Jump to content

Harry Potter


Recommended Posts

takodje, probao sam naknadni DL, sve je u redu.

prvo sam mislio da stavim na rapid share, ali nisam mogao da se snadjem tamo nikako...

ako i dalje ne mozes da skines, javi se na msn, pa cu ti dati tako ;)

Ok je radi, samo me zajebava server, skinuo sam prvu knjigu sad cekam da druga postane dostupna posto nisam premium user :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jebote-kao fan Hari Potera moram da priznam da kvalitet(filmskog) serijala opada sve vise sa bilo kojim novim reziserom koga uzmu.Covece ove dijaloge kao da je pisao Pedjolino sredinom devedesetih.Najvise me oborio onaj deo na kraju o tome kako imaju jedni druge i veruju u sebe.Alo-fegetu-crni nazi carobnjaci hoce da iskale hiljadugodisnju furiju na tvom dupetu-a on citira Hallmark raglednice.Majke mi samo sam cekao da Richard Clayderman zasvira i Harija i njegovu ekipu koja idu u zalazak sunca.O samoj dramskoj strukturi i da ne pricamo-zbog cega nisu to odvojili u dva filma i lepo sve ispricali-sve je zbrzano-nepotrebno i konfuzno.Kvalitet filma je toliki da se moze reci da bi u njemu Gordan Kicic i Stefan Kapicic mogli da prave svoj holivudski debi.Bio sam na premijeri-ali publika me totalno skenjala-ti likovi su tapsali na svaki zagrljaj,povik i flash Hermioninih sisa,mada sam ja i ocekivao i odredjenu populaciju zadriglih,znojavih,bradatih tipova koji u dzepovima od mantila kriju slatkise.Film je obskurna trashina i cak je cetvorka bila bolja.Usput knjiga sedam je razocaravajuca i nemojte mnogo da ocekujete.

 

P.S Voldemort-kakvo sjajno ime za black metal band.

Share this post


Link to post
Share on other sites

:rockdevil: Genijalno!Wicked!Ovi likovi deluju zajebano!Garant imaju pesmu koja se zove AvadaKedavra.

Sta kazes da zapocnemo peticiju da oni rade muziku za 6 deo.

Ja se slazem ali da dodam da bi tu trebali ucestvovati i bendovi koji se nalaze na njihovom ms-u: Harry and The Potters, Voldi and the dark marks ima jos par ludih ljudi koji bi trebali dati kontribuciju :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Voldi!Ali,Voldi-ovo me oborilo.Ovo zvuci kao ime neke tehno-pop zvezde iz Svajcarske koju su izdavali na Bravo kompilacijama sredinom devedesetih.Jebote,govorimo o besmrtnom arijevsko-orijentisanom carobnjaku koji lici na skinjaru-reptila iz pakla-a ne o nekom DJ-u koji je bio uticaj da se stvori Makarena.

Voldi!Do jaja.

 

P.S-Jel neko zna koliko glavnih negativaca po knjigama ima koje imenuju kao Dark Lord(ovaj,onaj)

-postalo je cliche.Jedini je Dark lord bio za mene Euronymus iz Mayhema-hehehe kucka blek metalska.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Ja nikada neću uspeti da skupim sve sličice, a svaki dan kupujem brdo! :cry:

Јесам ја лепо предлагао размену дупликата код Теразијске чесме? Сигурно их нема више него за светско првенство у фудбалу.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Тако се и праве, да имаш више дупликата него оних у албуму. Не рече ти мени колико албум има сличица укупно.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Тако се и праве, да имаш више дупликата него оних у албуму. Не рече ти мени колико албум има сличица укупно.

 

Ima 276 + 10, tih deset nisu numerisane klasično, one su u sredini...

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...