Fleshgod Apocalypse su meni isto sranje, uvek ih stavljam u isti koš :bigblue:

Edited by Underkuruz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bas to. Ovde je borba da nadjebe In Sorte i Abrahadabru, DTA pa ostalo je nedostizno.

 

Bas to. Ovde je borba da nadjebe In Sorte i Abrahadabru, DTA pa ostalo je nedostizno.

 

Bas to. Ovde je borba da nadjebe In Sorte i Abrahadabru, DTA pa ostalo je nedostizno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...