Jump to content

Body piercing


MissionVao

Recommended Posts

ma da ima ih dosta dodjes tamo i trazis latu gledaj kad je on tamo

i porazgovaraj sa njim ne samo da mozes da narucis nego i mozes da dobijes koristan savet u vezi nakita. on nabavlja njima svima uglavnom ne znam za sindjel ali za wigwam i josh neke znam. tako da vidi nesto iskopaj

jeste, mene je lata na kraju ubedio da nema frke da stavim sipkice umesto bananica :D sto bi vecina rekla da je apsurdno.

sreta sto body piercing zahteva da porucis kamaru stvari, mada ima par koji to ne traze.

Share this post


Link to post
Share on other sites

He, ni mene nije bolelo niti mi pravilo ikakve probleme ali bi mi uvek krenula krv kad izvadim mindjusu. :):):)

 

 

Vidis, meni se to ne desava,,,

devojka koja me je "busila" zacudila se sto je izasla samo kap krvi,

rece posle moj ortak nesto u stilu "to je jos jedan dokaz da si cudno bice" :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam bila uradila nos ali mi se nije svidelo =/

 

A i s obzirom da imam hronicne sinusne probleme...

Hihih, bilo bi nezgodno

 

Pa sam izvadila isti dan.

 

Ni oziljak nemam =/

 

Inace, osecaj mi je odvratan sto se nosa tice. Odddvratan.

 

Jezik je najbolji do sad bio :)

 

I tako. Postovacu sliku kad uradim vrat... Kozu... Al' k'o sto rekoh, od nove :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znaaam

 

Imam jedan povrsinski.. I idalje je tu :D

 

A za sad je moje telo bilo jaaako fino i dobar domacin kad pricamo o piercingu :D Valjda voli metal... ;)

 

U najgorem slucaju cu imati oziljak. A mali oziljci umeju da budu slatki, posebno ako imaju pricu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne zaboravite samo da postoje kreme specijalno za sprecavanje nastanka oziljaka, ako neki pirs vadite ili ste primorani da ga izvadite koristite je obavezno!

ja imam vrlo ruzan oziljak na pupku koji ili moram da sredjujem ili da busim tako da se sakrije (vrlo tesko)

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo ja cu da ti reknem, prvo to je piercing na usni a ne na bradi ljudi mesaju ta dva, znaci busi se usna odmah ispod crvenog mesnatog dela, jelte. I prvo treba da nosis sipkicu jedno dve nedelje i imas pun kurac restrikcija ali manje nego za jezik sto je ok. Posle nekog vremena kad tvoj piercer kaze da moze stavice ti alkucu, trebao bi da trazis ni pretesnu ni presiroku, i josh nesto da znash. a to je da je taj pierce sa jedne strane vlazan a sa spoljne suv tako da ako se previse budes igrao sa njim mozes da ga upalis i inficiras, i to je to, ako je sve ok i ako nisi neki nercik da se non stop igras onda je sve cool, lizanje ljubljenje malo su pljuge zajebane ali dobra higijena usta to oprasta eto

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Villhemina: ti ili seres ili nemas normalnu mindjusu, da izvines :)

Alkica ne moze da ispadne, ne moze ni sipkica. Moze da se otkine alkica ako je captive ring pri cemu bi ti razjebala usnu, a sipkica moze da se odvije al to ako ti decko rotira ko propeler dok se ljubite a ti drzis zubima drugi kraj.

Dakle, sta si zapravo htela da kazes?

Edited by Double Fire
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...