Jump to content

Futurama


*nitro*

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Почео сам лагано да прегледавам све епизоде и за сада су ми најјаче оне са Зепом Бренигеном.

 

YOU WIN AGAIN GRAVITY!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Али Лорд Флешхарт из Црног Грује је много кул лик, за разлику од Зепа, који је просто будалина... и зато је супер занимљив.

 

Men, when you're with me every mission's suicidal!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zapp je majka. Stvarno greota sto je umro lik koji mu je davao glas. Inace, lik je u simsonovima davao glas, nista manje glupom i narcisoidnom Troj Mekluru. :) Cak i po crtezu namerno lice. :) Takodje u simpsonovima daje glas i legendarnom propalom advokatu Lajonelu Hacu. Nakon sto je taj glumac umro, vishe se ne pojavljuju ni Troy i Lionel, a ni Zapp. Bedak, totalno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zapp je majka. Stvarno greota sto je umro lik koji mu je davao glas. Inace, lik je u simsonovima davao glas, nista manje glupom i narcisoidnom Troj Mekluru. :) Cak i po crtezu namerno lice. :) Takodje u simpsonovima daje glas i legendarnom propalom advokatu Lajonelu Hacu. Nakon sto je taj glumac umro, vishe se ne pojavljuju ni Troy i Lionel, a ni Zapp. Bedak, totalno.

Срање... То су све били баш забавни ликови. Сећате се епоизоде кад се открије да Трој Меклур има фетиш према рибама (А треба да се ожени селмом)? Најбоља реченица је кад мафиозе причају:

-But, boss, I thought you said he was dead.

-No, I just said he slept with fishes.

-Oh!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Срање... То су све били баш забавни ликови. Сећате се епоизоде кад се открије да Трој Меклур има фетиш према рибама (А треба да се ожени селмом)? Најбоља реченица је кад мафиозе причају:

-But, boss, I thought you said he was dead.

-No, I just said he slept with fishes.

-Oh!

 

AAA, e to je stvarno super fora. To beshe kad su u onom restoranu i prolaze pored nekog akvarijuma? :)

 

 

 

Znaci Futurama kad opet krene bice prva serija koju cu redovno skidati s neta!

Za sada bih mogla po 4. put (posle duzeg vremena) da pogledam sve natenane :da:

Zapp i Troy i Lionel su tako ocigledni i do jaja :lol:

 

Heheh, nema nista jace nego kad pogledas 5 ili vishe epizoda za redom. :)

 

Uvek je onaj trip, skines jednu pa odgleda, pa bolujes dok se ne skine druga. Pa onda vec provalis nekog ko ima neki ceo serijal i tako dalje. Par nedelja, par meseci. :) I na kraju imas sve serijale.

..........i onda uzmes i odgledas ih za dva dana sve. :)

Nista jace od toga.

Spremis nesto slano, slatko, sok, kafa itd, i zaredjas ceo serijal. AAAAAAHHHHHHHH (balavim u homerovom stilu, ali ne zbog hrane nego zbog celog serijala :) )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Exactly, hehe... Doh! (цитат аудиције за улогу мистер Бернса у његовом филму, кад сви треба да кажу "excellent")

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam upravo zbog fenomena "kafa i futurama" kupio u grckoj sholje u koje staje vishe od pola litre. :)

 

Inache jel su ti "indjuni" one ribe sto Fry obozava? One "anchovys"? Ako jesu, probao sam neku kao pastetu od te ribe i jako je dobro.

 

Grcki recept za uz Futuramu:

Sastojci:

- par kesa slanih krekera

- margarin ili puter

- pasteta od anchovys

 

Priprema:

- na slani kreker staviti malo margarina, a zatim umociti u pastetu i pojesti u jednom zalogaju, a onda lepo uzeti jedan uzo ili ciporo i lepo zaliti!

 

ZAKON grickalica. :)

 

A kad slistis sve zalihe krekera, popijes pola litre nekog hladnog nesa ili neke slicne kafe. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ја сам једном јео те инћуне и замал' не црко'...

Слано ко ђаво.

 

Иначе, пошто има љубитеља Футураме + љубитеља доброг залогаја уз исту, мислим да би некада требало организовати некакву журку, уз пице са инћунима, велики ТВ, добар 5.1 аудио систем...

Ја доносим Футураму (ДВД копије оригинала, је ли... ;) ) и правим тесто за пицу...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jbg, ja imam 5.1 karticu, ali nema ozvuchenje.

 

jeste kako da ne od toga mozes da crknes :) jako, slano, popijes 2l vode na 200 grama toga :) a i tu ti je margarin suvisan, bolje neki krem sir :da:

 

Ma ovo ti je mediteranski recept. Slano ili ne, ja sam se bio odvali kad sam prvi put probao. Pojedoh coveku, punu kesu krekera, posle me bilo blam. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...