Jump to content

Body piercing


MissionVao

Recommended Posts

Ja sam postala fanatik za piercing...ne znam sta ljudi prave frku oko toga i pitaju tipa "jel boli?" ...Bar ja kad sam isla busiti jezik bol mi je bila poslednja na pameti...ne znam ako nesto zelis valda ne razmisljas na taj nacin :) Anyway imala sam gadno iskustvo sa tim piercingom...koga zanima neka pita slobodno.Ici cu ponovo da re-piercujem...sta da se radi :D

 

Sto se tice skarifikacije i brandinga...YES!!! I like it! :)

poz svima! :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je jezik prosao bez ijedne komplikacije.

Otisla sam kod nekog lika (preporucenog) na NBGu u paviljonima, uradio mi bez anestezije (nisam ja neka tough girl nego nije imao u radnji :P), nije ni oteklo ni nista. Bas je proslo neprimetno... Evo, posle nekoliko meseci, idalje je super.. Menjala sam mindjusu i sve je super... Bas mi fino prima piercinge telo :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

aman ljudi dokle cete pricati gluposti, NEMA anestezije ili makar ne neceg sto se moze nazvati anestezijom kad je u pitanju jezik!

to sto ti nesto poprska je ekvivalent tome da sisas led pola h pa ti toliko otupi jezik da ne osecas nista.

@toy: skoro da ne postoji sajt koji prodaje pirsing nakit a da ne zahteva neki minimum od 500$ ili 100 komada ili sta vec. A i oni koji to ne zahtevaju naplacuju shipping tipa 5$ pa ti ne treba niko da se "organizujete".

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sorry, ja stvarno ne znam, samo znam da mi je rekao nesto tipa 'pa moze jezik ali nemam anesteziju.. Pa ako hoces bez mozes danas a ako ne dodji sutra.'

 

Iz toga sam zakljucila da ipak postoji.. Ali whatever :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Drago mi je da sam nesto naucila :D

 

Idem uskoro da busim i nos i obrvu! Jesu cliche ali tako mi doslo.. Obrvu sam htela jos u sedmom razredu ali sam odustala.. Hah! Jedva cekam! :D

 

Sad u osmom razredu i nije neki problem :) :) :) :) U prvoj godini treba odmah da se krene sa tetovazama, da bi do trece godine mogla da krenes sa implantima! Ako te stigne cetvrta godina, a nisi stavila implante to ti je bedak, nisi faca u drustvu! :(

-----------------------------------------------------------

 

Gde ide ovaj Svet :udri:

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

aman ljudi dokle cete pricati gluposti, NEMA anestezije ili makar ne neceg sto se moze nazvati anestezijom kad je u pitanju jezik!

to sto ti nesto poprska je ekvivalent tome da sisas led pola h pa ti toliko otupi jezik da ne osecas nista.

@toy: skoro da ne postoji sajt koji prodaje pirsing nakit a da ne zahteva neki minimum od 500$ ili 100 komada ili sta vec. A i oni koji to ne zahtevaju naplacuju shipping tipa 5$ pa ti ne treba niko da se "organizujete".

braaate, prochitam tvoj post i prepadnem se hahahha

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sad u osmom razredu i nije neki problem :) :) :) :) U prvoj godini treba odmah da se krene sa tetovazama, da bi do trece godine mogla da krenes sa implantima! Ako te stigne cetvrta godina, a nisi stavila implante to ti je bedak, nisi faca u drustvu! :(

-----------------------------------------------------------

 

Gde ide ovaj Svet :udri:

 

Pa znam, al' sta cu, ima vec nekih ljudi sa implantima pa ne bih da budem copycat :( ipak je trebalo u drugoj da ih stavim da budem prva.. Sad je kasno.. Moracu na neku suspenziju(ne znam tacan prevod na srpski?) pa da kacim slike naokolo :D ili da uradim onaj korset piercing, samo da bih se slikala i hvalila :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma idem ja u ponedeljak iz NS za BG da ponovim piercing jezika...proslo je 5meseci od onda a i zahladilo je tako da je sad ok :) Mada nesto kasljem :( Anyway,smesno je to sto dolazim samo da probusim i begam nazad na predavanje...bice zanimljivo :P

Ajde ljudi,zima je najlepse vreme za to!:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Za vas koji imate iskustva sa piercingom jezika da li mi mozete reci koliko je normalno da on krvari...ja sam imala piercing pre 5meseci ijako je krvarilo pa su mi morali usiti a sada ga imam dva dana i opet poceo da krvari...imate li neku ideju?

Share this post


Link to post
Share on other sites

To sta je normalno a sta ne moze da ti kaze samo pirser koji je do jaja iskusan ili doktor pirser.

Cujem da je normalno i da 5 dana vrlo malo krvari ali da ti ushiju?? Tu mi nesto smrdi jer osim ako si napravila neku ogromnu rupu jeziku kad izvadis mindjusu rupa se skupi odmah, do ujutro je ko da je nije bilo. Ko je procenio da je neophodno usivanje?

Sacekaj jos malo osim ako ti bas puno ide (recimo 1 kap na par h je normalno).

Busite bre te zajebane stvari kod Zileta, ne kazem da niko drugi ne valja al samo njega mozes da pitas sta je ZAISTA normalno jer studira medicinu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...