Jump to content

System Of A Down


Recommended Posts

Ja sam njih veoma zgotivila i jedno vreme sam ih stalno slusala, ali su me sa "Steal this album" totalno razocarali!!! Zvuce neobavezno, komercijalno (kao da su se trudili da se uklope uz MTV-u), isto u svakoj pesmi, nemaju smisao, bar ne onaj koji su ranije imali....... Jesu originalni jer nema takvih bandova, prepoznatljivi su, narocito onaj istocnjacki melos koji uklope uz brzi ritam i zustru muziku, ali kao da je ovog puta sve to mnogo losije uklopljeno a i ponavljaju sami sebe, kad vec nema ko ce.......
A nemam pojma sve vise se nerviram sto ovako slabo nabavljam CD-e u zadnje vreme, mada sam nedavno narucio nekoliko CD i jos nekoliko treba da narezem. Zivoteeeeeee....

 

Kad vec nabavljas diskove, uzmi nesto stvarno vredno slusanja, ovako nesto se slusa usput...... Mislim, ok, svako zna sta voli i sta mu se svidja......

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Steal This Album" nije loš, ima nekih pjesama koje stvarno nisu klasične za njih, kao one balade, ali opet ima ponavljanja ... "Fuck The System" je identična "Suity Pee" sa prvog albuma i tako to... nije loše s obzirom da su to "odpatci" sa "Toxicity"-ja, ali ništa posebno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad vec nabavljas diskove, uzmi nesto stvarno vredno slusanja, ovako nesto se slusa usput...... Mislim, ok, svako zna sta voli i sta mu se svidja......

Ako znas nesto bas dobro daj mi predlog....posavetuj me....

 

Naravno..... Evo, na primer, OK band je izdao novi kompakt CD, dosta ljudi to slusa, valjda znaju sta je dobro, ne bi tolika masa pogresila, a kladim se da ih nisi cuo!..... Onda Natasa Bekvalac, bas je simpa devojka :mrtav::mrtav::mrtav: ..... I taaaakkoooo..... U svakom slucaju mislim da bi trebao da probas malo sa shity recordsom, umesto sto slusas ovakva sranja.......

 

Salim se, naravno, prosto mi se gadi od svega toga....... Ali, tesko pitanje..... Ne znam sta si slusao, sta nisi, tesko da mogu da ti otvorim oci i kazem ti nesto novo, neizvaljeno, barem sto se metala tice. Mogu uopsteno da ti kazem ako mislis da nisi dovoljno slusao neku fenomenalnu stariju grupu, uzmi tako nesto, to obicno ja radim....... Npr, rekao si da nisi dovoljno slusa Smashing pumpkins, ne znam, ako ti se svidja ta muzika, probaj sa njima, ili sa Soundgarden, ne znam ni za njih, mozes da mi kazes koja te grupa zanima, koju nisi preterano slusao, a hteo bi pa cu da ti kazem sta je najuspelije, ako znam, naravno......

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naravno..... Evo, na primer, OK band je izdao novi kompakt CD, dosta ljudi to slusa, valjda znaju sta je dobro, ne bi tolika masa pogresila, a kladim se da ih nisi cuo!..... Onda Natasa Bekvalac, bas je simpa devojka :mrtav::mrtav::mrtav: ..... I taaaakkoooo..... U svakom slucaju mislim da bi trebao da probas malo sa shity recordsom, umesto sto slusas ovakva sranja.......

 

Salim se, naravno, prosto mi se gadi od svega toga....... Ali, tesko pitanje..... Ne znam sta si slusao, sta nisi, tesko da mogu da ti otvorim oci i kazem ti nesto novo, neizvaljeno, barem sto se metala tice. Mogu uopsteno da ti kazem ako mislis da nisi dovoljno slusao neku fenomenalnu stariju grupu, uzmi tako nesto, to obicno ja radim....... Npr, rekao si da nisi dovoljno slusa Smashing pumpkins, ne znam, ako ti se svidja ta muzika, probaj sa njima, ili sa Soundgarden, ne znam ni za njih, mozes da mi kazes koja te grupa zanima, koju nisi preterano slusao, a hteo bi pa cu da ti kazem sta je najuspelije, ako znam, naravno......

Sto se tice gore navedenih """"""grupa i pevaca"""""", cuo sam za njih na moju veliku zalost i relativno solidno poznajem tu fuj scenu,znas moji ukucani(please kill me now). Inace bas se preusmeravam na slusanje starije scene, samo neznam sta pre da uzmem da slusam(Zeppelin, Pumpkins, Pearl jam, Sabbath, Sonic Youth...i tako nesto...). Fala unapred biggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma, necu da te ubijem, meni je takav ceo kraj. Ponekad pomislim da sa mnom nesto nije u redu, a ponekad mi dodje da sve pobijem!!!!! Anyway, pa, to ti kazem, kada te smori ovo sadasnje, svakodnevno, uvek ima neceg neistrazenog medju starijim grupama! To me podseti, ne znam da li si slusao Zappu. Mislim, on je nesto drugo, ali je covek bio stvarno genije! Ako hoces savet za navedene grupe, onda ti preporucujem od Zeppelina III i IV, od Smashing pumpkinsa mozda Mashinu, od Pearl Jama...... Ne znam, bolje pogledaj sta pravi fanovi cene na toj (specijalizovanoj) temi, jer Pearl jam na mene nikada nije ostavio neki veci utisak (iako gotivim taj zvuk......). Od Sonic youth-a bolje za pocetak uzmi neki best of, a od Sabbatha, tu stvarno ne mozes nista pojedinacno, tako da...... uzmi MP3 biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne bi nikog da vredjam ali kad sam video temu moram da odgovorim

