Jump to content

Ark


Recommended Posts

1. Nije Landeov bend, vec jedan od bendova/projekata u kojima je isti pevao, a kako Nienna reche Tore je tatica u bendu :D

2. Tema postoji

3. Loshe ti je ono "za sada imaju dva albuma"...oni vishe ne postoje tako da bash i nema nekih izgleda da ce izdati josh neki album :D:D:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nema teme i ja sam trazila...

Obozavam Ark :wub:

Svi se nadamo da ce izdati jos albuma, jer je to jedan od najboljih bendova u kome Jorn peva..

Jedna od mojih omiljenih Feed the fire.. Usla mi je u usi posle prvog slusanja, i za cudno ni posle stotog nije mi dosadila

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svi se nadamo da ce izdati jos albuma, jer je to jedan od najboljih bendova u kome Jorn peva..

PevaO. Jorn nije u bendu odavno. A ni Ark ne radi, koliko znam. Jedino je pitanje gde je Tore i sta on radi. Znam da je bilo price o reunionu Conceptiona za prog/power fest, i nazalost, stade na tome. Sve bih dao za jos jedan Conception album. Respect za Ark (pogotovo Burn the Sun, jedan od naj albuma svih vremena), ali Flow je ipak nedostizan. Khan mi je ipak drazi od Jorna.

 

Sve u svemu, tema je bila, ne da mi se sad da trazim, pa ako je neko iskopa, rado cu ovu da zatvorim :opusteno:

Edited by Apeiron

Share this post


Link to post
Share on other sites

PevaO. Jorn nije u bendu odavno. A ni Ark ne radi, koliko znam. Jedino je pitanje gde je Tore i sta on radi. Znam da je bilo price o reunionu Conceptiona za prog/power fest, i nazalost, stade na tome. Sve bih dao za jos jedan Conception album. Respect za Ark (pogotovo Burn the Sun, jedan od naj albuma svih vremena), ali Flow je ipak nedostizan. Khan mi je ipak drazi od Jorna.

 

Koncert za power/prog je odrzan.. Prije dvije godine rekla bih.. I bio je jos jedan u Norveskoj iste godine,za godisnjicu nekog norveskog metal magazina.. :ph34r:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koncert za power/prog je odrzan.. Prije dvije godine rekla bih.. I bio je jos jedan u Norveskoj iste godine,za godisnjicu nekog norveskog metal magazina.. :ph34r:

Da, da... secam se plakata za taj Prog/Power fest... suze mi skoro krenule na oci kad sam video Conception logo :mrgreen:

 

Ne znam, mozda upali ako se skupimo pa kolektivno vristimo "Conception" u prvom redu na Kamelotu :opusteno: Ili jos bolja varijanta, ako popije koju u backstageu, pojasnicu mu da do tog reuniona mora da dodje :da:

 

No kako god, ovo je Ark tema...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Genijalan bend, simply brilliant..meni jedan od favoritnih iz prog sveta...josh Jorn u njemu..od svih albuma na kojima ga slushah ovde me odushevljava najvishe.

 

No one to hear you cry

Only there to watch you die

Soon you'll be breathless

Dealt is the card of the hangman

 

:rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad smo kod Jorn-a, je li primetio neko da on peva na novom albumu Genius projekta?

 

Elem, svaka tema o bendu koji je imao Jorna za pevaca pre ili kasnije se pretvori u raspravu o Jornu :) Ipak Ark je kultni bend i drago mi je shto nisu izdali vise albuma tako da taj status nikako nisu mogli da uprljaju ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad smo kod Jorn-a, je li primetio neko da on peva na novom albumu Genius projekta?

Da.

 

Album je dosadan. Uostalom, cela ta Genius trilogija je poprilicno razocarenje... takva imena, a takva komplikacija od price, i muzike. Ne mogu ni jednu celu pesmu izdvojiti da kazem da valja od pocetka do kraja.

 

A sto se tice jos jednog Ark albuma... meni ne treba, jer bolji od Burn the Sun ne moze biti. Ne treba jos jedno nerviranje, dovoljan je Operation: Mindcrime 2.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da.

 

Album je dosadan. Uostalom, cela ta Genius trilogija je poprilicno razocarenje... takva imena, a takva komplikacija od price, i muzike. Ne mogu ni jednu celu pesmu izdvojiti da kazem da valja od pocetka do kraja.

 

Pa za divno cudo druga polovina ovog albuma josh i ima smisla i ima shmek ali zato prehodna 2,5 albuma su zali boze vreme i talenat onih ljudi.

 

A sto se tice jos jednog Ark albuma... meni ne treba, jer bolji od Burn the Sun ne moze biti. Ne treba jos jedno nerviranje, dovoljan je Operation: Mindcrime 2.

 

Exactly...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zna li ko cime se zanima Tore sada ? Zaista steta sto nije aktivniji,prvo je sjajan gitarista a drugo i sjajan kompozitor. Posljednje sto sam cula je u intervjuu sa Roy Khanom da i dalje nastavlja sa Arkom,ali to je bilo prije nekih 3 godine...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ko bre nije aktivan?o_O

Kuku...pa chovek nema vremena da dishe :)

Pazi sad :

CARNIVORA - RE-INCARNAL 2006

JORN - THE DUKE 2006

JORN - THE GATHERING 2007

JORN - UNLOCKING THE PAST 2007

RAIN - STRONGER 2006

ARCTURUS - SHIPWRECKED IN OSLO (DVD) 2006

 

Ovo je samo ono shto je odsvirao za zadnje 2 godine...godinu i po recimo :D

Inache,ARCTURUS se zvanichno raspao pre neki dan :( :(

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...