Jump to content

Stripovi


Recommended Posts

Slažem se, ljudi koji su to radili su se zaista trudili oko prevoda. Prevod je bio bolji od samih epizoda. U krajnjem slučaju Alan Ford je isuviše dobar strip da bi zavisio od prevoda. Sa druge strane, ljudi su toliko vezani za hrvatski da ovaj "naški" nikada neće biti prihvaćen u potpunosti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vidim da ima dosta ljubitelja stripova pa se nadam da ima i poznavoca istih.Skoro sam naleteo kuci na ukoricene Mikijeve Zabavnike iz 76. i 77.godine.Mislim su svi brojevi iz tih godina u pitanju jer jedna knjiga ima sigurno preko 600 strana.Ja bih hteo to da prodam pa me interesuje da li neko moze da mi kaze ako se razume kolika bi bila realna vrednost toga jer stvarno nemam predstavu za koliko bih mogao da ih prodam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neko prodaje za 900 a neko za 2500 hiljade :bigblue: I za jednu i za drugu cenu koliko vidim ima zainteresovanih.Zato pitam kolika bi bila neka realna cena toga.

 

Meni su malo korice otpale.Znam kome bih mogao da prodam,ali ne znam koliko da mu trazim,s obizrom da je u pitanju preprodavac ne bih bas voleo da me uradi.Mislim ne moram da ih prodam za 2500 ali sto da ih dam za 900 ako moze vise da se uzme. :bigblue:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...