Jump to content

System Of A Down


Recommended Posts

Oooo...pa,gde ci?Mislim,gronk,gronk icon_smile.gif

e smorio sam te se... meni je lepo ovde.... bahrein...plaza...net... teretana... bilijar... bazen... shoping ... sve to u mom privatnom vlasnistvu... a ti se smaraj tu na netu...pljuj... do jaja... bas mi je drago :cmok: BTW POZDRAV SVIMA SA SUNCANIH PLAZA BAHREINA ! icon_twisted.gif

Edited by deftonerrrr

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma nije da nije...nego sam toliko prestao da obracam paznju da govna koja pishesh da to prosto ide automatski znas.... icon_da.gif da se ponovim ....khm...

"JADNO NIKOLA STVARNO JADNO..NADAM SE DA I TI NISI POSTAO JADAN KAO I TVOJI POSTOVI... ZALIM TE ! no.gif "

Dobro... dokazao si svima da si picka....ne moras vise da se dokazujes...

 

Inace verovao ili ne evo jos jedne podudarnosti... i ja sam poprilicno prestao da obracam paznju na tvoje pretenciozne postove u kojima se toliko trudis da velicas sebe (mada su nekad takvo sranje da ne mogu, a da ne bodu oci)...mora da imas neku veliku falinku koja je uzrok tome...

Ne brini se medicina je daleko dogurala do danas...mada kad se setim tebe, mozda ipak nije toliko daleko dogurala icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

e smorio sam te se... meni je lepo ovde.... bahrein...plaza...net... teretana... bilijar... bazen... shoping ... sve to u mom privatnom vlasnistvu... a ti se smaraj tu na netu...pljuj... do jaja... bas mi je drago :cmok: BTW POZDRAV SVIMA SA SUNCANIH PLAZA BAHREINA ! icon_twisted.gif

Ti bese rece da si socijala?!?!

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
ista je fora bila i sa tox/sta - loshija stvarenja za tox stavishe na sta

 

neshto mi se to ne svidja...

no.gif pohlepni gmazovi... naprave gomile i gomile pesama i oce da sve budu na albumu.... i sta se onda desi imas album sa 5-6 hit pesama i jos toliko polu-ideja koje glume pesme.....

mogli bi jednom da naprave jedan album koji bi bio stvarno dobar u celini..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...