Jump to content

Stripovi


Recommended Posts

Pa ok,to je tvoj ukus,nema tu sta da se diskutuje.Samo mi cudno da ti je bas sve tamo sranje.Meni uglavnom sve valja,ima tu i tamo gluposti,ali ogromna vecina stvari je do jaja.Uz DD-a meni omiljeni strip junak.Ne samo u Boneli svetu,vec generalno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naruto 4 - U PRODAJI (promotivno do 26.06.2014.)!

 

Naša družina je zadužena da čuva graditelja mostova Tazunu i prati ga u Zemlju talasa. Međutim, tu nastaje problem, jer je Tazuna na meti velikog kriminalca po imenu Gato. Zabuza i Haku prihvataju rđav posao kriminalca Gata i kreću u ofanzivu protiv Naruta i ostalih. Iako je poražen od strane Kakašija i njegovog šaringana, Zabuza ipak uspeva da preživi. Sada je na mostu počela borba do smrti, u kojoj se Kakaši bori protiv Zabuze, a Haku protiv Sasukea i Naruta! Njih trojica se trenutno nalaze među Hakuovim kristalnim ogledalima, gde Sasuke najzad pada pokušavajući da zaštiti Naruta...

 

Pred vama je četvrti tankobon Naruta u izdanju Darkwooda:

 

2e5v7sy.jpg

 

amuya8.jpg

 

 

Br. strana: 180

Boja: Crno-belo

Uvez: Meki

Format: 130 x 190

 

Darkwoodov Naruto je odštampan identično originalnom, u smislu da je predviđen da se čita zdesna nalevo!

 

 

1) Cena na kioscima je 390 dinara.

 

2) Promotivna cena u knjižari Darkwood je 290 dinara! Promocija traje, kao i uvek dva meseca.

 

3) Svi učenici osnovnih i srednjih škola u Srbiji mogu ostvariti poseban đački popust u našim knjižarama! Učenici srednjih škola uz đačku knjižicu (njenu kopiju ili bilo koji dokaz da su srednjoškolci), a učenici osnovnih škola bez ikakvog dokumenta mogu kupovati sva naša izdanja mangi po ekskluzivnoj ceni od 195 dinara!

 

981415_569642809818477_6989552370244679473_o.jpg

 

1502191_496666647101786_4490111241758642785_o.jpg

 

10257843_496667847101666_4416909147437648389_o.jpg

 

10295927_569642826485142_991947995488509030_o.jpg

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovi iz vc-a stvarno znaju biti maloumni.Poslalu su mi dva odvojena paketa,oba sa identicnim naslovima koje sam narucio.Mislim,lepo je imati duplikate ali koji kurac?!?

 

Iznenadio me DD.Ide u nastavcima epizoda.Nikada to u zivotu video nisam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Iznenadio me DD.Ide u nastavcima epizoda.Nikada to u zivotu video nisam.

 

Mislis na ovaj "Mracni naslednik"? Nisam ga jos otvorio, stoji mi u celofanu, kao i xy prethodnih DD brojeva iz redovne serije. :D

 

Inace, Dilanove prastare epizode "Dvorac Straha" i "Dama u crnom" su se nastavljale jedne na drugu, to je negdje bilo oko DD broja 15/16.

Ne znam da li je jos bilo takvih slucajeva kasnije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Далеко сам ја од Загораша. Од Бонелија он девета рупа на свирали.

 

Jednom smo uz piće utvrdili da je Zagor Hrvat, pravi Zagorac, sa druge strane Teks Viler je Srbenda, Šumadinac

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislis na ovaj "Mracni naslednik"? Nisam ga jos otvorio, stoji mi u celofanu, kao i xy prethodnih DD brojeva iz redovne serije. :D

 

Inace, Dilanove prastare epizode "Dvorac Straha" i "Dama u crnom" su se nastavljale jedne na drugu, to je negdje bilo oko DD broja 15/16.

Ne znam da li je jos bilo takvih slucajeva kasnije.

