Jump to content

Harry Potter


Recommended Posts

Peti deo filma?

Četvorka ti bolja?

 

Meni baš suprotno... 4 mi deluje zbrzano kao da mnogo toga fali...jer je 4 knjiga u dobrim detaljima koji su većinski izostavljeni... Dok mi 5 kao film opet deluje nekako moćnije...ne znam... mi lajk it :D:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cim sam video na pocetku filma flashback momente znao sam da ce ih biti jos u filmu. I tako bi... a to je dobar pokazatelj manjka materijala za film.

 

Tako je :da:

 

Po meni je 4. deo najbolji...mrzim kada filmove odradjuju kao slikovnicu za knjigu...cetvrti deo ima svoju koncepciju,izbacene su neke stvari,ali je cela prica ostala jasna i nekome ko nije citao knjigu

Najnoviji film,je nista posebno....gomila flashback-ova...kojima su izvlacili mnoge scene...Trudili su se da prikazu svaki momenat iz knjige i pri tom izgubili smisao...mogli su to mnogo drugacije i bolje da urade

Da ne spominjem poruke tipa:"Ako verujemo u ljubavi prijateljstvo pobedicemo zlo" :rolleyes:

Edited by Jefimija

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cetvroka ruluje i dalje, ne znam, petica je ok, ali nekako je, sta ja znam, ne povezana, dok je cetvorka bila vrh. Ima par simpaticnih scena i ovde, bilo bi kul da ubace onog glupog goblina zaboravio sam kako se zove :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je 4. bolja od 5. (jedina dva filma koja sam odgledala), jer sam cetvorku gledala bez predhodnog citanja knjige, kad znas sta ce se desiti, njah, i jos kad je u pitanju meni najdosadnija knjiga iz serijala (no 5), draz izostaje.

Harry fransiza je prilicno budalasta, btw, ali je zarazna. Tj, prve tri knjige su fine decije knjizice, kad je taj zanr bio iole logican, jel'..

Share this post


Link to post
Share on other sites

mene je najvise odushevilo to sto je snape ispao lik na kraju :) a najvishe mi je zao blizanaca(jedan osakatjen, drugi ubijen)

 

Zasmetala mi je iznenadna pojava macha na kraju, iako je recheno da je onaj goblin uzeo i odneo mach.

 

zar se ne secas drugog dela? "only the true gryffindor..." kao sto ga je harry izvukao iz sheshira u dvorani tajni, tako ga je i nevil izvukao iz sheshira ispred voldemora... tbh, meni to vise pokazuje da je griphook lagao nego sto me iznenadjuje...

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma da, setila sam se toga, samo mi je u tom trenutku delovalo bas nategnuto a moja faca je govorila "wtf? sta bi sa goblinom?"

 

i meni je strasno zao Freda, ali mi je najteze palo sto se toliko obrusila na jadnu Tonks i njenu porodicu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel skuplja neko slicice? :) :) :)

 

Turuturulala... :) HAhaha, ja skupljam i imam i albumče i lepim... Skroz sam zaboravila osecaj kako je to raditi i sad kao ajd, sto da ne... Ionako sam dobila dve kesice slicica od dragog (jer zna koliko volim celu pricicu) i onda sam uzela i album :)

 

Ima li jos neko?

 

 

 

 

(ili sam ja jedini bolesnik sa 21 godinu koji skuplja slicice?) :) :) :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Turuturulala... :) HAhaha, ja skupljam i imam i albumče i lepim... Skroz sam zaboravila osecaj kako je to raditi i sad kao ajd, sto da ne... Ionako sam dobila dve kesice slicica od dragog (jer zna koliko volim celu pricicu) i onda sam uzela i album :)

 

Ima li jos neko?

(ili sam ja jedini bolesnik sa 21 godinu koji skuplja slicice?) :) :) :)

 

Imam ja album i ima par slicica. Bili delili na premijeri pa sam brze bolje pokupio.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Turuturulala... :) HAhaha, ja skupljam i imam i albumče i lepim... Skroz sam zaboravila osecaj kako je to raditi i sad kao ajd, sto da ne... Ionako sam dobila dve kesice slicica od dragog (jer zna koliko volim celu pricicu) i onda sam uzela i album :)

 

Ima li jos neko?

(ili sam ja jedini bolesnik sa 21 godinu koji skuplja slicice?) :) :) :)

 

nisi jedina :redface: hoces da se menjamo? :D (ne, ne salim se, ne znam sta cu sa duplikatima)... ja inace obozavam slicice, to je jedna od mojih weird strana (naglasava jedna od :) ).

 

@(Independor) osh i ti da se menjamo? :)

 

 

Ma 'ajde, molim te, malo što je ubila lika u kog sam zaljubljena, a njegovog blizanca osakatila, nego još našla i mene da ubije!

 

:) :) :)

 

btw, kako si se zaljubila bas u Freda a ne u Dzordza? :D

Edited by amy_mccoy

Share this post


Link to post
Share on other sites

Има ли их више од 300 у албуму? Хоће ли се скупљати поново деца и одрасли код Терзијске чесме да размењују дупликате, као з Светско првенство у фудбалу?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima da organizujemo!!! Sve je moguće! :D

Ja sam za, već sam skupila duplikate i raspoložena sam za menjanje jedan dan, ali ne mogu u skorijem periodu, tek posle sredine avgusta ću moći pošto nijesam u Beogradu :):D

 

Jedva čekam.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...