Jump to content

Death


LazaGNR

Recommended Posts

nisu svirali jelousy

 

Da, mi uvek moramo da ispušimo za po koju stvar, ali mislim da je pored onakve setliste zaista nezahvalno tražiti mane i propuste. Mislim da nisu odsvirali Jelousy i Out of Touch, jer je svirka ipak malo kasnila, na stejdž su izašli posle pola 11, tako da je bilo za očekivati da nešto i propustimo. Sve u svemu ja sam baš zadovoljan odsviranim pesmama, pogotovo sa Humana( :mhihi:), jer ih je vrlo teško odsvirati, ja mislim da ni na jednom snimku nisu tako precizno i ubedljivo odsvirali, posebno Flattening... ono je bilo jebeno mlevenje! Ako bi tražio neku zamerku, to je da su odsvirali Open Casket umesto Leprosy/Left to Die komboa, kao na prvih par koncerata.

 

Najveća zamerka zapravo ide za merč, poludeo sam kad sam video da nisu poneli diskove ili ploče, baš sam se nameračio da uzmem nešto od prva tri koja mi fale, a i majice nisu bile bog zna šta... na kraju ipak uzeh Symbolic mašu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ali jelousy bi bilo bolje zezanje, pazi ok ako se odsvira sve po planu, pa ostane i za zezanje te vrste, ovako mi sirotinja ostajemo bez nekih bisera, a Italijani(koji su pritom imali odaaaavno prilike da čuju sve) dobiju ceo paket, a balkance ko jebe...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Prozvao sam ih :haha:

 

http://www.setlist.f...a-33f18871.html

 

Dajte snimak ako nađete :haha:

 

Sledeće može "Run To The Hills".

 

 

hahahahaha

 

Pa ne znam koji im je kurac, baš idiotski. Bolje jebote da su se dogovorili sa Obskur©om da oni sviraju Lack of Comprehension i Flesh and the Power It Holds kad su već to i ranije obrađivali, i onda oslobode par minuta da DTA ubace još neku pikanteriju. Taman da povuku više na Chuck tribute doživljaj nego na tezga doživljaj, ali to su puste želje :D

 

 

Jesu svirali oni prošle godine negde Empty Words? Dvajs godina albuma, ekipa koja ga je snimila, ovo ono.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Jesu svirali oni prošle godine negde Empty Words? Dvajs godina albuma, ekipa koja ga je snimila, ovo ono.

 

Izgleda da nisu iako je bila Symbolic turneja u pitanju, stvarno čudno, ta stvar je boli glava... ali jbg bitno da su svirali Twisted Sister :mhihi:

evo te liste http://www.setlist.fm/stats/death-to-all-3bdeb888.html?tour=Symbolic+Tour+2015

 

Ako već moraju da ubacuju neku obradu(BUHAHAHAHAHA), a obzirom da imaju dva člana iz barem 6 odličnih bendova, ja ne bi imao ništa protiv da čujem nešto od Sadusa ili DrkAndžela!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Brate, ne da su svirali Twisted Sister, nego se nisu ni potrudili da odaberu pesmu, We're Not Gonna Take It... Strašno.

 

Meni Empty Words omiljena sa Symbolic, a i ukupno možda omiljena od Death. Jebem li ga, omanuli su malo. Treba definitivno da me unajme da ih ja organizujem šta i kako da sviraju :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...