Jump to content

Stripovi


Recommended Posts

Radujem se ovome, mada se skoro niceg ne sjecam, znam da mi se kao klincu svidjao.

I da ga je radio Bignotti, sto je isto tako plus. Imajuci u vidu da je rijec o stripu iz 50-ih, vjerovatno je super-naivan i bice ovo klasicno unovcavanje nostalgije, ali nema sanse da ga ne kupim. :bigblue:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najavljujemo genijalni serijal izdavačke kuće Sergio Bonelli DEČAK SA DIVLJEG ZAPADA, kod nas možda poznatiji pod imenom Tim i Dasti. Autor ovog stripa je Guido Nolitta, kasnije jedan od najproduktivnijih scenarista, a strip je najvećim delom nacrtan od strane Franca Bignottija i Giovanni Ticci.

Planirano je se celokupan serijal objavi u sveskama od po dve epizode (ukupno 21 sveska, od 194 stranice).

 

Radi se o vesternu, sa mladim tumačem Timom Karterom u glavnoj ulozi, koji se beskompromisno bori za pravdu. Njegov verni pratilac je Dasti Rajan.

 

Izdanje je sa tvrdim koricama, u trista primeraka.

Pretplata do 10.10.2015. iznosi 800 RSD (6.7 EUR), promotivna cena do 1.11.2015. oznosi 1000 RSD (8.3 EUR), a redovna cena će iznositi 1200 RSD (10 EUR).

 

Više informacija i poručivanje na [email protected]

 

j96exh.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

E nisam ovog Tima i Dastija nikad citao, nisam ni znao o cemu je rijec, iako sam mogao pretpostaviti da je western (a sta bi drugo i bilo? :haha:) Naziv mi je poznat iz onih kataloga sa svim objavljenim brojevima koje je Dnevnik povremeno stavljao na kraj odredjene sveske.

Sjeca li se neko Dzila i Bronka i Bele? Mislim da Dzila nikad nisam drzao u rukama, ali zato dobro pamtim onaj slogan "Dzil nije serif u Njujorku, ali kao da mu je rodjeni brat." :lol: Sto se tice Bronka i Bele, moguce da sam nekad prelistao neku epizodu, ne mogu bas da se sjetim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

E nisam ovog Tima i Dastija nikad citao, nisam ni znao o cemu je rijec, iako sam mogao pretpostaviti da je western (a sta bi drugo i bilo? :haha:) Naziv mi je poznat iz onih kataloga sa svim objavljenim brojevima koje je Dnevnik povremeno stavljao na kraj odredjene sveske.

Sjeca li se neko Dzila i Bronka i Bele? Mislim da Dzila nikad nisam drzao u rukama, ali zato dobro pamtim onaj slogan "Dzil nije serif u Njujorku, ali kao da mu je rodjeni brat." :lol: Sto se tice Bronka i Bele, moguce da sam nekad prelistao neku epizodu, ne mogu bas da se sjetim.

 

Ђил.

Излазио уз Мартија кад је ММ стартовао. Мени било ок као клинцу. :bigblue:

 

CPrNO03WoAAwXQG.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vašem čekanju je došao kraj. Bili ste strpljivi, a mi smo ispunili obećanje i spremili vam novih 6 brojeva Alan Forda sa Brixijevim prevodom.

 

Od ponedeljka u Trafikama (pod uslovom da udju iz Hrvatske :hihi: )

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...