Jump to content

Stripovi


Recommended Posts

Automatski ti je 20% popust,a na svakih potrošenih 2000(ili 2500,nisam siguran) raste za po 1% sve do maksimalnih 30% popusta.

To naravno važi samo za naručivanje i kupovinu n njihovim "Trafikama",ne i za kioske,Darkwood itd.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zna li se gde su te njihove trafike? Skoknuo bih do neke kad budem dolazio do BG-a.

 

Купиш, рецимо, најновијег Дампира и видећеш адресе. :bigblue:

Мислим да имају 2 или 3 "Трафике" у БГ, 2 у Новом Саду и 1 у Краљеву.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Automatski ti je 20% popust,a na svakih potrošenih 2000(ili 2500,nisam siguran) raste za po 1% sve do maksimalnih 30% popusta.

 

Hm, znaci tu je fora, na svakih 2000 din ide 1% popusta. Pa i nisu se bas pretrgli oko tog bonusa na kupovinu. Bolje da su recimo dali jedan free broj na odredjenu potrosenu sumu ili recimo po jednu majicu (ja sam to potajno prizeljkivao haha :)). Sta je tu je...

 

Zna li se gde su te njihove trafike? Skoknuo bih do neke kad budem dolazio do BG-a.

 

Jedna se nalazi u Sarajevskoj ulici, a jedna je u bivsoj Ulici 29. Novembra (sada je to ulica Despota Stefana). Ja kupujem u ovoj drugoj. Prepoznaces prodavnice po drecavoj narandzastoj boji i po natpisu "Trafika".

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima 5 Trafika u BG-u.

Hm, znaci tu je fora, na svakih 2000 din ide 1% popusta. Pa i nisu se bas pretrgli oko tog bonusa na kupovinu. Bolje da su recimo dali jedan free broj na odredjenu potrosenu sumu ili recimo po jednu majicu (ja sam to potajno prizeljkivao haha :)). Sta je tu je...

Pa jbg,ali imaš automatski popust od 20% to je ipak nešto.

A i dobijaju se majice,ali to valjda samo članovi koji u toku meseca ostvare najveću kupovinu.

Ali u svakom slučaju nismo za džabe slali konfekcijski broj,biće nekih majici sigurno. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...