Jump to content

Body piercing


MissionVao

Recommended Posts

@Protagonist-Pa u Sremskoj imaju dve ili tri radnje,dve samo za tattoo&pirs i jedna gde samo nakit prodaju al lichno,od svih tih meni je najbolji Sindjel,i sad kad sam menjala djuwu na obrvi,u Sindjelu sam qpila i oni mi promenili...Mislim da oni bash imaju veliki izbor.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

zna li netko koliko treba pokožici između jezika i donjeg dijela čeljusti da zaraste kad se buši? frendica to želi bušiti, pa se raspićevamo......

Tongue frenulum tj tongue web piercing. Pa isto ko svi oralni pirsinzi... nedelju-dve dana da prodje najgori deo, 2-3 meseca do potpune opushtenosti.

Ne bi me nikakvim parama naterali da probusim taj deo jer jebeno boli tj iritira jer je ko posekotina papirom, besmislen je (ne kenjam tvojoj drugarici nego iskazujem svoje velelepno misljenje o tom pirsu i cekam da me neko razuveri i ubedi da je to bash divno :) ).

 

P.P.S. evo jedna slika da vam zagorca pomisao da to busite :)

http://www.bmezine.com/pierce/02-tongue/A7...bmepb579801.jpg

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Je l` zna neko kako se zove pierc pored uveta (stavlja se vertikalno sipkica), ko to kod nas radi i da li i koliko brzo koza to odbacuje? Zahvaljujem unapred ljubaznima koji ce odgovoriti. :D

Edited by ALEXIE_AIC

Share this post


Link to post
Share on other sites

Je l` zna neko kako se zove pierc pored uveta (stavlja se vertikalno sipkica), ko to kod nas radi i da li i koliko brzo koza to odbacuje? Zahvaljujem unapred ljubaznima koji ce odgovoriti. :D

 

Zove se bolno-vertikalno probijanje uveta....znaci probijas jednu hrskavicu stizes do druge,a da i nju probijas i na kraju istrpis boLove i jos kad vidis da ti ne stoji....:) haha

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislis na onaj trouglic od hrskavice sto je izmedju uha i obraza ili bas obraz kod uveta?

U oba slucaja probusice ti Zhile, on nema problem s tim sto je neuobicajeno :da:

Ne ta hrskavica, nego bas obraz uz uvo (pierc na tu foru je onaj na vratu pozadi). :da:

To mi je, od kad sam videla na jednom liku, skroooooz :wub: ... Savrsen pierc za mene... :da:

Mada ima mnoooogo pierceva koji mi se podjednako svidjaju, ali sam pi..ica da ih uradim (priznajem)... :) :) :)

Edited by ALEXIE_AIC

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kod Late sam kupila mindjuse za jezik sa kuglicama za 800din (dakle sipka i 2 kuglice) :da: bolje idi kod njega, i onako nabavlja za Sindjel (koliko kapiram).

 

@Alexie: pa dobro, onda je to obican surface pirs, a s obzirom na mestu mozda cak moze da prodje i bananica, idi kod Zhileta pa pitaj :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

;)

 

@Alexie: pa dobro, onda je to obican surface pirs, a s obzirom na mestu mozda cak moze da prodje i bananica, idi kod Zhileta pa pitaj :da:

 

Pa, da, to sam i mislila (i za Zhileta, i za pierc)... :da:

Za bananicu nisam sigurna, mada, vidis, mozda bi i mogla (sa najobicnijim kuglicama, u svakom slucaju).

Hvala.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ok nakit nego ova oprema. Kapiram da su i za to u fazonu "drzi sindjel, to skoro niko ne kupuje pa sto bismo i mi drzali" sto je skroz ok.

Inace probacu uskoro da porucujem preko neta, valjda ce da se isplati. Jedino sto sajt s najvecim izborom salje iz Australije sto je ohoho razdaljina :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

kolko se secam prve strane,ako je bananica u pitanju,nece biti izbacen...

ql je skroz!!!!

ma bre odkad sam se izbusio(bradica-labret),nalozio sam se skroz!!!samo bih se busio!!!

ALI!!!!

matorci...

:)

Edited by Leshina

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...