Jump to content

Harry Potter


Recommended Posts

Dobro zasto se svaki topic na ovom forumu na kraju pretvori u mesto za psovke, svedje i raspravu! :violent:

Vama ako se ne svidja, a vi lepo izvolite pa nemojte da dolazite na ovaj topic i pustite nas bednike da se zaludjujemo bednim stvarima kao sto je Harry Potter, ok?

 

P.S. za razmenu ok... kako god se vi dogovorite i odlucite, meni odgovara :bigblue:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neko je pitao za Lupina, yoy cela ta priča me nekako ubila u pojam.

Ne mogu da se setim da li mu je Hari odbrusio u šestoj ili sedmoj knjizi ali mu je taj "slap in the face" definitivno trebao da se osvesti.

 

 

U sedmoj.

 

I onda se Lupin ne pojavljuje 200 strana do onoga kada bodri Harija preko "Potterwatch"-a.

Edited by punk's not dead

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

Suzbijati Prosera je produktivno.

 

I pristojan način je malograđanština.

 

Ali ajde,nestajem.

Edited by Bata Životinja

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, šta je tu toliko čudno i zbunjujuće?

Apsolutno NISTA ,samo nikad nisam cuo da postoje Harry Potter slicice! :da:

 

Pa čudno je jer je Hari Proser nešto najgore što se desilo čovječanstvu poslije Teletabisa.

E brate ajd ne kenjaj ,svako ima pravo da radi sta hoce,njegov zivot ....tvoj konzervativnost me ne zanima....i bilo sta,sto budes odgovorio ili rekao! :violent:

 

Dobro zasto se svaki topic na ovom forumu na kraju pretvori u mesto za psovke, svedje i raspravu! :violent:

Vama ako se ne svidja, a vi lepo izvolite pa nemojte da dolazite na ovaj topic i pustite nas bednike da se zaludjujemo bednim stvarima kao sto je Harry Potter, ok?

 

P.S. za razmenu ok... kako god se vi dogovorite i odlucite, meni odgovara :bigblue:

Jbg protiv toga Dominuse se ne moze....heheh ..jbg ima ljudi koji nemaju sta da rade po ceo dan pa ajde da spamujemo teme i ovako nam nemogu nista :udri: :udri:Kretenizam!

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

E ljudi posto vidim da skupljate slicice, mogu da pogledam u podrum, mozda su mi ostali neki duplikati plave princeze, nindza kornjaca i hi mena koje sam skupljao pre 17 - 18 godina. Mozda imam i neke lepe igracke, ako ih keva nije dala za izbeglice iz Bosne i Rs Krajine. A jel mogu da pitam koliko imate godina, bez uvrede :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa realno - ako cemo da se vredjamo - stvarno mozemo da se vredjamo. Stvarno mi ljudi niste jasni, ajde sto zivimo u izlapeloj drzavi i omladina se kolko tolko bori zajedno, i onda dolazi do razlicitih VOLJENJA nekih stvari zar i to da nas sve svadja? A u k***c bas vise. Neko ne moz da smisli STAR TREK, STAR WARS, anime crtaće, horor filmove.. a neko sece vene na te stvari pa tu osobu ne diramo, nego POŠTUJEMO to što voli. Zar je to toliko teško? Poštovati tudju ljubav, hobi, zanimaciju, posao, šta god?

 

Ja imam 21 godinu i skupljam slicice Hari Potera.

Pocela sam da ih skupljam tako sto me je jedna osoba nikad grdje razocarala (po ko zna koji put u zivotu, po ko zna koja osoba), i moj dragi znajuci da gotivim Hari Potera iz shale mi kupi slicice da me oraspolozi. Na sta sam ja vrisnula od smeha i ono kao " alooo da ja nisam malo matora za tako nesto"...gde mi je rekao da je apsolutno nebitno da li cu ja to skupljati il sta god raditi sa tim, sam taj čin mog smejanja na tako nesto je bio bitan. Eto mog jos veceg odusevljenja, i stanem i razmislim se - pa sta i da uzmem album koji se istog dana BESPLATNO dobijao u PRESS novinama... Sta i da pocnem da skupljam slicice, nisam to vekovima radila, a trenutno su aktuelne one koje ujedno i gotivim (misleci na knjige/film).

I mogu da kazem da je osecaj skroz zanimljiv.

 

To bi bilo to.

 

A sto se tice Hell On Eartha - bilo bi extra te Nindza kornjace videti... :D

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja
E ljudi posto vidim da skupljate slicice, mogu da pogledam u podrum, mozda su mi ostali neki duplikati plave princeze, nindza kornjaca i hi mena koje sam skupljao pre 17 - 18 godina. Mozda imam i neke lepe igracke, ako ih keva nije dala za izbeglice iz Bosne i Rs Krajine.

 

Ja imam životinjsko carstvo i NBA album za sezonu 1995/1996,kad sam imao 11 godina.

 

Pa nek javi neko da se razmjenjujemo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odgledao sam samo prvi deo serijala,a procitao drugi deo.Tipicna bajka za decu.Kapiram da je stekla popularnost zbog medijske halabuke,jer neku preteranu literarnu vrednost nema.Kome se svidja neka uziva,i jasan mi je taj deciji poriv,ja sam juce kupio novog transformersa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa realno - ako cemo da se vredjamo - stvarno mozemo da se vredjamo. Stvarno mi ljudi niste jasni, ajde sto zivimo u izlapeloj drzavi i omladina se kolko tolko bori zajedno, i onda dolazi do razlicitih VOLJENJA nekih stvari zar i to da nas sve svadja? A u k***c bas vise. Neko ne moz da smisli STAR TREK, STAR WARS, anime crtaće, horor filmove.. a neko sece vene na te stvari pa tu osobu ne diramo, nego POŠTUJEMO to što voli. Zar je to toliko teško? Poštovati tudju ljubav, hobi, zanimaciju, posao, šta god?

 

Ja imam 21 godinu i skupljam slicice Hari Potera.

Pocela sam da ih skupljam tako sto me je jedna osoba nikad grdje razocarala (po ko zna koji put u zivotu, po ko zna koja osoba), i moj dragi znajuci da gotivim Hari Potera iz shale mi kupi slicice da me oraspolozi. Na sta sam ja vrisnula od smeha i ono kao " alooo da ja nisam malo matora za tako nesto"...gde mi je rekao da je apsolutno nebitno da li cu ja to skupljati il sta god raditi sa tim, sam taj čin mog smejanja na tako nesto je bio bitan. Eto mog jos veceg odusevljenja, i stanem i razmislim se - pa sta i da uzmem album koji se istog dana BESPLATNO dobijao u PRESS novinama... Sta i da pocnem da skupljam slicice, nisam to vekovima radila, a trenutno su aktuelne one koje ujedno i gotivim (misleci na knjige/film).

I mogu da kazem da je osecaj skroz zanimljiv.

 

To bi bilo to.

 

A sto se tice Hell On Eartha - bilo bi extra te Nindza kornjace videti... :D

 

Ajde se javi kad ti bude dobro, da se nadjemo, da vidimo kome sta fali, kome je sta duplikat i tako to, jer ocito, organizacija vise ljudi u isto vreme ne moze da uspe...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

@shtuckensyglieben - ta prva dva i deluju kao da su za klince...samo su uvodni deo u totalnu dubiozu price. Ostali delovi - nimalo nisu za decu. Pogotovo ne treci i peti. Da ne pricam o sestom.

 

No dobro. Necu tupim :D

 

@Alkmena - srecan oporavak zelim.

 

Ja imam ispit 26og i u frci sam. Posle toga, mozemo gde god i kad god.. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...