Jump to content

Nasum


Tormentor

Recommended Posts

  • Replies 54
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Djubre, kako uopste smeju ovo sranje da nazivaju grind/death.

 

Da,to se i ja pitam.Bend je sranje i kada sam ih prvi put cuo nisam mogao da verujem da su to oni jer sam citao zaista dobre recenzije o njima kao o Death/Grind/Core bendu ali oni to zaista nisu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 year later...

NASUM-ov HELVETE JE NAJBOLJI GRIND/DEATH ALBUM SVIH VREMENA :twisted:

Nasum je najinovativniji grind/death metal band na svetu...

Oni su buducnost grind cora koji sa njihovim poslednjim "Helvete" albumom postati zanr koji ce ljudi moci da slushaju u svako doba dana, razumeju svaki ton, moci ce da pamte njihove melodije, a headbengovanje i jebeno jake shutke sigurno nece izostati sa njihovih nastupa...

Svako ko je tup za Nasum nek se javi. Toliko su dobri i toliko verujem da su dobri da sam spreman da se smaram i rezem "Helvete" svakoj iole normalnoj osobi...

 

eto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znas li ti sta je grind-core uopste?Svako da slusa u svako doba dana :roll:

 

Pored toga,Helvete je dobro izdanje,mada vec vidjeno...

 

Najinovativniji,najbolji i ostali epiteti nikako ne idu uz Nasum...sta vise,smesni su ako se jos odnose na nekakva sva vremena :roll:

 

Ljudi,slusajte malo grind core,pa onda filozofirajte koliko hocete biggrin.gifa:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad ih metal Hammer karakterishe kao grind, kad oni sami kazu da su grind, kad odesh pa ih slushash uzivo vidish da su grind(ako ocesh imam snimak koncerta) onda mozesh da kenjash ti koliko ocesh, al dzabe...

 

i da, shto je najbitnije, kad odgledash dovoljno bendova uzivo onda mozesh da se proseravash do mile volje..

 

eto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam ja rekao da Nasum nisu grind, vec da ti ne poznajes grind kad mozes tako da lupas...pored toga sto si nekompetentan,imas problem i sa pravilnim razumevanjem.

 

To sta sam ja gledao uzivo ti ne mozes znati,niti je to ikakvo merilo.

 

Voleo bih da cujem koji su tvoji omiljeni grind core albumi,pa da vidimo na cemu smo.A,koncert zadrzi za sebe,jer posedujem koncerte mnogo vecih i boljih grind bendova od tog prosecnog za koji si se uhvatio.

 

I,zar iko jos cita Hammer?Gde li ti zivis? :roll:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma govno tesko taj Nasum, i ja sam se polomio da ga nadjem kad ga toliko ishvalise po netu, ali bice da su to cinili clanovi benda, ako onaj gore i nije jedan od njih, jer je slovenskog porekla...slusao sam 20 takvih i jos boljih bendova tako da blage veze Nasum nema sa originalnoscu i inventivnoscu. Kako moze to da izjavi neko ko zapravo slusa grind core? :x :? smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam ja rekao da Nasum nisu grind, vec da ti ne poznajes grind kad mozes tako da lupas...pored toga sto si nekompetentan,imas problem i sa pravilnim razumevanjem.

 

To sta sam ja gledao uzivo ti ne mozes znati,niti je to ikakvo merilo.

 

Voleo bih da cujem koji su tvoji omiljeni grind core albumi,pa da vidimo na cemu smo.A,koncert zadrzi za sebe,jer posedujem koncerte mnogo vecih i boljih grind bendova od tog prosecnog za koji si se uhvatio.

 

I,zar iko jos cita Hammer?Gde li ti zivis? :roll:

 

osnovu da nisam kompetentan si izveo iz mog ukusa?

shta tvoj ukus chini kompetentnim?

 

to shta si ti gledao me zabole, chisto sam prichao o teoriji u praksi. mozda je npr. Cannibal bolji bend, al kad dodju i smore na koncertu za 5 minuta, a Nasum odradi do kraja, to onda moze neshto da znachi. valjda cesh da ukapirash...

posedovati koncerte "mnogo vecih i boljih grind bendova" je, verujem, za neke izuzetna avantura, napor ili chak spektakl, ali za nas koji mogu da ih nadju i kad ih ne traze, Nasum uzivo, zvuchi prilichno izazovno...

shto se tiche Hammera... da znash jezik mozda bi ga i ti chitao. svaki jebeni bend bi ubio da se pojavi u Hammeru ili svira na njihovom Summer Breeze festivalu(da si bio znao bi...)

i sad ako ti navedem omiljene albume bicemo na nechemu?

ti si, sine moj, vec na nechemu... lakshe malo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Unas,provalio si ga potpuno!To je isti napaljenko koji je pricao kako niko od americkih progresivaca ne poseduje emociju.Kladim se ja da on od juce i slusa sve to,a busa se nekakvim festivalima.Otkud potreba da nabada da je nesto najbolje,jedino i sve naj naj naj.Zadrzi misljenje za sebe,jer je smesno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

smile.gifsmile.gifsmile.gif !!!

