Jump to content

Death


LazaGNR

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

002368bd_medium.jpeg

 

Mantas - Death By Metal (2012) (2CD, Deluxe Edition)

EAC Rip | FLAC, IMG+CUE+LOG | 740 MB | MP3 CBR 320 Kbps | 250 MB | Complete HQ Scans | PNG -> 100 MB

Death Metal | Label: Relapse Records #RR7162 | RAR 3% Rec. | FilePost

... Pre-Death demos (1984), for die-hard fans only. Limited to 1000 copy ...

 

 

http://avaxhome.ws/m...xe_Edition.html

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Ево, већ 11 година прође. Јеботе, као да је јуче било. Овај бенд сам почео да слушам неких пола године пре него што је Чак умро. То је било свакодневно одушевљавање. И онда сазнам да се то десило. Невероватан шок и туга. Мислио сам да некоме у том узрасту таква неверица не може да се деси.

 

Узалудно је трошити речи шта је овај човек оставио за собом. Између осталог, и мени омиљени и најбољи дет метал албум свих времена - Leprosy.

 

У Чаково име:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je Individual Thought Patterns prvi album Death koji sam dobio pre 10 godina , i preslušavao sam ga nebrojeno puta , meni su oni uvek bili sinonim za Death metal , očevi , majke ... vrh vrhova , neponovljiv , nedostižan bend , stvarno svaki komentar je suvišan !! Ikone koje su ostavile neizbrisiv trag u istoriji metal muzike !! R.I.P. Chuck :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Work Commences On Sophomore CONTROL DENIED Album

 

For the first time in twelve years, work has commenced on the unreleased sophomore album from CONTROL DENIED. Guitarist Shannon Hamm and Morrisound Recording guru Jim Morris (ICED EARTH, SAVATAGE, CRIMSON GLORY, DEATH) have been reviewing material recorded by the band before Chuck Schuldiner's untimely passing.

 

p17ekv06nkqqv1sl91ncodlm1lo54.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Како су Јапанци урадили ремастер Death албума... Свака им част...

Не допада ми се једино Spiritual Healing како су урадили,али ITP и Human су урадили тако добро...

Уосталом званично издање ITP изгледа као дечија игра,ко да су деца појачала еквилајзере и снимили албум на крају. Human је сличног (не)квалитета. Званични ремастер ми изгледа само као на брзину склепана ремастер издања

Share this post


Link to post
Share on other sites

Уосталом званично издање ITP изгледа као дечија игра,ко да су деца појачала еквилајзере и снимили албум на крају. Human је сличног (не)квалитета.

 

Да ли ти,леба ти,знаш шта си написао??? Та дечија игра о којој пишеш је технички перфектно одрађен дет метал албум а продукција једна од нај бољих у том жанру. А за ово што си написао за ХЈУМАН ми само није јасно јеси ли ти уопште одслушао тај албум али очигледно ниси ни један од ова 2 горе споменута. Преслушај ДОБРО оба албума па поново напиши коментар :no:

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Како су Јапанци урадили ремастер Death албума... Свака им част...

Не допада ми се једино Spiritual Healing како су урадили,али ITP и Human су урадили тако добро...

Уосталом званично издање ITP изгледа као дечија игра,ко да су деца појачала еквилајзере и снимили албум на крају. Human је сличног (не)квалитета. Званични ремастер ми изгледа само као на брзину склепана ремастер издања

 

Nemas pojma..ITP doduse nisam slusao ali da je Human los album moze samo lud covek da kaze..Death je bio sto godina ispred svog vremena poslusaj samo Symbolic kakve trenutke ima

Share this post


Link to post
Share on other sites

Продукција на Хјуман-у је толко добра и јединствена да ништа слично нисам у животу чуо.Ремек дело!! Мада сви њихови албуми имају врхунску продукцију.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...