Jump to content

Harry Potter


Recommended Posts

Ово је тако једно пренаглашено сатанско срање да ми је било непријатно да гледам и 1.-2. део а не ово хипер-продуцирану (сатанску) хрпу смећа.

Најсатанскији филмови које сам видео су били позитивнији и видео сам некаквог светла у њима, за разлику од овог накарадног и извитопереног серијала.

Прво је био мали и мутави хибрид вештац а сад је матори мутави и тотално одвратни хибрид вештац.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nova knjiga je 2199 din. Engleska verzija ima samo.

 

Ko ne voli Hari Potera i celu pricu, molim ljubazno da jednostavno ne zapocinje pljuvazu bzvz i time stvara negativnost na forumu. Kontam da je to najrealnije jer ima nas dosta koji smo videli *nesto* u ovoj knjizi, u ovom filmu i koji smo zavoleli je na prvo citanje. I svaka bljuvotina pomalo vredja, a i boli nesto sto mi drugi volimo.

 

Knjiga je fenomenalna, i preporucila bih je svakom ko NIJE OGRANICEN po pitanju mnogih stvari. Sto se tice filmova, peti deo kao najnoviji me je prijatno iznenadio, na cetvrti sam razocarana koliko bitnih stvari je izbaceno iz filma, dok su prva tri ok.

 

Toliko od mene.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Knjiga je fenomenalna, i preporucila bih je svakom ko NIJE OGRANICEN po pitanju mnogih stvari.

:) :)

cekaj, jel to znaci da su oni kojima se HP ne svidja - ograniceni po mnogim pitanjima, ili to znaci da ako zelimo da budemo NE-ograniceni treba da citamo HP? :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

:) :)

cekaj, jel to znaci da su oni kojima se HP ne svidja - ograniceni po mnogim pitanjima, ili to znaci da ako zelimo da budemo NE-ograniceni treba da citamo HP? :)

 

Ne izvrći moje reči. I ne donosi zaključke koji su krajnje nebulozni... :no:

A drugo, rekoh već ko ne voli, nema potrebe da vredja. A ograničenost bi išla u napljuvavanju i vidjenju drugih stvari u knjizi u kojima nije TA poenta koju neki izvlače. :no: :no: :no:

Jebiga...

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne izvrći moje reči. I ne donosi zaključke koji su krajnje nebulozni...

ja sam ti postavio pitanje, jer mi je bilo nejasno sta si zapravo htela da kazes. nisam donosio zakljucke.

 

A drugo, rekoh već ko ne voli, nema potrebe da vredja.

ako sam te uvredio, ja se izvinjavam, i zamolio bih te da mi ukazes na deo teksta koji sadrzi moju uvredu, da bih naucio da te u buduce slucajno ne uvredim, ok?

 

inace, kad smo vec kod vredjanja, samo bih ti skrenuo paznju na sledece:

Knjiga je fenomenalna, i preporucila bih je svakom ko NIJE OGRANICEN po pitanju mnogih stvari.

ne znam sta si tacno htela da kazes (zato i pitam), ali imam utisak kako ova recenica porucuje da oni kojima knjiga nije fenomenalna imaju problema sa "ogranicenoscu po pitanju mnogih stvari". no, mozda sam te pogresno shvatio...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja sam ti postavio pitanje, jer mi je bilo nejasno sta si zapravo htela da kazes. nisam donosio zakljucke.

ako sam te uvredio, ja se izvinjavam, i zamolio bih te da mi ukazes na deo teksta koji sadrzi moju uvredu, da bih naucio da te u buduce slucajno ne uvredim, ok?

 

inace, kad smo vec kod vredjanja, samo bih ti skrenuo paznju na sledece:

 

ne znam sta si tacno htela da kazes (zato i pitam), ali imam utisak kako ova recenica porucuje da oni kojima knjiga nije fenomenalna imaju problema sa "ogranicenoscu po pitanju mnogih stvari". no, mozda sam te pogresno shvatio...

 

Stvarno ne želim da odlazimo u dalju raspravu, ako sam ja pogrešila negde - izvini, ni meni nije bila namera da uvredim bilo koga.

Nisam mislila na ograničenost - na to ko ne voli knjigu i tematiku i šta god, nego o pogrešnim zaključcima da je knjiga satanistička il nešto slično primera radi... I meni je to ograničeno.

A i da, donosiš zaključke i okrećeš reči u redosled rečenice koji pogoršava stvari...

I da zaista ne tupimo više o tome.

 

Ponoviću se - ko ne voli, nek ne pljuje, jednostavno samo malo više poštovanja prema nečijem radu i nečijoj ljubavi... Nothing more...

Čitava filozofija ispade od ovoga... pf... :no: :no: :no:

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...