 

Sada sam siguran da ti blage veze nemas ni sa grindom ni sa deathom...najbolje sam sebe pokopas!Nista,idi slusaj Nasum i misli da je najbolji gc svih vremena,citaj mocni Hammer i uzivaj u Summer Brizu i opasnim gc/death bendovima na njemu. :wink::mrgreen:

 

I,tvoj ukus nisam pominjao,nego tvoje ZNANJE,a ono je NULA po ovom pitanju.Rekoh ja da imas problem sa pravilnim razumevanjem stvari,a mozes pogledati u Vujakliji sta to definise. smile.gifsmile.gifsmile.gif

 

Nista licno!Pozdrav od Unasa! :twisted:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po formi i tekstovima Nasum jesu grind, mada muzicki i vokalno prevazilaze tu granicu i sve vise koketiraju sa death-om, cesto vrlo melodicnim, tako da u pojedinim trenucima, uz onakav vokal, mogu cak podsetiti i na At The Gates(pesma "Stormshield'') ili Black Dahlia-u Murder(na njih vise, jer je i growl prisutan).

Dakle, ti si taj koji ovde kenja Unas, jer bi to primetio da si lepo slusao "Helvete". Znas kako, tvoje ponasanje me podseca na Kostunicino...samo napadas ljude, a ne iznosis svoje stavove...to moze svako. Najlakse je konstantno kenjati, osudjivati i protiviti se svemu...Ali, posto zivis u Egiptu, verovatno i nemas pojma o cemu pricam...

"Helvete" je dobar album i preporucio bih ga i onima koji su ispljuvali prosli...promena je itekako vidljiva...

Share this post


Link to post
Share on other sites

nemam znanja jer mislim da je Nasum neverovatan bend?

da si malo pametniji jedino shto bi iz toga mogao da izvedesh je da nemamo isti ukus, jer su po tebi

oni nula. o mom znanju mozesh da kazesh koliko o svojoj pameti, shto ce reci NISHTA

a svoje znanje pokazujesh time shto kazesh da ga ja nemam? patetichan si poput samog sebe...

ziv bio

naravno, nishta lichno...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

"mozda je npr. Cannibal bolji bend, al kad dodju i smore na koncertu za 5 minuta, a Nasum odradi do kraja, to onda moze neshto da znachi. valjda cesh da ukapirash..."

 

Kad ces da prestanes da lupas ovakve ortodoksne gluposti?Razumes se ti u grind ko Marica u kriv kurac i zato daj,umukni vise!Ucinices uslugu i sebi i mnogim drugim!Ona gornja recenica je najpateticnija koju sam cuo u poslednjih 5 godina.Takvo neznanje sklopljeno u jednoj jedinoj recenici 8O Rece Ajnstajn lepo da su samo dve stvari vecite-kosmos i ljudska glupost,mada nije bio siguran za kosmos.Ti si najslikovitija potvrda toga.A moje znanje tebi takvom nikada ni ne bih iskazao,morao bi malo i da ga zasluzis smile.gifsmile.gifsmile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

pametnijem choveku bi i imao shta da kazem...

ovako, pokushavam da ti na jednostavan nachin saopshtim ono shto je svima jasno: dechko, kreten si potpuni!

ne osecam potrebu da ti se obracam vishe jer stvarno ne znam shta da ti kazem. protiv debilnih argumentacija nema odbrane...

mora da si tek sad siguran da se ne razumem u grind, jer mislim da si kreten...

da si kojim sluchajem slushao Helvete, gledao gig ili prichao sa ljudima iz benda mozda bi i pokushao da te uzmem za ozbiljno... ili barem da se sazalim na toliku dozu debilizma na jednom mestu...

ovako...

have a nice life n don't forget to take your medicine...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 year later...

Today (Thursday 17 February 2005) we recieved a confirmation that Mieszko Talarczyk died in the tsunami disaster...

 

His body has been identified and will be transfered to Sweden shortly.

 

His closest family and friends are in our thoughts right now. Mieszko will be missed by many.

 

Nasum.com will be closed for at least a month. You know why. There will be a slight update in a couple of days with some information about the future of NASUM along with some personal words about Mieszko.

 

Thanks a lot for your support and your thoughts. Now a new time begins, a time we must spend alone. Please respect this wish.

 

RIP

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...