Jump to content

Najružniji Treš/speed/death Metalci


Thrash Till Death

mala anketa  

44 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Replies 65
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pa Lars iz Metallica-e je definitivno jedan od najruznijih.

.........kad ne izgleda kao zena. Kad izgleda kao zena onda je samo jako zabrinjavajuce. :)

 

Hmmm.....zanimljivo!

 

Kao klinac sam često imao običaj da se zapitam, onako gledajući Džejmsa na svakojakim Metalikinim koncertima, da ja nemam kojim slučajem određenih biseksualnih sklonosti....istina :mhihi:

 

Ipak, meni je nekako najodvratniji Steve Zetro Souza od svih trešera, a i glas mu je ubi bože!

Da je i dan danas u Testamentu, taj bend definitivno ne bi bio jedan od mojih najomiljenijih.

 

Nasuprot njemu Tom Araya odlično peva ( čitaj urla ), ali je također ružan k'o lopov....

 

Ovo za Hetfilda ga preteraste, mislim stvarno :violent:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Sodom je definitivno najruzniji, da pocnemo samo od najlegendarnije postave-Blackfire, Angelripper i Witchunter, sve spodobe koje majka ljubi samo pred gostima, mada ni svi ostali koji su svirali u ovom bendu nisu nista bolji...

Dalje, cudno mi je da niko nije setio Anthraxa, tu je bilo par zajebano ruznih likova, da pomenem samo Dan Spitza!

 

Onda ovi sto pljuju po Mantasu, jeste bre covek ruzan, ali pogledajte bre onog Abaddona, bubnjara, a ni Cronos nije nista bolji!

 

Mada ljudi bre, da se razumemo lepota i ruznoca su sasvim invidualne stvari...

Evo naprimer Misicevoj sestri se dopada Angelripper :)

 

P.S. Misko ubaci neku nasu sliku pa da vide ljudi sta je ruznoca(izuzimajuci Cjoru sexomana, od koga svakom maloletnom zenskom celjadetu u Rumi srce zastane :mhihi:

Edited by Jabba the Hutt

Share this post


Link to post
Share on other sites

Види њу, одмах се вређа. Наравно да није мера, али кад имаш злог блекера са протезом, онда... :blink::)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Postaviš sliku (negde) na internetu.

Desnim klikom iz padajućeg menija izabereš "Properties".

Iskopiraš link pored "Address (URL)", i zameniš u postu:

 

[img=http://www.primer.com/1.jpg]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...