Jump to content

Stripovi


Recommended Posts

Haha, nisam baš sodomiju čitao... Sećam se baš dobro, radilo se o kaubojcu... "Misuri i sloboda" :D

 

 

Pisao sam o crtanju, a što se stripova tiče, imao sam par Dnevnikovih ''Sex Stripova''...sećam se, 1998, i Maverick iz Kraljeva je izdao jedan sex strip. Crtež je bio identičan Magnusovom. :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest HEFEST
Lunov Magnus Strip je imao 997 brojeva do prestanka sa radom.

 

Da li se neko seca stripa Falicni Tom. Npr. On kao zaustavi pljackase dilidzanse, a onda poizvodi sve zensko napolje i razguzi ih do besvesti. Citao sam i plakao od smeha.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest HEFEST

Sto se tice paljenja stripova evo dan danas se razbesnim i pocnem da udaram sve oko sebe iako sam veoma miroljubive prirode. Oko 1500 stripova - uglavnom Zlatne Serije, Lun Magnus Stripa, Alana Forda, Giganta, Mikijevih Almanaha zavrsilo je u peci za jedno popodne i vece dok nisam bio tu. Posto sam mnogo citao, kako knjige tako i stripove, a uzgred nisam ni skolu zapostavljao (bio Vukovac i sl.) moji su se zabrinuli za mene da ne oslepim ili postanem asocijalan. Nije me toliko zanimalo da ceo dan provodim zvrndajuci napolju. Kad sam dosao kuci i video havariju poludeo sam kao nikad u zivotu, otrcao u podrum, uzeo sekiru, vratio se u kucu i poceo da cepam plahar i TA pec u sitne komade. Na kraju se umesala i policija i na jedevite jade uspela da me smiri. Od tada nasi odnosi u kuci nisu vise nikad mogli da budu isti. To sam shvatio kao krajnji cin totalno nepotrebne zlobe i vise nikad nisam uneo strip u kucu nego ih krio kod ortaka. Godine zalaganja, trazenja, raznih prevara i mahinacija kako bi ih sakupio otisle su u vetar zbog ljudske gluposti. Uh nervozan sam ne mogu vise da .....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odlican je novi Dampir. Vampir, demon, ukleti hotel, stara crkva... :D

 

A naslovnica za sledeci broj je prelepa :D

 

Nažalost, naslovne ilustracije su i jedini kvalitet Dampyra.

Priče, crtež unutra... blagi užas.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...