Jump to content

Stripovi


Recommended Posts

Данас ми је стигао пакет из ВЧ.

Два Дилана (59 и 60), Марти 29 и Зигфрид 3.

 

Зигфрид феноменално изгледа, мораћу да се прво подсетим кеца и двојке па тек да се бацим на ово. Баш су развукли серијал а само три дела има.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa prvih 60 - 70 Dilana i jeste ubjedljivo najkvalitetnije i najvrijednije, tako da i ja planiram do 20. ili 25. knjige da uzimam. Plus kupujem Superbook svaki, to je solidna edicija, mozda i najbolja. I to je otprilike to sto se Dilana tice, planiram da mi to bude kolekcija.

 

Plus jos pokoja probrana epizoda iz redovne serije pojedinacno, 10-ak komada onih najboljih i to je to.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam, ja nisam kupovao.

 

I ona se sada prodaje po toj cijeni. Vjerovatno je bio neki popust kad je izašla, a možda ima i na drugu, treba provjeriti, ali ovo su redovne cijene:

 

http://www.darkwood.co.rs/strip-arhiv.html?publisherID=216&editionID=825&edition=Stvorenje+iz+mo%C4%8Dvare+%28Darkwood%29#cxList

Share this post


Link to post
Share on other sites

' timestamp='1427120797' post='2814608']

au, to je cini mi se duplo vise nego prva??

 

Mislim da je 1250 bio kec na sajmu, ali nemoj da me drzis za rec. Ovih 1950 je standardna cena za ta izdanja. Toliko su i Konan hronike i Planet Hulk bili u promo preiodu.

 

Kec je sad 1950

 

http://www.darkwood.co.rs/strip-arhiv.html?publisherID=216&editionID=825&edition=Stvorenje+iz+mo%C4%8Dvare+%28Darkwood%29#cxList

Edited by serblackbeard

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da je 1250 bio kec na sajmu, ali nemoj da me drzis za rec. Ovih 1950 je standardna cena za ta izdanja. Toliko su i Konan hronike i Planet Hulk bili u promo preiodu.

 

Kec je sad 1950

 

Da, kec je bio 1250 samo na sajmu kao jelte neka specijlna sajamska cena za taj prvi broj.

 

S tim da je kecu 1950 puna cena, a dvojka će imati cenu od 2450 kad istekne promo period.

Share this post


Link to post
Share on other sites

LUKAS 1 i 2

Scenario:Michele Medda

Novi Bonelijev mini-serijal u Phoenix press-a:

"Ovo je bio okrutan grad. Probuđeni, oni koji su izašli iz grobova u potrazi za ljudskim mesom, zvali su ga Deathropolis - grad mrtvih. Obični smrtnici nisu znali da oni upravljaju gradom. Sve dok se nije pojavio Probuđeni, koji se razlikovao od ostalih..."

A5, meke korice, svaki po 100 strana, crno-belo.

Cena po primerku: 360 dinara

 

bcsXYno.jpg

 

2VwzwQ3.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...