Jump to content

Heaven And Hell


FRUBI_ZMIJA_GADAFI

Recommended Posts

Možda ako su ti isti ljudi u pitanju, samo njih je malo. Kad smo već kod toga, baš sam pričao s tim matorcima o Heaven and Hell. Jedan od njih tvrdi da Iommy na koncertima ima drugog gitaristu iza bine, koji svira isto što i on. I čim Iommy počne da greši, na mikseti puštaju tog drugog.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Вероватније је да ако ради такве ствари, да ради исто што и Тото, тј. да имају снимљене претходне концерте где добро звучи, па чим нешто почне да шкрипи, они убаце тај снимак, а да се не примети. То је фазон који ови примењују посебно пред крај турнеје, кад се певачима истроши глас. Само, чисто сумњам да ће то Дију бити неопходно.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad smo već kod toga, baš sam pričao s tim matorcima o Heaven and Hell. Jedan od njih tvrdi da Iommy na koncertima ima drugog gitaristu iza bine, koji svira isto što i on. I čim Iommy počne da greši, na mikseti puštaju tog drugog.

 

Da je rech o bilo kojem drugom gitaristi, pa i da poverujem, ali kada je rech o Iommyju, nema shanse...Chista izmishljotina...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da je rech o bilo kojem drugom gitaristi, pa i da poverujem, ali kada je rech o Iommyju, nema shanse...Chista izmishljotina...

zašto bi bila izmišljotina? mislim Iommy možda jeste mozak operacije, ali daleko od dobrog tehničara i gitariste, pogotovu što mu fali jedan prst

Share this post


Link to post
Share on other sites

ali daleko od dobrog tehničara i gitariste

 

Uff...ne mogu da verujem da si ovo napisao...Ok da je prinac, ne bi me chudilo...

Kapiram da su ukusi razlichiti, meni je recimo Iommy najbolji gitarista u metalu, tako da se uopshte, ali uopshte ne slazem sa ovim shto sam quotovao...

Share this post


Link to post
Share on other sites

e al ima ljudi koji nisu vise u metal vodama kao ti i ja, ali je neko imao 20 godina kad je izasao heaven and hell album, sada ima 49 i ima preca posla nego da gleda koji bend se kako zove... ovde su me pojedini stari metalci koji imaju porodicu, posao, psa, kola i drugih briga pitali pitanja po sistemu: "Sta Iron Maiden jos postoji???"

 

Bas ce ti matorci koji odu jednom u 2 meseca da kupe neki cd u radnju znati da je black sabbath promenio ime u heaven and hell...

 

e al ako kojim slucajem vide imena: geezer, dio, iommy, appice prepoznace barem jedno od njih i uzeti u ruke makar da pogledaju cd...

 

nije ime heaven and hell toliko poznato koliko ti se cini...

 

Ovaj čovek je potpuno upravu. Ja znam nekoliko starijih metalaca koji nemaju komp pa samim tim ni internet tako da nemaju nikakve informacije o dešavanjima na današnjoj metal sceni. Oni misle da su hevi metal i hard rok umrli početkom devedesetih.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ali trebalo je ovo da se izda pod imenom "Black Sabbath" pre svega!

У потпуности! Ако је раније могло да пролази легитимно као Black Sabbath, могло је и сада.

Share this post


Link to post
Share on other sites

navodno opravdanje za promenu imena je to sto bend ne zeli da publika ocekuje black sabbath klasike, kao sto je paranoid, black sabbath, hole in the sky,...

 

realno gledano i dio ima previse dobar glas, da bi ga tracio na imitaciju ozijevog zapomaganja... stvarno volim par ozijevih stvari, ali ko zeli da svira stvari za pevaca klase c kada ima pevaca klase a...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...