Jump to content

Stripovi


Recommended Posts

Načuo sam da će ovaj Ken Parker kojeg će Darkwood uskoro krenuti da izdaje ipak izlaziti u formi knjige (2 epizode u jednoj knjizi) sa tvrdim koricama, što dalje implicira da cijena ipak neće biti "popularna" kao što smo se mi ovdje nadali. :wacko:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bila je prije par sedmica tribina o Kenu Parkeru u Domu omladine, bili su između ostalih i ovi iz Darkwooda. Ja doduše nisam išao, ali bio je moj brat i kako sam ga shvatio spomenuli su da će biti knjiga u tvrdom povezu. Sačekaćemo da vidimo, i ja bih volio da bude meki povez koji bi koštao oko 300-400 dinara.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bila je prije par sedmica tribina o Kenu Parkeru u Domu omladine, bili su između ostalih i ovi iz Darkwooda. Ja doduše nisam išao, ali bio je moj brat i kako sam ga shvatio spomenuli su da će biti knjiga u tvrdom povezu. Sačekaćemo da vidimo, i ja bih volio da bude meki povez koji bi koštao oko 300-400 dinara.

 

Тешко да би било 300-400 са меким повезом.

Рецимо, Приче или Јулиа имају око 120 стр и коштају 400. Кен би имао око 200 стр.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

Тешко да би било 300-400 са меким повезом.

Рецимо, Приче или Јулиа имају око 120 стр и коштају 400. Кен би имао око 200 стр.

 

U pravu si. Rukovodio sam se upravo tim stripovima i njihovim cijenama, ali sam smetnuo s uma da ce Ken Parker imati vise strana jer ce unutra biti dvije epizode.

Share this post


Link to post
Share on other sites

koricezanet_cele.jpg

 

Poštovani citaoci,

za nedelju dana iz štampe izlazi nova knjiga Komikovog "Prvog izbora" - GARAŽA, italijanskog majstora Đipija, čije smo Beleške za jednu ratnu priču već objavili. Garažu je preveo Goran Kostrović, a dizajn je Ivice Stevanovića.

 

 

O delu:

 

Melanholičnim akvarelom i uz slutnju neizbežne anksioznosti u samom crtežu, moderni italijanski klasik Đipi ispreda priču o četiri veoma različita momka koji žele da stvaraju muziku. Sumornog tona, uz snažne i odlično režirane kadrove bez teksta, Đipijev crtež je istovremeno neobičan i evokativan. Likovi, iako pojedinačno nimalo vredni divljenja, zbližavaju se i pokazuju retko viđenu privrženost i istinsku radost u svojoj muzici. Sa snažnim indie senzibilitetom, ova introspektivna meditacija o tinejdžerskom životu još jednom potvrđuje Đipijev status najvažnijeg savremenog italijanskog autora stripa.

 

 

Tehnički podaci:

 

Đipi: GARAŽA

"Prvi izbor"

Strana: 128

Format: B5

Štampa: u boji

Povez: tvrdi

Cena: 1300 din

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...