Jump to content

Xentrix


Morphy

Recommended Posts

Ja ugasio posle 3 minuta. Za liriks mi se manje više jebe jer nisam ni obraćao pažnju na to, da ne piše Xentrix pomislio bih da je jedan od hiljadu primitivnih retro thrash bendova a opštepoznato je da su svi oni, osim Nekromantheon naravno, kerov kurac.

Možda bi origanlni vokal donekle izvukao stvar, ovako :spava:

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobra je stvar, valjana. Ima Testament vajba kao sto rece Human, pogotovo se u vokalima oseti, ovaj pod stare dane poceo da kopira Cak Bilijeve polu growl polu clean momente. I vokal jeste najslabija tacka, ali u globalu sasvim dobra pesma.

Proseravanja tipa sta ce ovo sceni blablabla...zabole me bas pa kurac za scenu, meni treba ovo...ne svidja vam se idite slusajte leprus, periferi i oransi pazuzu a metal ostavite metal publici.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

On 4/28/2019 at 1:35 AM, perzekjušn menijak said:

Ja ugasio posle 3 minuta. Za liriks mi se manje više jebe jer nisam ni obraćao pažnju na to, da ne piše Xentrix pomislio bih da je jedan od hiljadu primitivnih retro thrash bendova

Možda bi origanlni vokal donekle izvukao stvar, ovako :spava:

Isto ovo prvo. S tim što sam ja ugasio posle dva minuta :haha:

Mislim da vokal ovaj pokušava da emulira Astleya, i realno dobro to radi, tako da ne bi bila prevelika razlika i da je ovaj ostao.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Tekstualno snažan, muzički je mogao i morao biti bolji. Podseća na Annihilator iz novijih faza, te vokal na momente zvuči kao Padden.

Izdvojio bih The Red Mist Descends!  i The One You Fear. Ali... ali i The Truth Lies Buried poseduje skrivene zanimljive segmente.

Nije to taj Xentrix od koga šiklja pena na usta, međutim, u 2019. smo godini. Imajmo to na umu.

Omot noćima sanjam, inače.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...

Solidan je album, nastavak na 80e kako se i očekivalo, samo malo više generic/tough-guy thrash nego što mi treba. Nije ni stari Xentrix bio najoriginalniji bend na svetu, samo su bolje pesme bile tad, ništa više. Plus ovaj vokal iako emulira solidno Astleya, ravan je u pm.

Svakako preporuka da se ovo sluša pre nego novi Destruction npr.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da zaboravih da su i oni napravili dobar treš album, odličan nastavak Adventidža, čak mi ni vokal nije tako loš, meni se ni onaj stari nije nešto posebno svidjao, ovaj lik ga ok imitira.

Da ne idem na temu, ja taj novi Destruction nisam ni preslušao, niti imam neku želju..

Kaće vam taj Vektor novi?😁

Share this post


Link to post
Share on other sites

On 9/1/2019 at 12:19 PM, Angelystor said:

nastavak na 80e kako se i očekivalo, samo malo više generic/tough-guy thrash nego što mi treba. Nije ni stari Xentrix bio najoriginalniji bend na svetu, samo su bolje pesme bile tad, ništa više. Plus ovaj vokal iako emulira solidno Astleya, ravan je u pm.

Sve ovo se slazem, samo sto mislim da ce brzo ipak da iscili iz secanja.

Nisu ni onomad bili neka senzacija ali bolji albumi, tek sad....

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 1 year later...
  • 7 months later...
  • 8 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...