Jump to content

Body piercing


MissionVao

Recommended Posts

Kad se setim prosto mi je neverovatno da sam se nekada za pupak cimala i nisam mogla da se opustim da prodje igla :) Piece of cake :lol:

e vala bas :lol: vise boli posle, prve dve nedelje ne mozes ni da potrcis. sada konacno mogu da se opustim i leskarim na stomaku :razz:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

e vala bas :lol: vise boli posle, prve dve nedelje ne mozes ni da potrcis. sada konacno mogu da se opustim i leskarim na stomaku :razz:

Ma jok, poenta onog sto sam rekla je da kad bih sada probusila ne bih se uopste cimala. Kad ti je prvi onda cim zaboli cimnes se i mislis da nesto ne valja. Ovako znas da samo ne treba da dzarash :)

 

@marko: ti si lud :) ja tek od skoro tako opusteno spavam. A s alkicama to ne smem ni da zamisljam :uhoh:

Negde mi se zagubila sipkica koju sam kupila, hocu da zamenim ovu od 25mm sto mi sad stoji :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa bilo mi je lakse sto sam bila kod nekog ko se razume ali mi saveti nisu nista pomogli.

Sve do pre par dana se redovno pravila bubuljica dok nisam probala najmanje ocekivanu stvar - hidrogen. I sredio je prilicno. Jednom dnevno to a ostatak antibak.sapun. Nikako da procenim da li mi hloramfenikol (koji mi je preporucio) sada pomaze ili odmaze. Tjah. Makar su prosirene i sipkice su pa ima manje stepena slobode rotacije (Alita ce razumeti :) :) )

Uskoro cu pupak i jezik :veseli: Decko i ja se dogovorili da uradimo jezik u isto vreme da ne bi ono drugo bilo "zdravo" i cimalo da se prekrse saveti :) tako je najlakse, kad dvoje ima istu muku.

Edited by Double Fire
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

ДРАЖИЛИ!!! :) :) :)

Мислио сам да је тај израз нестао (заједно са нарајцана/рајцање) с престанком изласка Врочег каја код нас.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Jebiga, pre takvih eroticnijih busotina moras tacno da procenis kakvu stimulaciju volis i kako ce ta promena da utice na tebe - da te sjebe ili da ti bude u najmanju ruku isto... Licno, ne bih busila nista takvo jer vizuelni trip nije uvek vredan tolikog cimanja :no:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tek sada sam videla ovu temu...

Imam cetiri pirsinga. Jedan sam radila u Pragu, sve ostale u Sindjelu i bilo je skroz o.k.

Mislim da radim bar jos jedan.

Bezveze mi je ta prica sa anestezijom. Cemu pirsing, ako malo ne zaboli, au principu i ne boli...Bas uopste...bar mene

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li treba da kazem da me boli zarad "mira u kuci" iako to nije istina?

Zaboli tih par sekundi malo i nista...Nemam taj problem da moje telo odbacuje pirsinge. Nista ne boli, ne gnoji...

Nos, koren nosa, obrva, bradavica

Share this post


Link to post
Share on other sites

никад не прави компромисе - нађи мушкарца по мери!

:):)

Ретко коме признајем да има више духа од мене, али ти си стварно ненадјебив.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...