Jump to content

Stripovi


Recommended Posts

Прича се да ВЧ диже цену редовиних издања за 40 дин.

Ионако неке ствари (пре свега Загора) планирам да прекинем да узимам. Ако је ово тачно, само ће да ме убрза у томе.

 

Него Евро Ђунти добио лиценцу да издаје Марвела. Видећемо шта ће бити од тога.

http://www.b92.net/kultura/vesti.php?nav_category=272&yyyy=2012&mm=08&dd=04&nav_id=632175

Share this post


Link to post
Share on other sites

Прича се да ВЧ диже цену редовиних издања за 40 дин.

 

Podigli su cijene, danas vidim da su obicna izdanja 230 din. Realno je i bilo ocekivati da do toga dodje, ona cijena od 190 din se drzala od pocetka 2009.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam veliki fan Bram Stokerove verzije Drakule, i nesto sam jednom na googlu nasao strane iz stripa Harker.

Posto nisam pronasao strip na netu, ako neko slucajno nadje bicu mu zahvalan i kupicu mu Moju Kravicu čokoladno mleko od litar.

Share this post


Link to post
Share on other sites

2pyqqtw.png

 

 

Dragi prijatelji,

 

 

Nakon kratkog zatišja a kao što smo i obećali, javljamo vam se sa najavom za treću knjigu "Orlova Rima", čak malo i pre najavljenog roka što je posledica dobre prodaje prve dve knjige, dakle vaše podrške. Osim same vesti koja će obradovati sve vas koji nestrpljivo očekujete nastavak ove sjajne sage, imamo još jednu lepu vest koja se tiče cene. Naime, sada kada znate kakav kvalitet možete da očekujete od nas, uvodimo sistem pretplate koji će vam omogućiti zaista odlične cene za naša izdanja. Treća knjiga pojaviće se u prodaji sredinom septembra, po istoj ceni kao prva dva broja (1550 din u knjižarama, 1400 din kod nas, u "Darkvudu" i "Alan Fordu"), a u pretplati možete nabaviti ovo izdanje za 1100 din (+ptt troškovi za one kojima šaljemo primerak poštom, tj. za one koji ne mogu da preuzmu knjigu u Beogradu)! Za sve vas koji kupite "Orlove Rima III" ovim putem, sledi i mali poklon.

 

Inače, treći nastavak "Orlova Rima" zaista ispunjava visoka očekivanja koja su prve dve knjige postavile. Dramski tok dobija na brzini i dubini, ovo je definitivno najdinamičniji nastavak do sada, a Marini sjajno razrađuje svoje likove pokazujući da se sve bolje oseća i u ulozi scenariste. Crtež je naravno fantastičan, a koloritom polako počinju da ovladavaju sive, mračnije nijanse kako se priča vraća u magle i tamu Germanije. Opet sjajno nadograđeno na autentične istorijske događaje, lokacije i ličnosti (i opet pune ruke posla za naše stručne saradnike na polju istorije), što više pripremamo ovaj serijal to više uviđamo duboku slojevitost kojom autor dočarava svet Starog Rima. Inače, bilo je puno zanimljivih mejlova od izlaska prve dve knjige u kojima su nam svoje utiske između ostalih iznosili i neki studenti i profesori istorije, kao i nekoliko kolekcionara i stručnjaka za staro oružje, i svi oni su pre svega bili oduševljeni Marinijevom ozbiljnošću prilikom pristupa ovoj tematici.

 

Uskoro postavljamo i nekoliko tabli za preview, gde ćete moći da steknete utisak o svemu rečenom.

 

Dakle, sredinom septembra očekujte ovaj sjajan strip, iskoristite mogućnost pretplate do tada i pratite naš sajt, sledi nekoliko jako zanimljivih najava za budućnost!

 

 

Vaš Makondo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam veliki fan Bram Stokerove verzije Drakule, i nesto sam jednom na googlu nasao strane iz stripa Harker.

Posto nisam pronasao strip na netu, ako neko slucajno nadje bicu mu zahvalan i kupicu mu Moju Kravicu čokoladno mleko od litar.

 

Preko torenta možeš naći nekoliko verzija Stokerove Drakule, ipak, u paketu Minjolinih stripova imaš i njegovu verziju Drakule koja je po meni sasvim ok...skini to. Jednostavno, traži Mignolu na torentima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

LILIT_07_%20NASLOVNICA_PRINT.jpg

 

LILIT_07_%20KORICE_PRINT.jpg

 

U starom Rimu, za vreme vladavine Lucija Komoda, gladijatoske borbe su se vratile u modu. Ljudi žrtvuju sve pred hiljdama gledalaca, u surovom spektaklu punom nasilja, u igri koja kao da ne može biti krvavija.

 

A onda u arenu stiže Lilit.

 

Privju:

 

http://www.darkwood.co.rs/assets/files/pdfdownloads/Lilit%20%20007%20privju.pdf

 

Iz razloga navedenih ovde:

 

http://www.darkwood.co.rs/forum/index.php?topic=9989.0

 

LILIT od ovog broja košta 400 dinara, a u promotivnom periodu, prva dva meseca, 350.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...