sranje nevidjeno ovko glup i komercijalan bend nisam skorije slusao gde god krenem po gradu natpisi System Of Down u koji god kafic da udjem ono system koji god radio da pustim ono system mrzim ih iz dna duse i zelim im sve najgore ili barem da nauce da sviraju dobru muziku.Jedina svetla tacka benda je pevac.Toliko od mene

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma, necu da te ubijem, meni je takav ceo kraj. Ponekad pomislim da sa mnom nesto nije u redu, a ponekad mi dodje da sve pobijem!!!!! Anyway, pa, to ti kazem, kada te smori ovo sadasnje, svakodnevno, uvek ima neceg neistrazenog medju starijim grupama! To me podseti, ne znam da li si slusao Zappu. Mislim, on je nesto drugo, ali je covek bio stvarno genije! Ako hoces savet za navedene grupe, onda ti preporucujem od Zeppelina III i IV, od Smashing pumpkinsa mozda Mashinu, od Pearl Jama...... Ne znam, bolje pogledaj sta pravi fanovi cene na toj (specijalizovanoj) temi, jer Pearl jam na mene nikada nije ostavio neki veci utisak (iako gotivim taj zvuk......). Od Sonic youth-a bolje za pocetak uzmi neki best of, a od Sabbatha, tu stvarno ne mozes nista pojedinacno, tako da...... uzmi MP3  :D
Jao vala i kod mene je katastrofa. Kad idem u KST uvek se nalazim sa drustvom u gradu...tacnije ima jedan ortak iz kraja ali on do poslednjeg momenta nezna gde ce tako da sa njim nikad ne idem,bla,bla,bla... Pazi, mene ovo sadanje ne smori ali zelim da sirim vidike, a od starijih bendova znam po bar jednu pesmu koja mi se uglavnom svidi ali nikako da se ustremim na njih... Ali cim odlucim da poslusam nesto u tom fazonu poslusacu tvoje savete, a Pearl Jam tama ima nekih 25 strana tako da mi se bas ne cita, a i na toliko postova su sigurno izdeklamovani svi njihovi albumi pa bi se nasao, kako kaze narod, u nebranom grozdju...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, da, kapish, slazem se potpuno, ja uvek bezim u grad! Ovo je pre za PP, ali, iz kog si kraja?
Ne smem vise ovako, izbrisase mi ovi nekih 15-ak postova(mozda i vise). Idem na PP.

I inace jos nisam nabavio "Steal This Album", ali mnogo gotivim SoAd, a najgotivniji od clanova mi je basista....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nabavio sam steal this album i mogu samo reci da malo koja grupa ima ovakve otpatke

sto sta fali albumu?

:? :? :? :? :? :?

Album se sastoji uglavnom od pesama koje nisu stavljene na Toxicity, pa ih je neko nazvao otpatcima. E Therpsid sigurno smatra da su dobre pesme pa kaze ono sto je rekao :roll: :roll: :roll: smile.gifsmile.gifbiggrin.gifa:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nabavio sam steal this album i mogu samo reci da malo koja grupa ima ovakve otpatke

sto sta fali albumu?

:? :? :? :? :? :?

ne znam jel se zajebavas ili stvarno mislis.Htio sam da kazem da bi vecina grupa ovo stavila na albumu i svaka pjesma bi bila potencijalni single

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nabavio sam steal this album i mogu samo reci da malo koja grupa ima ovakve otpatke

sto sta fali albumu?

:? :? :? :? :? :?

 

Odakle da pocnem? Smisao, aranzmani, originalnost (jesu oni prepoznatljivi, u principu nema slicnih grupa, ali na ovom albumu izmedju pesama nista ne obavlja razlikovnu funkciju), i sve je nekako jadno uklopljeno, kao da nisu umeli da nadju najsrecnije resenje, a trudili su se da svoj zvuk prilagode MTV-u........ Razocarali su me.......

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest 7thSONofA7thSON

Nabavio sam steal this album i mogu samo reci da malo koja grupa ima ovakve otpatke

sto sta fali albumu?

:? :? :? :? :? :?

