Jump to content

Recommended Posts

• Replies 6.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Parče amerikanštine  

Taj Bela i Bronko je teško sranje koliko sam čuo. Kapiram da će sada kada su završili PSDZ krenuti u te spin offove. Nisam čitao, samo prenosim utiske nekih koji jesu ranije. Ja ću svakako uzeti prv

Тура са сајма  

Cool, i to ce da se pazari ako se bude bilo para.

Inace Imrahile nase izadanje. Lakse cu nabaviti Engelsko kada budem nekad hteo. Veliki mi je bedak sto mi je pola Sandman kolekcije 1-5 na srpskom, a ostalo na Engelskom.

Ne želi da se oglasi još uvek :D

Zna će se uskoro valjda :)

Lunar

Da, to je i meni krivo, zato i rasprodah Sendmena (mada se sad mislim da ga nabavim ponovo :) isto kao propovednik..

Ову кишу нисам узимао. Јел ово нешто на фору стрипотеке или ...?

Шта су до сад објављивали?

А овај Бетмен, јел наше или хрватско издање?

@Serbiablackbeard, nase je izdanje, phoenix press ga je radio.

neverovatno mi je da posle toliko godina i da na ovu krizu, kod nas dolaze neki stari kultovi od stripa. kudos za sve koji to rade.

Ovde ce se verovatno naci nesto za nas koji volimo mange :)

http://www.blic.rs/V...skoj-popkulturi

"Štandove će imati i izdavačke kuće koje objavljuju stripove i dela vezana za Japan, kao i gosti iz inostranstva, koji će Beograđanima ponuditi različitu robu inspirisanu animama i mangama, inače teško dostupnu u Srbiji, najavili su organizatori."

Edited by [Nocturno]

Svratio do Darkwood-a i proverih kako izgleda Pinokio u njivom izdanju, i mogu vam reci da je ono nesto najlucidnije sto sam video i da ga definitivno uzimam kada budem pri novcu. E da i ako nekom znaci do 25.7. cena je 1800, posle toga 2000, i zadnja cena ce biti oko 25 jurica. ajoj.

• Upvote 1

• 2 weeks later...
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...