Jump to content

Terra Nostra Promotions


Elderane

Recommended Posts

Aj' rekoh, da otvorim temu, cisto da bi mogli i ovdje da date bilo kakve sugestije, kritike, prijedloge, bilo sta vezano za nas rad sto bi ga eventualno poboljsalo, da se ne drzimo samo tema o zakazanim desavanjima... A planiramo da pokrenemo i jos neke stvarcice posebno vezane za domacu scenu! Nadam se da ovo spada u ovaj podforum, ako ne, jebi ga, brisite. :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hajde da se prilozi i jedna kritika... Mozda bolje zvuci sugestija. Ne mogu da verujem da jos uvek nisu potvrdjeni koncerti u okviru Metal Battle-a... Ok, razumem da u NS-u niste uspeli naci adekvatan prostor za organizaciju svirke jer tako nesto u ovom gradu je prosto neizvodljivo ali neverovatno mi zvuci da to jos uvek niste uspeli u BG-u... Generalno Novi Sad ima svega dva-tri kluba koji su mali za neke vece i ozbiljnije svirke (Dvoriste, London i Hacijenda) i dva mesta kojima upravljaju alavi i bezobrazni ljudi (NS Time i Gradiliste) a koja realno mogu da zadovolje potrebe Metal Batlle-a... Ok, toga su svesni svi u NS, ali nije neizvodljivo da bendovi koji su trebali da nastupe ovde nastupaju u BG-u, zar ne? Voleo bih da se potrudite i da sto pre potvrdite te koncerte, ma gde se oni odrzavali, jer verujem da ste toliko ozbiljni i odgovorni kada ste dobili organizaciju jedne tako velike manifestacije... Verujem u vas profesionalizam i nadam se da cete uspeti uskoro da resite te probleme sa organizacijom na zadovoljstvo svih nas... Veliki pozdrav iz NS-a... :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Extra je bila organizacija na svim dosadasnjim koncertima. Samo tako nastavite. Nego ja sam vas kontaktirao za reklamu za fanzin jos prije Nove godine i do dana danasnjeg nisam dobio odgovor. Pa eto slao sam vam emailove i sve to niste odgovarali pa jedino ovako da vam se obratim. Cisto da se zna mene je Bojan prvi kontaktirao i 28.12 dobices odgovor do Bozica.

 

Druga zamjerka je: Na Hammerfall-u stojim tamo ko ulaza kad prilazi covek i pita onog sto cjepa karte ,,Koliko za nas dvoje da udjemo preko spiska bez karte?,, Ovaj rece 1000 dinara za vas dvoje. Lik je platio i usao bez problema. A ja sam sam platio kartu 2000 dinara radi vaseg truda i zelje da vidim jos koncerata. Nisam hteo da ulazim kroz podrum (sto se lako moze u SKC-u) i onda tako... Ne znam.

 

 

I kako to da se jos nista ne zna za W.O.A? Znam da ste u guzvi ali ovo stvarno...

 

 

Ali samo napred i da vidimo jos bendova kod nas..

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

koliko ja znam, NS i Kragujevac nisu uspeli nikako, pa se sad jure slobodni termini u BG za ta dva koncerta bendova iz NS i KG.

 

mislim da ce finale i Labyrinth biti zbog toga malo pomereni, ali bolje nek sve to neko potvrdi neko iz Terra Nostra tima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hajde da se prilozi i jedna kritika... Mozda bolje zvuci sugestija. Ne mogu da verujem da jos uvek nisu potvrdjeni koncerti u okviru Metal Battle-a... Ok, razumem da u NS-u niste uspeli naci adekvatan prostor za organizaciju svirke jer tako nesto u ovom gradu je prosto neizvodljivo ali neverovatno mi zvuci da to jos uvek niste uspeli u BG-u... Generalno Novi Sad ima svega dva-tri kluba koji su mali za neke vece i ozbiljnije svirke (Dvoriste, London i Hacijenda) i dva mesta kojima upravljaju alavi i bezobrazni ljudi (NS Time i Gradiliste) a koja realno mogu da zadovolje potrebe Metal Batlle-a...

 

Kritika je potpuno na mjestu. Nismo uspjeli nikako da rijesimo probleme vezane za prostor u Novom Sadu, niti da postignemo bilo kakav zadovoljavajuci dogovor. A za Kragujevac se ispostavilo da ni nema dobrog prostora, osim baste doma omladine koja ne moze da se upotrebljava do ljeta. Tako da svirke i hoce biti pomjerene u Beograd. Jebi ga, samo smo htjeli da izbjegnemo cimanje bendova cak do Beograda, ali izgleda da druge nema.

 

@dark666

 

Uh, i na Kamelotu je bilo slicnih problema, kao sto su ovi koje si ti naveo. Naravno da cemo dati sve od sebe da se to ne dogadja vise, ne zato sto zalimo kartu ili dvije besplatno, vec bas zbog onih koji su normalno platili da bi usli na koncert. Znas i sam da se to cak i na Maidenima dogadjalo, gdje je daleko jace obezbjedjenje. Postoji rijesenje i za taj problem, mislim da se to vise nece desavati ubuduce.

Edited by Elderane

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...