Jump to content

System Of A Down


Recommended Posts

Uh ne mogu da verujem da ovde nisam ostavila post! :rolleyes:

Baš sam pogubljena :)

 

System Of A Down slušam čini mi se od početka njihove karijere i obožavala sam ih od početka. Ludaci su neviđeni. Mislim, gitarista koji se na koncertu naljuti na gitaru koja ga zeza i baci je na binu i šutne je... :mhihi:

Ludnica...

Šalu na stranu, pomogli su mi u mom "muzičkom odrastanju", kad sam slušala sve i svašta oni su uneli malo zezancije i opuštenosti u mračne dane...

Malo mi je ranije bilo trulo što su politički aktivni, ali pošto ih sada slušam onako samo uzgred, da se podsetim starih dana, to mi nije nimalo bitno. Imaju zanimljivih pesmica i to je sve što mi je bitno.

 

System Of A Down

:rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

prestala sam da ih slusam posle steal this album!, iako mi se i on dopao...

mezmerize mi se uopste nije dopao, i tu je moje interesovanje za njih prestalo. paf, i dalje su mi prva tri albuma vr' :)

 

sad kad mi se slusaju, pustim stvari tipa sugar, war, spiders... podseti me na srednju skolu, kada su mi, uz koRn, bili omiljeni bend... eh :smile:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Cim se pojavio Toxicity, bio je u mojim rukama...Dobri su u globalu, ali je H./M. najbolji, bar s muzicke strane i zbog inicijala. Prilicno progresivan ! I dovoljno folkish da postidi Bobana i Shabana zajedno (preterah ga...)

 

Ima jedan bend koji ima jedan album :lol: E, bend se zove (duza pauza) Fair To Midland, a taj album je (jos duza pauza) Fables of a Mayfly What I Tell You 3 Times is True (2007) i dobar je. Ne znam koliko ima veze sa SOAD i ne znam sta trazi na ovoj temi :icon_question:

 

A da, setio sam se...Producent mu je Serj (ex-System). Ako niste nabavili, mogli bi. Koliko znam, ima on i solo album, ali ja ga nemam.......Moze se naci na YouTube live izvodjenje numere Walls Of Jericho grupe Fair To Midland sa Ludim Jermenom kao gostujucim vokalom ... Stvar i pol.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ej bre ljudi, je li ovo zona sumraka ili sta ?!?

 

Kad kazem ex- podrazumevam da je covek iz SOAD, znaci - vokal u System Of A Down (ili sam ja u delirijumu ?)

 

Drugo znacenje prefixa, tj. bivsi bi znacilo da je on, tj. Serj, bivsi clan grupe, sto je , u neku ruku, tacno, jer SOAD kao celina vise nisu aktivni. Sto ne znaci da nece biti reunije...

 

Dakle, ono ex- je , kako god da se shvati, ispravno upotrebljeno !

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...