Jump to content

Body piercing


MissionVao

Recommended Posts

Bila sam do Wildcata i nije radio :) nemo' me uciti onome sto me zanima :)

Niko nije dovoljno lud da ti za 30 evra dolazi na posao po drzavnom prazniku...

ako to nije hteo ni jedan shop u kojem sam htela da puknem 600e (i rekla im to), onda tek ovi ne bi.

 

Hell nisu komercijala u poređenju s Wildcatom i oni bi ti došli za praznik ili kad god im zakažeš. Osim toga, za sve radove su višestruko jeftiniji, osim za nakit koji je nešto malo skuplji. No, sa njima se možeš dogovoriti da ti naruče nakit pa da pokupiš kada hoćeš.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sumnjam da bi iko hteo da ucini takvu uslugu ali ajde...

U svakom slucaju, odavde mozes da porucis bukvalno sta hoces, ili sam preko neta ili preko nekoga ko drzi nakit (npr Lata kod Skca) ali nije u tome fora kad imas priliku da kupis na licu mesta... Izbor nije neki tamo, za razliku od Berlina gde je krcato svim i svacim (sto je i jelte logicno :) ).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sumnjam da bi iko hteo da ucini takvu uslugu ali ajde...

U svakom slucaju, odavde mozes da porucis bukvalno sta hoces, ili sam preko neta ili preko nekoga ko drzi nakit (npr Lata kod Skca) ali nije u tome fora kad imas priliku da kupis na licu mesta... Izbor nije neki tamo, za razliku od Berlina gde je krcato svim i svacim (sto je i jelte logicno :) ).

 

Fousage iz Hella je meni činio takve usluge u par navrata, osim ako cela ekipa ne zapali negde na kampovanje šta Česi veoma često imaju običaj da urade. Stvar je u tome što ti likovi ne žive od toga nego održavaju celu body modification scenu u Pragu (tj. Češkoj), tako da oni funkcionišu po principu zajednice, a ne po principu radnog vremena. Možeš da se dogovoriš sa njima i za suspenziju ;)

 

Inače, Prag je periferija Evrope, ne možeš očekivati mnogo osim imitacije zapadnjaka, tako da je izbor što se svega tiče striktno ograničen na mainstream, a sve ostalo je luksuz. Ja nisam mogao da nađem jebeni bullet retainer mesecima, da bih ga na kraju naručio.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel ti i tebi slicni mislite da vam skache IQ od takvih komenta? :)

 

Anyway, mora da ovako http://www.bmezine.com/pierce/08-nipple/A7...bmepb514430.jpg ljudi zamisljaju kad im kazem da mi treba 17mm za bradavicu :) :)

ove su npr prelepe http://www.bmezine.com/pierce/08-nipple/A7...bmepb497100.jpg

 

Odo' da probam da gurnem od jezika shipkicu, ako pasuje jebes bananice :lol:

 

A te suspenzije aka okace te za kozu na ledjima su staaaara stvar... cudi me da ima alternativaca koji nisu jos videli a imaju preko 15godinica.

Edited by Double Fire
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Upozorenje svim clanovima koji zele da postuju ovde:

Ovo je tema za LJUBITELJE pirsinga i one koje zanima da se edukuju o tome.

NIJE tema za one kojima se ova pojava ne dopada.

Svi postovi gadjenja, posovanja i slicno ce biti obrisani a clanovi koji to postuju bice warn-ovani.

Hvala na razumevanju.

Have fun!

 

Smorock

 

Da ne bude da nisam rekla.

:evotigana:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nema povratka :)

Anyway shipkice su kul, kupujem danas neke lepe :mhihi: Alita, gde nadje one tvoje shildove? Posto mi nipple rounderi ne dolaze u obzir :lol: ono su za uske a dugacke.

 

Btw jel samo Sindjel drzi opremu za busenje? Ne bih da me opet preslisavaju za sta mi treba :)

 

"dacete mi bananicu od 17mm" "za sta?" "(razmisljam kako necu po 50x da im kazem da je za bradavicu i da slusam kako mi to ne treba) za pupak!" "jao a sta ce vam tolika?? jel za trudnicu?" "NE nije, kakvu bre trudnicu??" "jeste, to pitate za neku trudnicu?" " :) :) ne, jel imate ili nemate?" "imamo 15mm" "hvalaaaa"

 

pocecu da idem na dnevnu dozu smeha :)

Edited by Double Fire

Share this post


Link to post
Share on other sites

brate, ribe su retosi. To smo znali. Samo im kazes da ti bas bas to treba i to je sve.

Ja kad sam kupovala tamo, nije bila nikakva frka, skinule su mi sa nekih shieldova. Mada, kontam da je to sto me znaju...

 

E... ja kupila poslednje :D :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Ne znam, moj decko je busio i sa i bez i kaze da nije uopste jak bol.

Ne shvatam svrhu busenja bez bola, i onako ce te boleti kad cistis i cimas prvih par nedelja a to deluje mnogo lakse kad mozes da uporedis sa tim najjacim bolom.

 

Kad se setim prosto mi je neverovatno da sam se nekada za pupak cimala i nisam mogla da se opustim da prodje igla :) Piece of cake :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...