Jump to content

Death


LazaGNR

Recommended Posts

druze proslo je 13 godina.znam da je americko zdravstveno sjebano,ali majku mu jebem,po nilsenu najprodavaniji death metal bend,dakle ni rojaltizi nisu u 13 godina sitni kamoli ostali merch,gitare,picke materine.plus ona kampanja kad je bio bolestan kad je i jebeni kid rock dao lovu.

  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kakvo kenjanje.......jes da im je zdravstvo zajebano u picku materinu,,ali oni ga ne bi ni primili na lecenje da nema para.Ceo taj death to all tour je previse klosarska organizacija jos od pocetka.Jebali ih demo tejpovi i nepotrebni remasteri!

 

 

http://www.metrolyrics.com/cant-play-wont-pay-lyrics-napalm-death.html

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kakvo kenjanje.......jes da im je zdravstvo zajebano u picku materinu,,ali oni ga ne bi ni primili na lecenje da nema para.Ceo taj death to all tour je previse klosarska organizacija jos od pocetka.Jebali ih demo tejpovi i nepotrebni remasteri!

 

Pa i nisu ga bili primili prvobitno na lecenje, upravo zbog nedostatka novca. Proslo je bilo par meseci (neki su posle teoretisali i da je mozda to na kraju i odlucilo), i tek onda je dozvoljeno da ga operisu, tako nesto...e sad, da li su se smilovali, ili je u tom periodu nadjen potreban novac (sto je verovatnije) - ne znam. Naravno da ne znamo zasigurno da li danas Chuckovo ime zloupotrebljavaju ili ne, o tome se mogu praviti razne teorije zavere na online forumima. Vrlo je moguce, naravno. A slazem se za to izdavanje demosa. Mislim, nesto od toga je i zanimljivo cuti koji put, ali generalno skenjava auru oko benda. Ta Chuckova keva mi svakako zvuci kao neki bot, a ne kao ljudsko bice (u par intervjua sto sam citao pre 5-6 godina)), no to je drugi par rukava.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Generalni problem sa metal zanrom je to sto je svima zinulo dupe za pare,a od takve muzike i ne mozes nesto preterano da se obogatis.Pogledaj samo gomilu reuniona bendova koji verovatno gitare u ruke nisu drzali za vreme svoje neaktivnosti,da bi se onda posle cirka 30 godina vratili na scenu,zeljni reakcije fanova koji drkaju kurac na mediokritete od novih albuma. Obrazlozi mi kako to da koriscenje tudjeg materijala nakon smrti autora nije krsenje autorskih prava,pogotovo kad se to razvije u neko stancovanje demo rifova kojih se i sam autor verovatno odrekao?Gde je tu njegova saglasnost da se taj materijal umnozava a ujedno i prodaje??Jedino da mu je keva debil pa da je pristala na nekih 10 % od prodaje.Isti slucaj sa Panterom.Stancuju se reizdanja albuma sa bonus pesmicom a neki idioti su dosli ii na ideju da se okupe bez mozga,srca i kicme benda da bi se tamo neki zakk wylde izdrkavao na gitari.

  • Upvote 1
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Obrazlozi mi kako to da koriscenje tudjeg materijala nakon smrti autora nije krsenje autorskih prava,pogotovo kad se to razvije u neko stancovanje demo rifova kojih se i sam autor verovatno odrekao?Gde je tu njegova saglasnost da se taj materijal umnozava a ujedno i prodaje??

Gledano sa pravne strane - verovatno su izdavacke kuce otkupile prava od Chuckove porodice (mada je Hammertheart ili sl. nelegalno objavio neke demose pre par godina, oko cega su se sudili cini mi se; u pricu je bio upetljan i nezavrsen drugi Control Denied album), a sa moralne strane slazem se, ali jbg...

