Jump to content

System Of A Down


Recommended Posts

ala ste vi prsli maso ... by the way, izvini gently za promasen speling tvog nika ... sve u svemu - - - ] sta i sto skrnavite drum n bass, ja to slusam, sta vise, ja sam sa sistema, direktno presao na drum, malo je bilo jos preslusavanja sistemovih "najboljih" pesmi, al sam na kraju njih dvesta posto batalio, i poceo sa drum n bass muzikom .... nastavio u tom stilu, sad sam u nekom dubstep cak stilu ... btw, a taj pogotovo mix koji je retardno uradjen, taj chop suey, to nije d'n'b ... bar ne onakav kakvog ga ja znam ..... zato stfu, inace ovo je metal forum, ja sam metalac, al posle tragedije moje i jebenog sistema, sve sto se desilo ja ostao na elektronskom zvuku .....

 

..... idite molim vas skinite undercast, otvorio sam temu jbt, da cujete sta mi je sada dobro od metala, nazovite kako hocete ... to ispere mozak u roku od odma .... nisam ja batalio metal, sta vise ne bih bio na ovom forumu ... al ne volim ljude jer nemaju nikakvu siroku / siroki spektar muzike, zanrova muzike koje slusaju ..... da ne duzim .... skinite undercast, to bi bilo da ne odem u offtopic. toliko ]

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma covece slusaj ti sta hoces tvoja stvar, ako se tebi svidja super meni to ne smeta, ne moras da ides sa foruma ja nemam nista protiv tebe

ovde je pisalo drum'n'bass nisam to ni preslusao i ne zanima me cim vidim remix i bilo kakvo pominjanje elektronike

to je znar koji ne podnosim i uzasno me nervira kada obradjuju pesme koje volim, to je za mene skrnavljenje, ako hoce da se bave muzikom nek pisu svoju, a ne da kradu od drugih, nikakv tehno remix za mene nece moci ni da prismrdi originalu

kad si vec pomenuo zanrove ja slusam metal, pank, rok, irish, nesto manje klasiku, rege, a nadje se i nesto od popa i repa

Share this post


Link to post
Share on other sites

e ljudi zajebite vase ormane i igre sa kosturima i dildoima, stvarno me ne zanima sta radite u slobodno vreme to slobodno zadrzite za sebe, a i nema veze sa systemom ili njegovim clanovima

e sad ako vec znate nesto o njihovim ormanima, kosturima i dildoima to bi vec odgovaralo ovoj temi :D mada je opet i dalje odbojno :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stvarno si neki, daj lepo informacije ljudima:

 

Serj Tankian, frontman grupe System Of A Down nastupiće na Vip INmusic festivalu, koji se održava 3. i 4. juna u Zagrebu. Ljubiteljima žestoke muzike jako je dobro poznat, jer Serj je vođa jednog od vodećih bendova alternativnog rocka današnjice, System Of A Down. System Of A Down su se već prvim albumom, objavljenim pre tačno deset godina, afirmisali na svetskoj rock sceni.

 

Vrhunac su postigli drugim albumom, „Toxicity“, koji je debitovao na broju 1 svih relevantnih top lista, pa je osvojio eter singlovima „Chop Suey!“ i „Aerials“. Nakon dvostrukog konceptualnog i Grammyjem ovečanog albuma "Mezmerize / Hypnotize", grupa najavljuje dugu pauzu, što članovi koriste za vlastite projekte.

 

U jesen 2007. Tankian je objavio prvi solo album „Elect The Dead“ koji je publika, kao i kritika, odlično prihvatila. Osim što se ponovo dokazao kao odličan tekstopisac, baveći se temama ljudske otuđenosti, verske mržnje i globalnih ratova, Tankian je na albumu odsvirao i snimio većinu instrumenata uz pomoć John Dolmayana, bubnjara benda System Of A Down.

 

 

Serj Tankian rođen je 1967. u Libanonu odakle se u ranom djetinjstvu preselio u Los Angeles, u kojem živi i danas. Uz muzičke projekte piše i poeziju koju je objavio u ilustrovanoj zbirci „Cool Gardens“, poseduje diskografsku kuću Serjical Strike, a sa Tomom Morellom, gitaristom kultnog Rage Against The Machine i Audioslave, utemeljio je organizaciju Axis Of Justice koja potiče mlade na veće zanimanje za politička pitanja.

 

U Hrvatsku dolazi direktno nakon ekstenzivne američke turneje s grupom Foo Fighters. Nastupa na Vip Stageu i zato dođite na Vip INmusic festival i uživo svedočite nastupu trenutno najintrigantnijeg izvođača na svetskoj rock sceni!

 

Festivalske ulaznice mogu se kupiti već od 250 KN. Ulaznice za Vip INmusic u prodaji su u svim Vip centrima.

 

Cena festivalske ulaznice (za dva dana):

300 kn – 28.01. - 28.02.2008.

350 kn – 29.02. – 29.04.2008.

400 kn – 30.04. – 02.06.2008.

*na dan festivala ulaznica je skuplja za 50 kn

Sve informacije o festivalu moći ćete proveriti na službenoj stranici festivala www.vipinmusicfestival.com

Edited by Ultimate Bastich

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...