Jump to content

Futurama


*nitro*

Recommended Posts

pa gledala sam pre par nedelja :D

u svakom slucaju super sto se makar dvoume da li da rade :D

mislim da bih vise volela seriju nego film... makar privremeno.

@RNA: ne postoji sajt koji je bolji za film/serije/sta god i ko tvrdi suprotno pravi se :P nije to nesto sto te "zanima" pa da posvecujes sate svog vremena, prosto je najbolji i najbrzi info.

Edited by Double Fire

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Meni je i dalje omiljeni prvi film. ...I think. :)

I ovaj zadnji je jako lep, ali mi fali nesto. Malo ko da je na mestima zbrzano, a na mestima razvuceno.

Reko' bi da mi je prvi nekako najdrazi. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 months later...

Najavljeno snimanje novih epizoda animirane serije Futurama dovedeno je u pitanje, pošto se televizijskog ogranak kompanije Fox i glumci koji pozajmljuju glasove junacima serije nisu dogovorili oko honorara.

 

"Mi volimo ljude koji pozajmljuju glasove u Futurami i apsolutno želimo njih da koristimo, ali na žalost, ne možemo da udovoljimo njihovim finansijskim zahtevima", stoji u saopštenju Foxa koje prenosi Variety.

 

Zbog novonastale situacije, studio je pokrenuo kasting za zamenu nezadovoljnih glumaca.

 

Prošle godine, Fox je povukao sličan potez kada je zbog istih razloga zapelo u pregovorima oko serijala Simpsonovih, nakon čega su dve strane ipak postigle dogovor.

 

Suma koju traži ekipa Futurame je oko 75.000 dolara po epizodi, a nije poznato kolika je ponuda Foxa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne, samo jedan sme da bidne ubiven. Ostali neka budu zla braća blizanci, to će opravdati promenu glasova (zloba izazvala mutiranje, svi znamo da se zloće smeju drugačije od normalnog sveta). Može i da se premesti radnja u onaj paralelni svet, u onoj kutiji gde novčić uvek pada na drugu stranu (mislim da je na pismo ali ne sećam se) i gde su boje drugačije. :)

Edited by Azaralena

Share this post


Link to post
Share on other sites

Comic-Con Exclusive:

The Collection includes Futurama Volumes 1-4, as well as Bender’s Big Score, The Beast With A Billion Backs, Bender’s Game and Into the Wild Green Yonder – Everything from the Futurama universe! They are all housed in a premium collectible Bender Head (including a detachable rubber antenna!). This highly limited Collection is a must-have for any Futurama fan! Includes a hand numbered letter from Matt Groening and David X. Cohen. Only 500 are being produced especially for Comic Con.

19 Discs / $199.98 SRP

http://www.foxstore.com/futuramacomiccon/index.html

Pre-sale begins July 8.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 months later...

"Animirana komedija "Futurama" vratiće se na male ekrane Amerike sa 26 novih epizoda, sedam godina nakon što je ovu seriju ukinula televizijska stanica "Foks", piše BBC.

 

Prva serija "Futurame" biće emitovana 2010. godine na kablovskoj mreži "Komedi Sentral". Tvorci serije legendarni Met Grening i Dejvid X Koen, poznati po "Simpsonovima", izjavili su da su "uzbuđeni i oduševljeni" što se njihov šou vraća na male ekrane.

 

"Sada treba da napravimo samo 25.766 epizoda kako bi stigli Bendera i Fraja u 3000. godini", našalio se Grening.

"Futurama" je priča o dostavljaču pica Filipu Fraju koji je zamrznut kriogenom krajem 1999, a odmrznut 2999. godine. On prolazi kroz razne avanture u pratnji vanzemaljke Turange Lile i robota Bendera.

"Futurama" je emitovana na "Foksu" od 1999. do 2003. godine."

 

 

zoidberg20dancenv7.gif

 

Pozajmljeno sa jednog bloga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...