 

Odakle da pocnem? Smisao, aranzmani, originalnost (jesu oni prepoznatljivi, u principu nema slicnih grupa, ali na ovom albumu izmedju pesama nista ne obavlja razlikovnu funkciju), i sve je nekako jadno uklopljeno, kao da nisu umeli da nadju najsrecnije resenje, a trudili su se da svoj zvuk prilagode MTV-u........ Razocarali su me.......

Joj nisu valjda napravili jedan od onih MTV albuma!

:ne: :ne: :ne: :ne: :ne: :ne: :ne: :ne: :ne: :ne:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nabavio sam steal this album i mogu samo reci da malo koja grupa ima ovakve otpatke

sto sta fali albumu?

:? :? :? :? :? :?

 

Odakle da pocnem? Smisao, aranzmani, originalnost (jesu oni prepoznatljivi, u principu nema slicnih grupa, ali na ovom albumu izmedju pesama nista ne obavlja razlikovnu funkciju), i sve je nekako jadno uklopljeno, kao da nisu umeli da nadju najsrecnije resenje, a trudili su se da svoj zvuk prilagode MTV-u........ Razocarali su me.......

Kao prvo ovo im nije novi album nego skup pjesama koje nisu usle na Toxicity a novi album tek izlazi 2004.S obzirom da su ovo otpaci sa nekog albuma album je perfektan i sluzi svrsi tj. cekanju novog SOAD albuma

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nabavio sam steal this album i mogu samo reci da malo koja grupa ima ovakve otpatke

sto sta fali albumu?

:? :? :? :? :? :?

 

Odakle da pocnem? Smisao, aranzmani, originalnost (jesu oni prepoznatljivi, u principu nema slicnih grupa, ali na ovom albumu izmedju pesama nista ne obavlja razlikovnu funkciju), i sve je nekako jadno uklopljeno, kao da nisu umeli da nadju najsrecnije resenje, a trudili su se da svoj zvuk prilagode MTV-u........ Razocarali su me.......

Kao prvo ovo im nije novi album nego skup pjesama koje nisu usle na Toxicity a novi album tek izlazi 2004.S obzirom da su ovo otpaci sa nekog albuma album je perfektan i sluzi svrsi tj. cekanju novog SOAD albuma

 

Pa, sta sada, treba da hvalim njihove dobre otpatke? Otpaci ili ne, novo ili ne, moje misljenje od toga ne zavisi i nece se promeniti!

Share this post


Link to post
Share on other sites

system of a down....hmmm.......genijalno super ne prevazidjeno jednostavno jedan od najboljih hc bendova uopste....jebu kevu kolko su dobri

OBOZAVAM IH!!!!!!!!!!!!!!

 

Bla bla stagod ... samo bez ovoga "hc" !!! vazi ?

 

Al ako cemo vec u tom zanru sve je to korn zapoceo i ostao najbolji na tom terenu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma, necu da te ubijem, meni je takav ceo kraj. Ponekad pomislim da sa mnom nesto nije u redu, a ponekad mi dodje da sve pobijem!!!!! Anyway, pa, to ti kazem, kada te smori ovo sadasnje, svakodnevno, uvek ima neceg neistrazenog medju starijim grupama! To me podseti, ne znam da li si slusao Zappu. Mislim, on je nesto drugo, ali je covek bio stvarno genije! Ako hoces savet za navedene grupe, onda ti preporucujem od Zeppelina III i IV, od Smashing pumpkinsa mozda Mashinu, od Pearl Jama...... Ne znam, bolje pogledaj sta pravi fanovi cene na toj (specijalizovanoj) temi, jer Pearl jam na mene nikada nije ostavio neki veci utisak (iako gotivim taj zvuk......). Od Sonic youth-a bolje za pocetak uzmi neki best of, a od Sabbatha, tu stvarno ne mozes nista pojedinacno, tako da...... uzmi MP3 biggrin.gif

 

Zappa je GENIJE najkrace receno !!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

system of a down....hmmm.......genijalno super  ne prevazidjeno jednostavno jedan od najboljih hc bendova uopste....jebu kevu kolko su dobri

OBOZAVAM IH!!!!!!!!!!!!!!

 

Bla bla stagod ... samo bez ovoga "hc" !!! vazi ?

 

Al ako cemo vec u tom zanru sve je to korn zapoceo i ostao najbolji na tom terenu.

A ti kad toliko gotivis KoRn, sto nisi ostavio ni jedan jedini post na njihov temi...da nas prosvetlis malo :roll: posto po svojim postovima ispada da si neki genijalac...

Share this post


Link to post
Share on other sites

system of a down... cisto sr*nje!!! Komercijala, elektronika ali sto je najgore losa muzika, ocajna zapravo...

Ne mogu naci dovoljno gadne prideve da ih opisem...

Ma ja bi ih zakonom zabranio...

A za sve one koji gotive ovaj bendcika doktor je preporucio ispiranje od ovog djubreta slusajuci neke bendove koji se ne mogu naci na MTV-u.

Kada sam vec kod MTV-a i njega bi zakonom zabranio... ispiraju mozgove omladini da bi na njima sto lakse zaradili...

Vi ste ipak na metal forumu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...