Jump to content

System Of A Down


Recommended Posts

od najvece spamerke sa watchout teme do izuzetno mrachne devojchice

koja izmedju ostalog ( ima zaista puno ) slusha i -

 

" Metal (SOAD, KoRN, Guano Apes, Papa Roach, Deftones, SlipKnot, Pain of Salvation, Incubus, Nightwish, Type-O-Negative, P.O.D., Puddle of Mudd, Marilyn Manson, Metallica...) "

 

bez uvrede, ali ovde neki ljudi zaista ne znaju shta zele od sebe, zivota i drugih. Ovo je samo primer, ima i drugih

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

jbg, morao sam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Axa I meni se Hypnotize vishe svidja, najvishe Tentative pogotovo lyrichki,

zatim Dreaming, U-fig...

 

 

offtopic.gif

 

Gore vidjene, iskomplexirane idiote, koji me ne poznaju

bih zamolila da me ne komentarishu... I shta koga boli q***

shta je volim ili ne volim da slusham... wallbash.gif ...Ma nosite se

bre svi!!! violent.gif Uskoumne budale... postoji josh muzike

osim metala zamisli?!... i postoje ljudi koji ne vole samo metal

zamisli?! wallbash.gifviolent.gifno.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

albim je carski,barem ove pesme koje sam preslusao a fale mi holy mountains i u-fig ne mogu da ih skinem s neta nesto mi zablokira ovo sranje violent.gif .....

she's like heroin je ok pesmica nista specijalno,tentative je odlican,stealing society genijalan,soldier side sjajan,lonely day je dobar ali daron peva pa mi unistava koncepciju ali ima sjajnu solazu,kill rock n rol je dobar mada mi se vise svidja live,dreaming je haotican icon_rockdevil.gif ,vicinity of obscenity me oduva svaki put kad slusam ima takve neocekivane promene koje se sklapaju sjajno....ah da attack mi fali a to je pesma koju najvise zelim da cujem jer sam stigao do 99% skidanja ( wallbash.gif ) veza nesto stala ja stavio preview odusevio se a ovaj me vrati na pocetak tu izpizdim i tako jos 4 puta pa odustah....

hypnotize je oduvao mezmerize mada nije da ne volim ovaj drugi ali sta se moze icon_mrgreen.gificon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

albim je carski,barem ove pesme koje sam preslusao a fale mi holy mountains i u-fig ne mogu da ih skinem s neta nesto mi zablokira ovo sranje violent.gif .....

she's like heroin je ok pesmica nista specijalno,tentative je odlican,stealing society genijalan,soldier side sjajan,lonely day je dobar ali daron peva pa mi unistava koncepciju ali ima sjajnu solazu,kill rock n rol je dobar mada mi se vise svidja live,dreaming je haotican icon_rockdevil.gif ,vicinity of obscenity me oduva svaki put kad slusam ima takve neocekivane promene koje se sklapaju sjajno....ah da attack mi fali a to je pesma koju najvise zelim da cujem jer sam stigao do 99% skidanja ( wallbash.gif ) veza nesto stala ja stavio preview odusevio se a ovaj me vrati na pocetak tu izpizdim i tako jos 4 puta pa odustah....

hypnotize je oduvao mezmerize mada nije da ne volim ovaj drugi ali sta se moze icon_mrgreen.gificon_rockdevil.gif

iscrpno nema sta...

Share this post


Link to post
Share on other sites

najgora pesma na albumu....mislim nije losa pesma ali je losija od ostalih....sve ostale su (po meni) odlicne i dobre....ako imas neki program za skidanje pesama imas na njemu sto posto....obavezno skini...dobra je solaza u hypnotizeu musik19.gif...

Edited by Tankian

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...