Jump to content

Pravilna ishrana / zdravlje / gojaznost


Face Of Melinda

Recommended Posts

E da i ja sam ponovo poceo masline...Kada moji sa puta donesu a meni zao da propadnu :)

Prerasporedi :mrgreen:

Tvoji donesu masline... odakle? :D U Baru se svake godine održava maslinijada. Živim za taj dan. Mmmm, masline na svaki mogući (i nemogući) način :da: Punjene sirom, paprikama, bademima... Pa onda razni sirevi, neki u maslinovom ulju, neki s paprikama, neki bez igdje ičega, ali slani, mmmmm, pa onda razni kolači s maslinovim uljem (poznati starobarski recept), pa hleb s maslinama i lukom (to je bila novina prošle godine)... Mmmm, o bože...

 

A posle 15ak dana u Virpazaru dani vina i uljeve. Uh...

 

Kako da prerasporedim posle ovakvog teksta? :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Haha, misliš: "Ova maslina će da ode u ramena (jer sam baš mršava gore), a ova maslina neće otići dupe (jer mi je ogromno)?"

 

Grčke masline su jako dobre. Te trenutno jedem. Moji prave fenomenalne marinirane masline. Ali treba to dovući iz Bara :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ne samo to nego...vezbe, vise kretanja, trcanje...

Vježbe, auf! Trebala bih, znam, ali kada sam lijena...

 

vezbe, znash ono, poredjash masline na sto pa jednu po jednu dizi! zvaci! gutaj!

Hahahaha :) :) :) To mi već ne bi bio problem.

 

masline sa belim lukom unutra mesto koshtice, ZIVOTE! :)

Ah, predivno!

 

to francuzi zovu "brisketi" fenomenalno je... neka moja varijanta za dorucak je kada tost prelijem sa malcice maslinovog ulja nabacam povrce... milina

Brisketi? Hm, ja sam mislila da je to nešto sasvim lijevo. A to sa tostom i ja radim, samo ovako: sir, pa maslinovo, pa u toster. A umjesto maslinovog, mogu sitno sjeckane masline.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 months later...

Meni je problem sto ne mogu da se ugojim.U sustini,niska sam pa ne treba da preterujem,ali poslednje 4 godine ne mogu da premasim 45kg.Jedem kao stoka i davim se u slatkisima svakodnevno,al nista.Bila sam i kod lekara i davali mi neke hormone da pijem,al opet nista.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je problem sto ne mogu da se ugojim.U sustini,niska sam pa ne treba da preterujem,ali poslednje 4 godine ne mogu da premasim 45kg.Jedem kao stoka i davim se u slatkisima svakodnevno,al nista.Bila sam i kod lekara i davali mi neke hormone da pijem,al opet nista.

 

Tako je i meni bilo do pre 2 god, a onda....pocelo je da se lepi. Sad umesto 44kg, imam 55, doduse smakla sam sad na 52 i to jedva. Ljudi bi rekli, boze o cemu ja to pricam, pa to nisu nikakvi kilogrami, ali realno ja sam jako niska osoba, meni se svaki dodatan kg vidi. :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tako je i meni bilo do pre 2 god, a onda....pocelo je da se lepi. Sad umesto 44kg, imam 55, doduse smakla sam sad na 52 i to jedva. Ljudi bi rekli, boze o cemu ja to pricam, pa to nisu nikakvi kilogrami, ali realno ja sam jako niska osoba, meni se svaki dodatan kg vidi. :(

184цм-103кг хахахахахахах

Share this post


Link to post
Share on other sites

To za musko nije nista strasno, moj verenik je malo visi od tebe, a ima 117 kg mojom krivicom. :D

Da, ima krupne kosti. :)

 

Zivot je lepsi (i laksi :D) bez mesa. :da:

Zivot bez mesa se tako ne zove.

Share this post


Link to post
Share on other sites

E pa divno! Prvo sam mislila da sam umislila, ali danas mi kolega reče da sam se udebljala. Lovely! Šta sada? Što je najgore, uopšte ne znam kako. Niti jedem puno, niti jedem slatko (toliko). Volim da grickam O'Cake i Wellness od čokolade i kikiriki, ali naravno, ne svaki dan. Dobro, izbacujem količine hleba koje sam do sada unosila, ali reko' kraj crnog ili nekog sličnog hleba nije toliko strašan... Baš sam se smorila. Njah! Godinama sam na 55kg i sad nađe da se penje. Horrible! :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...