Edited by Џрк
  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gledao sam proslog Novembra u Aindhovenu na nekom festivalu i ovaj lazni Death!Sto se tice izvodjenja,nijemam zamerki,ali kad tio ne vidis Chuka ispred sebe,prosto ne mozes da sebi stvoris taj ugodjaj i da osetis ono kad si gledao Death na proslim turnejama.Ipak,ne mislim kao ove vecina,da je cela prica krenula samo zbog kinte,mislim da je istina negde na pola<vise iz postovanja prema jednom od najboljih metal sastava,koji ni na jednom albumu nije izneverio svoje fanove,kvalitetom death metal zla koje je izlazilo iz njihovih instrumenata i tako decenijama uspesno uvecavla masu svojih fanova a takodje i prema kultu licnosti kao sto je njihovo frontmen,koji je najvise zasluzan zbog kvaliteta istog i koji je ziva legenda svetskog muzickog pravca,Death metal!Dosta sam ovih godina citao razne intervjue sa njim,jos kad je prvi put oformio Death,pa sve do poslednjih dana,i stekao sam utisak da je bio kapriciozan lik,koga mnogi nisu voleli,ali su ga pre svega postovali.Bio je drcan i nije mnogo mario za neke vodece muzicke velicine tog vremena,cak sta vise,javno je negatiovno govorio o njima.Ako nekog zanima,imam par starih americkih fanzina iz osamdesetihu kjojima ima dosta intervjua sa njim,pa svakako mogu da fotokopiram da se to i procita,sta je sve taj covek govorio i koliko je znacio za rrazvoj scene.U svakom slucaju,treba otici na koncert,ako neko bude imao priliku,a verujem da je mali broj onih bar na ovom sajtu koji su gledali Death uzivo dok je Chuck jos bio ziv!Hail to Death!

  • Upvote 2
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Није ми нешто познато да је Чак и даље жив :bigblue:

 

Pa da li se iz ove moje recenice stvarno zakljucaje da govorim u presentu,jebote Sale,postao si tako maliciozan u poslednje vreme,jer od nejebice,koji ti je kurac!

  • Upvote 2
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Нисам бре малициозан него само читам шта си написао :haha: . Што се љутиш `одма,ништа лоше нисам ни помислио а камоли написао.Зајебанција брате. А то за нејебицу си у праву хехе.Нисам штемовао има 2 недеље :bigblue: .

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

ajde bre idi ispred prodavnice pa tamo seri te price sta si ti gledao dok ti je jos mogao da se dize,zajebi nas vise sa tim pateticnim preseravanjem

 

serem ti se u godine kad nemas nista pametnije da radis nego da smaras ljude po internetu

  • Upvote 3
  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

ajde bre idi ispred prodavnice pa tamo seri te price sta si ti gledao dok ti je jos mogao da se dize,zajebi nas vise sa tim pateticnim preseravanjem

 

serem ti se u godine kad nemas nista pametnije da radis nego da smaras ljude po internetu

 

Lako je biti bezobrazan ali je tesko biti iskren u onome sto volis,a to je tebi najslabija strana.Bicu danas na Pestilencu a sto bi Lemilica rekao onomad nekome kad je hteo da bez uvijanja rascisti neke stvari ,zovem se Bojan Kovacevic i ovo je moj broj telefona 0607371973!Ako si crnogorksa junacina,javi se da se vidimo,pa da vidimo sta ko sere,mala picketino napaljena!A to oko sranja,pa zar ti ne seres ovde po ceo dan,ne skidas sa yuma i cmizdris ljudima da te za dzabe uvedu na koncerte,toliko o tvojoj iskrenosti.I nemoj da mi sad nesto odgovoras u tvom stili,nego budi carina,pa se javi!

  • Upvote 20
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisi ti nista rekao a ja mozda imam toliko godina ali izgledam sigurno mladje od tebe.U svakom slucaju imacu danas Bolt thrower duks,pa pridji,picketino!Samo kenjas,da li bio ja ili neko drugi,ni za ciji komentar ili post ne mozes nista pozitivno da kazes,ljubomoran si i ta te ljubomora izjeda!

  • Upvote 12
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

na sta sam ljubomoran?na to sto te je zajebala cakova majka/sestra ko vec za pare,i uvalila ti stotu prezvakanu floskulu sa tamo nekim likovima koji su imali veze sa bendom tman koliko i ti?a i kad budes umio ista drugo sem te infantilne "dodji picketino" i sl cobanske price mozda se i okrenem do tad cao cao pusi kurac

  • Upvote 1
  • Downvote 6

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...