Jump to content

Stripovi


Recommended Posts

Jbg,ja stvarno mislim da je 20e malo previse,a nekih 1000-1200 dinara bi bilo sasvim realno.

 

Nego,danas popodne bejah do knjizare "Alan Ford" posle bas duuugo vremena.

Uzeo Zagor specijal "Nulta godina Darkwooda" i 500. broj(u Ludensu izdat kao specijal) u boji "Indijanska magija"+poklon knjizica "Zagor 40 godina u Hrvatskoj.Reko,da uzmem neka lepa izdanja da ima Ferri na sta da mi se potpise. :bigblue:

Pored toga uzeh i Dylan Dog Superbook i Dampyr No.1(zato sto sam imao samo No.2).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aj ako neko bude isao na sajam pre vikenda - nek vidi kol'ko kosta tvrdo koriceni Magicni Vetar na standu System Comicsa :pivopije:

mislim da je 1350, ako sam dobro video. inače, sajamska cena je za ludens-ove dylan dog-ove, ako se kupuje pojedinačno 130 dinara, 5 komada po 120, 10 komada po 100 ;)

 

edit: ups. izvini. ovo je na darkwood-ovom štandu, i odnosi se na magični vetar koji je izdao neki hrvatski izdavač... nekoliko brojeva je u jednoj knjizi (2 ili 3 nisam siguran). video sam "tvrdo koričeni" i "magični vetar" pa nisam ni čitao dalje tvoj post :)

Edited by quiet

Share this post


Link to post
Share on other sites

На сајму је 1400 Загор специјал, сад се враћам оданде. Лепо изгледа, али је много пара. У њему су прве 3 епизоде и неки текстуални бонуси на крају. Ко њега купи, или неких других стрипова више комада, добије качкет са везом лога неког од јунака. Није лоша фора.

 

Информација је да ће Фери у суботу бити од 4 до 6. Прво одговара на питања, а онда потписује стрипове.

 

Даргонеро је ваљда цела епизода у том једном. Има 300-њак страна, а на сајму је 320 динара.

Share this post


Link to post
Share on other sites

mislim da je 1350, ako sam dobro video. inače, sajamska cena je za ludens-ove dylan dog-ove, ako se kupuje pojedinačno 130 dinara, 5 komada po 120, 10 komada po 100 ;)

 

edit: ups. izvini. ovo je na darkwood-ovom štandu, i odnosi se na magični vetar koji je izdao neki hrvatski izdavač... nekoliko brojeva je u jednoj knjizi (2 ili 3 nisam siguran). video sam "tvrdo koričeni" i "magični vetar" pa nisam ni čitao dalje tvoj post :)

 

Fala sefe! Video si Libeliusovo izdanje, oni su inace poznati po tome sto rade samo HC - i to opusteno prodje tamo... Likovi izbacuju mesecno slicnu kolicinu Bonellija kao Veseli Cetvrtak i sve ide u tvrdim koricama. Standard ili sta :) ?

 

Ono sto je super kul kod tog izdanja su naslovnice Gorana Parlova, radjene specijalno za njih

 

mvll1.jpgmvll3.jpgmvll12.jpgmvll14.jpg

Edited by Marko, Mon_a[MOR]e

Share this post


Link to post
Share on other sites

Даргонеро је ваљда цела епизода у том једном. Има 300-њак страна, а на сајму је 320 динара.

 

Hvala ;)

 

Magicni Vetar je na standu Sistem Comics-a 350, ako se ne varam

Share this post


Link to post
Share on other sites

da li neko ima možda kolekciju kerčevih ilustracija za hard metal? može i sken :)

Само ово сам нашао на нету. На овим скеновима су текстови нешто другачији него они у Хард металу. На пример, у другом стрипу овде онај баја на крају је рекао тачно следеће: "Легендо, експресијо славе, имресијо нирване, инкарнацијо вечности, ономатопејо идолопоклонства", а не како овде стоји.

И нема последњег каиша Тиквана објављеног у Explosive часопису (а ја немам скенер), као ни два из Хард метала, пошто је изашло 6 бројева истог. Овај у боји не знам одакле беше. Знам да ми га је Керац једне године на сајму књига помињао.

 

teekwan03.gif

 

teekwan02.jpg

 

teekwan01.jpg

 

teekwan04.jpg

 

teekwan.jpg

 

uf ala me iskuliraste. a ja mučena čim vidim nešto novo na temi dođem da vidim dal ima neko kerca.. sad.gif bre.

 

Е, бре, не можеш да сачекаш пар минута да накачим слике. Је л' може овако?

 

Морам узети све бројеве Хард метала од ортака да искенирам остатак.

Edited by RNA

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...