Jump to content

Internet browseri


imaginos

Recommended Posts

Meni je, npr. nemoguće da se naviknem u Operi da ne mogu samo da gurnem kursor gde god gore da bih kliknuo na tab. Ima onaj milimetar koji me usporava nakon navikavanja na Chrome i ne bih se lako toga odrekao. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest HEFEST

Samo Chrome vec 2 godine. Istina da se nekada zaglupi kada je ponovo startujem, a treba da otvori vie tabova. FF mi je bagovao na hiljadu nacina i ne svidja mi se uopste. Opera mi nikada dugo nije radila(mislim na period u mesecima npr.), a da se nije toliko zakocila da na kraju nisam imao strpljenja da je koristim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Мени је Опера главни претраживач, а Хром користим као помоћни, када имам превише отворених табова у Опери или када са Опером и JDownloaderom не могу да скинем видео са неког сајта.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Unazad 15ak dana koristim Google Chrome, a do tada sam dugi niz godina koristio Firefox. Operu nisam nikad koristio.

Firefox mi se svidjao zbog onih fora sa raznim pozadinskim temama, add-on fazonima i slicno. Jeste da je bio nesto sporiji, ali mi to nije smetalo, sve do prije 15 dana, kada sam primjetio da mi je racunar poceo da baguje, da radi uzasno sporo, trebalo mu je puno vremena da ode u sleep, jos vise da se probudi iz sleepa, Youtube je bagovao, tako da sam pomislio da mi crkava RAM ili mozda procesor. Onda sam malo proguglao i dosao do zakljucka da je to bilo do Firefoxa.

Totalno sam ga deinstalirao, pobrisao sa kompa, presao na Chrome i od tada mi komp radi normalno.

Mozda se nekad kasnije vratim na Firefox, ali za sada tu je Chrome.

Share this post


Link to post
Share on other sites

nikad necu shvatiti lojalnost softveru,pa nije ti to drug ili clan familije.

 

jedini softver koji nisam nikad batalio je winamp,jer njegovi plagini i library sistem je neprevazidjen kod ogromnih kolekcija kao sto ja drzim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Opera fino drži korak, skoro sam morao da optimizujem sajt za nju. Mada generalno retko kad mi neko to traži, bitniji im je internet exploder 7 jebeni, iako opera ima uvek par čudnih bagova po načinu kako renderuje css...

 

E da, internet exploder 10 je i dalje sranje.

Edited by Dead Man Walking

Share this post


Link to post
Share on other sites

Joj za IE 10 sam poludeo pre neki dan... Nisam primetio da mi se IE update-ovao na kompu gde radim na IE 10... Ajd' sto radi ko kur (iako se neki kunu da radi ko Chrome...), nego je sjebo i prethodne browser i document mode, pa mi se i na IE7 videla ista verzija kao na IE 10 -.- Poludeo sam, cak sam se sa nekim likom na twiteru raspravljao, kada sam se pozalio za to, kao nikad mu se nije desio taj bug, sta ti ja znam. Morao sam da nalazim taj update i da vratim na IE9, gde se sve vratilo u normalu. A opera presla na webkit, tako da, nema mucenja u buducnosti oko prefixa za operu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam vise LESS tip nego Compass :D A za IE, meni je 9-ka skroz do jaja, ferca 90% stvari po default, malo nesto treba da se hakuje. 10-ka je kao fazon CSS3 HTML5 podrzana skroz, al mi je sve to sumnjivo...

Edited by ShinigаmY

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...