Jump to content

System Of A Down


Recommended Posts

BYOB je uradjen instrumentalno, ali vokali nisu zavrseni, te necemo svirati tu pesmu ovaj put.

 

Bubanj nije problem u BYOB-u, zapravo, kako kome...

 

Heh, O-Pozition sad ima cirkus sa postavom, pa cemo mozda biti karaoke bend na superfinalu.... blah, fuj

 

Ne znam, mozda je i 9 bendova, ali to onda znaci da svaki bend svira po 3 pesme ili po 15 min... sto je sranje, Ja znam za 2 finalne veceri, ali mozda su bile i 3.

 

No, za sva ta iznenadjenja cu saznati neposredno pred svirku, tako da se ne tripujem oko toga...

 

i tako

 

LIFE SUCKS !!!

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

b.y.o.b.? jeli momche, kolko ti dugo sviras bubnjeve?

icon_smile.gif

 

Pa sad si me isprovocirao... ajde, ubedicu ove da sviramo i BYOB, ali posto ce biti 9 bendova najverovatnije, onda dobijamo sa namestanjem samo 20 min, sto ti u prevodu znaci:

 

Soldier Side + B.Y.O.B.

Suggestions ( ako bude vremena )

Aerials

Toxicity

 

eto ti info iz prve ruke, pa se nadam da cu i dobiti komentar na moje sviranje ili na svirci ili na forumu...

 

LIFE SUCKS !!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kolko ja znam ima 9 bendova u superfinalu, iz svake finalne veceri je proslo po tri, neznam kojom metodom sad svira 6 komada? Ili mozda gresis icon_mrgreen.gif

ne gresi, nego daje nepotpune informacije

 

 

svira i Through Art- tribute to In Flames (nadam se, osim ako ja sad ne gresim) ...ko jebe ove Iced Earth-ove icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif, mada ima jedno prase u tom bendu, valja otici icon_biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dakle, repertoar je:

 

1. Soldier side + fuckin' BYOB

2. Suggestions

3. Aerials

4. Toxicity

 

i ako bas bude vremena, uglavicemo i ATWA-u negde....

 

SKC, petak 16.sept, 21h.... jedan od 8 bendova je i O-Pozition kao SOAD tribute...

glasacu za vas iz lokal patriotskih razloga icon_smile.gificon_rockdevil.gifpivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

OK, dakle spisak pesama sa najnovijeg albuma je sledeci:

 

HYPNOTIZE

(Track Listing)

 

1. "Attack"

2. "Dreaming"

3. "Kill Rock 'n Roll"

4. "Hypnotize"

5. "Stealing Society"

6. "Tentative"

7. "U-Fig"

8. "Holy Mountains"

9. "Vicinity of Obscenity"

10. "She's Like Heroin"

11. "Lonely Day"

12. "Soldier Side"

 

Soldier Side je verovatno neka fora kao Nirvanina Polly, koja je na Nevermindu u akusticnoj verziji, veoma spora, dok je na Incesticide snimljena kao New Wave Polly, 100 puta ubrzana, sa distorziranom gitarom i naravno bass-om i bubnjevima.... mada postoji i mogucnost da su napravili foru da identicnu verziju stave na kraj ovog albuma, pa ko vele, kako je pocelo, tako neka i zavrsi. Treca varijanta je da je sama pesma samo prosirena i kompletna u neizmenjenom karakteru i da traje duze nego na Mezmerize... no, videcemo, tj cucemo,

 

Pozz za sve koji su bodrili SOAD tribute prosli petak u maloj sali SKCa!

icon_smile.gif

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...