Jump to content

Body piercing


MissionVao

Recommended Posts

Guest Razbijač-NAAĆI

A koliko mu dodje pirs po bradavici na sisi?

ako je mnogo, ja bi probo i uradi sam varijantu,ali pretpostavljam da bih prvo morao da se navarim i odvalim absintom,da ne osetim previše boli.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hmm uskoro idem da radim Madison =D Jedva cekam!

 

Ima li iko iskustva sa doticnim? Znam, znam, povrsinski je, velika je sansa da telo odbaci, oziljci su ruzni... Ali ne opterecuje me nista od toga preterano =D Jedan povrsinski koji imam divno je prihvacen od strane mog tela... Nadam se da ce biti isto i za ovaj... Pazicu ga, mazicu ga i zvacu ga Djole ;)

E to je do jaja lep pirsing! tj ako se lepo odradi tako da se ne nazire shipkica (posto videh da gomila nasih pirsera usere povrsinski tako), pretpostavljam da je onda bolje uraditi dermal punching jer tako mindjusa nije visak nego zameni meso koje se izvadi. Po mojoj laickoj proceni s obzirom na deo tela na kom se nalazi trebao bi da spada u one s najmanjom shansom za odbacivanje :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pokusah da nadjem pristojnu sliku online al' nisam uspela. Bas ima onih gde se vidi sipkica i to bas... Ruzno :(

 

Cula sam za to kada se prvo odstranjuje tkivo ali planiram da uradim jednostavniju varijantu - samo busenje. Valjda ce biti ok.

 

Meni se malo providi sipkica na ovom drugom.. Tanka je koza.. Ali to je na licu.. A madison nije (valjda je grublja koza na vratu.)

 

Videcemooo!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

ma nema veze, evo danas je vec ta srednja rupa ok, samo je sam po sebi piercing zajeban jer upali se recimo srednja rupa, dodirnesh mindjusu na sroz drugom kraju boli. A kad je mesecno ribanje nakita onda od srece savoijam uvo u svim smerovima jer inace ne mogu ovaj piercing mi dodje kao armatura

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uh ja ne mogu ni da zamislim kako bi mi bilo da mogu da pipnem bradavicu :) pre je stalno bila upaljena a jednom sam za malo ostala bez nje, ne znam dal sam jedina koja je to busila iskljucivo zbog estetike ali eto. Smara sto bilo kome da kazem da imam taj pirs odmah misle da sam neki mazohista :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

mene zanimaju prosirivaci, ne nesto veliko, znaci nesto tipa 5-7mm, e sad, zanima me da li to moze da se radi odma' ili usi moraju prethodno biti izbusene? na resicu mislim naravno...

i da, koliko to otprilike kosta?

Share this post


Link to post
Share on other sites

moze odmah da ti se secne skalpelom al ima manu-kad busis pa onda shiris (znaci par nedelja da zaraste + par nedelja da rasiris do 5-7) pa izvadis posle skupi se za dan bukvalno (trebalo bi da do 1cm lako ide skupljanje). Nakon toga skroz zaraste i ona mala rupica. Za skalpel ne znam kakav oziljak ostavlja ali ovo je daleko bezbolnije resenje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...