Ona prva epizoda sa Manilom, kad Blok i Dilan cepaju vampire u mrtvacnici.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ona prva epizoda sa Manilom, kad Blok i Dilan cepaju vampire u mrtvacnici.

Nisam citao tu prvu epizodu sa Manilom. Jesam onu sto je izasla u ediciji VČ, ali kapiram da ne mislis na nju.

Na ove epizode "Ksabaras / U ime oca" sam potpuno zaboravio.

Share this post


Link to post
Share on other sites

PLAKAT%20full.jpg

 

Nakon dve godine od prvobitne najave, uspeli smo da naš domaći prvenac pripremimo za ulazak u štampariju i, moram vam reći, mnogo smo ponosni što smo održali obećanje. Peti grafički roman Besne kobile biće, dakle, Korporativni pandemonijum Zorana Penevskog (scenario) i Aleksandra Zolotića (crtež). Reč je o retrofuturističkom grafičkom romanu zasnovanom na postojećoj podeli radnih obaveza u današnjem svetu, u kojem su logoi postali beleg, znak raspoznavanja i sama suština bića onog dela čovečanstva koji se privoleo redu. To je ekspresivna i mračna vizija sveta u kojem su uspon i pad neraskidivo vezani za iluzije koje stvaraju moćnici. Verujemo da je Korporativni pandemonijum takvo delo da bi se njime ponosili i veliki inostrani izdavači: nema sumnje da Zolotićeva vešta slikarska ruka otvara novo poglavlje srpskog stripa.

 

Za prijatelje Besne kobile pretplata traje od 01. maja pa do izlaska knjige iz štampe (+ - 15. jun). Po izlasku iz štampe, naručeni primerak ćemo poslati na adresu kupca (važi samo za Srbiju) a može se organizovati i lično preuzimanje. Pretplatna cena je 1000 RSD. Dovoljno je da popunite opštu uplatnicu, pod uplatilac čitko upišete vaše podatke (i adresu!), pod svrha uplate – pretplata za domaći strip, pod primalac – IP Besna kobila, Branka Pešića 20, 11080 Zemun, pod valuta – RSD, pod iznos – 1000, a pod račun primaoca: 330-4010733-61. U cenu su uračunati i eventualni troškovi poštarine. Na kraju, ne bi bilo zgoreg da nam na naš e-mail [email protected] potvrdite uplatu i u samom mejlu još jednom, za svaki slučaj, napišete svoju adresu na koju ćemo vam poslati Korporativni pandemonijum.

 

Pretplatnici će uz knjigu dobiti i potpisani print koji će Aleksandar Zolotić uraditi samo za ovu priliku.

 

Evo i tehničkih podataka:

 

Z. Penevski & A. Zolotić

KORPORATIVNI PANDEMONIJUM

Broj strana: 96

Štampa: duoton

Format: B5

Povez: tvrdi

Planirani izlazak iz štampe: 15. jun 2014.

 

Tokom maja, za one koje treba više ubeđivati, biće i tabli iz stripa, bez brige.

Share this post


Link to post
Share on other sites

JSLcover.jpg

 

Preview:

http://www.scribd.com/doc/221360541/1-50je-Suis-Legion-Serbe

 

Fabijen Nuri/Džon Kasadej

192 strane

166x294

HC

 

 

U pretplati do 10.juna.

1500 dinara + eventualna poštarina od 100 dinara.

 

 

Phoenix Press,

Visokog Stevana 16, Beograd

Banca Intesa

160-326858-75

 

Vincicovernew-01.jpg

 

Ovde se nalazi preview prvih 25 strana stripa.

http://www.scribd.com/doc/207412363/02-26-Preview

 

 

A4 format, 56 strana

 

SC - 500 dinara + poštarina

HC - 800 dinara + poštarina

 

Pretplatni period traje do 10 maja.

 

Phoenix Press

Visokog Stevana 16, Beograd

160-326858-75

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...