Jump to content

Stripovi


Recommended Posts

Пише да од 23. септембра креће једно издање недељно. Јбг...

 

pa da, ali ionako sledeće nedelje samo Dilan izlazi

 

Samo Zagor i Dylan jednom mesecno? Pa zasto nisu ostavili Mister no i Dapir? E bas su me smorili

 

jbg, ne prodaju se dovoljno dobro :/ džeri će makar biti i od prvog broja, a za dampira stvarno šteta :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bolje hiperprodukcija, nego da nema uopšte stripova :D

 

Mada, kad vidim šta su sve najavili:

 

Tex i Džeri od prvog

Talični

Traper Keri

Greystorm

Sigma

Julia

Lilith

 

bankrotiraćemo skroz :D

 

Za Trapera, cena valjda oko 900 dinara svaki.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Није баш повољно, али ово се чекало годинама, па ће се паре наћи.

 

Nije, ali jbg, mali tiraž (400), a i kad se uporede cene Caravana koji ima 100inak strana, onda je cena ipak očekivana.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni ovo usporavanje izdanja donekle i odgovara. Uspijevam da ispratim i kupim ono sto pratim (DyD regularni i superbook i MM), ali bukvalno ne uspijevam da to sve procitam. U sobi mi se stvara gomila stripova u celofanu koja ce jos malo pa dostici gomilu procitanih stripova. Zato mi odgovara ovo da malo uspore tempo.

Super sto se pojavio Traper Keri, iako cijena nije bas popularna, ali jbga tvrdo izdanje...

Prizeljkujem da neko pocne da redovno izdaje Ken Parkera i recimo Price sa divljeg zapada. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

uzeo sedmog tvrdog dylan-a i martija iz redovne serije. uspomene nevidljivog - izuzetna epizoda. teško mi je da pohvatam sve, u nekim momentima mi je radnja prespora, u sledećim prebrza, tako da ima tendenciju da mi postane omiljena. a gručo je baš poseban, pogotovo kad mora da se vrati u krevet sa bri. mpf. :haha::haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...