Jump to content

Dimmu Borgir


Natasha!

Recommended Posts

Simfonija.

 

@Sale Ne, ja nisam rekao da sam odusevljen, dobar mi je, ali ima i mana. Poslusao bih i da je neko drugi snimio i isto bi bio dobar.

 

 

@Demon Salim se, nije samo simfonija u pitanju. :D Svojim muzickim periodom od prvih 10 godina su me odusevili i kupili za sva vremena, ta muzika mi najvise prija i meni je perfektna.

 

Ono sto je Borgir izgubio posle DCA je tezina, uprosceni su rifovi, sve se bacilo na epske i bombasticne momente sa horovima i orkestrom.

Ali i dalje znaju da naprave dobre pesme, barem po mom misljenju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Па овакву сетлисту више не можеш ни да сањаш а камоли да видиш на неком њиховом концерту у садашњем времену.

Сетлиста је иначе одлична с тим што баш боде очи да су од могућих 9 песама на том албуму они одсвирали уживо чак 8. A испустили су ни мање ни више него можда и најбољу песму на том албуму.

Велики -,наравно,што нема нити 1 са првог албума.

Edited by Сале

Share this post


Link to post
Share on other sites

I naravno The Burning Monoliths.

 

Ош рећи д блејзинг монолитс оф дифајнс? Те песме има колко видим ал нема дримсајд доминионс на коју сам и мислио.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Sad sam gledao stream uzivo sa Wacken, dobro su zvucali, ali pobeda mi je bila sto su ubacili Indoctrination i Archaic Corespondence. I tacno se vidi da je Archaic mogla da upadne na Purithanical. To mi bili najjaci momenti koncerta, uz naravno Mourning Palace.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 8 months later...
  • 1 year later...
  • 1 year later...

Gledam sad kako je opremljeno vinil izdanje i čini mi se da je sa slike benda isečen Nick Barker. Sećam se nekog starog intervjua sa Shagrath-om u kome je rekao kako mrzi produkciju tog albuma i da su zbog zvuka Nick-ovog bubnja zvučali kao Pantera. Ne bih se iznenadio da su snimili bubnjeve ponovo sa ovim novim bubnjarem, pa da su zato radili i remix.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ne mora se raditi snimanje bubnja ponovo, samo re-sample trigere preko originalnih bubnjeva i resen problem, mogu da zvuce kako hoce, i vrv su to i uradili, svirka je vrv ostala ista, samo drugi zvuk bubnja, 10x jeftinije nego da se drkas da snimas sve od nule. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

5 hours ago, The Bowels Of Perdition said:

 Ne bih se iznenadio da su snimili bubnjeve ponovo sa ovim novim bubnjarem

Не знам више ни ко им је бубњар. Заправо, нисам знао да они генерално још постоје 😀

Share this post


Link to post
Share on other sites

Тај албум је толико испеглан и нашминкан да не знам шта може да се ремастеризује, ремиксује или ре-било шта-изује?! Али с обзиром на број дискова очигледно је да су утањили са парама а вероватно и сами знају да било шта ново да сниме то курцу не би ваљало па имају тај став "ај онда да урадимо слично као и са Stormblåst MMV, ионако смо смећарски бенд последње 2 деценије па нам нико неће замерити" :mhihi:. Јебеш бенд који се стиди пола своје дискографије и који има толко пара а опет сниме било шта чиме нису задовољни.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...